Jump to content
Dogomania

Zawody 2006


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Wiecie co?Wpadłam dziś na wspaniały pomysł.....mozna by wynając ośrodek ZHP, w lipcu(to jakieś grosze-mysle;) )Mam kilka przeszkód(a ich ilość będzie większa;)Niestey nie mam takich przeszkód jak Kładka Palisada,tunel..i te bardziej skomplikowane.Więc współorganizator musiałby dostarczyc:)Myślałam nad debiutami,A0,A1....no i sędziego nie mamy.Potrzeba by też kase na nagrody.....bo niestey nie dysponuje taką ilością pieniędzy by przed wpłaceniem startowego akupić chociaz mały medalik czy jakąs karme;)Potrzeba by sędziego i osobe która kierowała by numerami startowymi itp.Nagłosnienie by było.....co wy na to?
Zawody były by w Rajcu Poduchownym koło Radomia.Przy trasie na Kozienice;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Posłuchajcie jestem okropnym leniem i nei che mi się przeglądać tych 41 stron.. Czy ktoś może mi powidzieć czy w okresie maja-czerwca tego roku organizowana są zawody na których będzie konkurencja 0 tak zwana zerówka ;) A pozatym czy ktoś coś wie o jakiś zawodach w Olsztynie w czerwcu (coś mi się o uszy obiło)??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']Posłuchajcie jestem okropnym leniem i nei che mi się przeglądać tych 41 stron.. Czy ktoś może mi powidzieć czy w okresie maja-czerwca tego roku organizowana są zawody na których będzie konkurencja 0 tak zwana zerówka ;) A pozatym czy ktoś coś wie o jakiś zawodach w Olsztynie w czerwcu (coś mi się o uszy obiło)??[/quote]

Kalendarz zawodów jest na pierwszej stronie topiku ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Małgoś']Oficjalna to chyba nie. Ale nieoficjalnie to będą w sobotę 08.07. Więcej info nie mam.[/quote]To bardzo z góry są ogłaszane, zważywszy, że dzisiaj mamy 18 czerwca. A na zebraniu w oddziale poinformowano nas, że wszystkie terminy zawodów muszą być zgłoszone do końca lutego, czy jakoś tak. A w każdym razie, na co najmniej dwa miesiące z góry. :shake:

Co wolno wojewodzie...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...