Jump to content
Dogomania

frisbee


Kati

Recommended Posts

My sie troche pochwalimy. Coraz lepiej wychodza nam skoki przeze mnie z lapaniem- przez noge, przez reke i przez cialo(z tym ze to ostatnie bardzo czesto jest z odbiciem ode mnie tylnymi lapami...;)). Problem jest tylko we mnie, ze nie potrafie dobrze wymierzyc i dobrze rzucic talerza:angryy:
Rzecz druga to to, ze peis zostaje, ja odchodze kawalek, staje do niego tylem w rozkroku, wolam go, on przebiega mi miedzy nogami i od razu wyskakuje i lapie talerz. Rzecz tzrecia to slalom miedzy nogami ze zlapaniem na koncu. Rzecz czwarta to puszczenie rollera do tylu miedzy nogami, pies przebiega mi pod nogami i go lapie. Piata to proby robienia takuich salt co nie pamietam jak to sie profesjonalnie nazywa. Rzuca sie floaterka tyle ze pod katem prostym do ziemi:eviltong: Wychodzi nawet niezle, craz czesciej pies wyskakuje i jest nawet jakis tam obrot, tyle ze nie ejstem tego pewna jesli chodzi o stawy, no i wczoraj rozwalil sobie cos w pysku bo starsznie sie krwia zaplul, ale szybko mu przeszlo na szczescie ;)
I w sumie na razie to tylko tyle. Ciagle problem jest tylko ze mna, bo czesto to ja mu zle rzucam...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakla']My sie troche pochwalimy.[/quote]

Wow, [B]zakla[/B], GRATULACJE!! :multi: :multi: :multi: Super!! Kiedy Was zobaczymy na zawodach?? :razz:

[SIZE=1]Trochę mnie zazdrość zżera, bo Una od prawie 3 miesięcy "uziemiona" i tęsknimy obie do jakiejś aktywności :-( i jeszcze trochę wody w Warcie upłynie zanim będziemy mogły znów pofrisbować :-( ale już bliżej niż dalej....[/SIZE]

Pozdrawiam
Marysia i Una

Edit: Z tym floaterkiem pod kątem prostym - chodzi Ci o flipa? Po flipie pies powinien lądować na przednie łapy!

Link to comment
Share on other sites

No my na foteczki bardzo chętnie :lol:
Tak, o flipa ;) Przy czym on mi wlasnie przewaznie na tyl spada i nie wiem co z tym fantem zrobic. Ogolem to dosc czesto leci na tylek:roll: Ale tez ja go 'nie widze' jak z nim cwicze, wie nie ejstem w stanie tego ocenic. A na treningach cwicza bordery i oziki, najczewsciej mini distance czy juz cale uklady. My co najwyzej cos tam z boku porobimy, ale zadni z nas mistrzowie wiec nie cwiczymy z reszta, a tak osobno to jakos nie idzie...:-(

Link to comment
Share on other sites

Nasze zdjecia z pseudo "fresbee"
Beznadziejnej jakosci, bo jakos nie mam talentu do robienia fotek :oops:
[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/5490/tn10039706hw.jpg[/IMG]
A tu gdzie jest "fresbee"? :P
[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/9645/tn10039711ai.jpg[/IMG]
[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/7117/tn10039721yh.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku. Nie doceniałam swojego psa.
Znalazłam przypadkiem w piwnicy jakieś plastikowe, ludzkie frisbee i chciałam się przekonać jak bardzo Ozzy je zignoruje ;) On gdy je tylko zobaczył zaczął ujadać i się wściekać byleby je dostać w swoję zęby. Przynosił rzuty (oczywiście nie za blisko, żebym sobie nie pomyślała, że jest aż tak posłuszny ;) ) i przeciągał się ze mną z wielką pasją. Na tyle wielką, że odebranie mu frisbee graniczyło z cudem. Jeszcze nigdy tak niczego nie chciał nie oddać. Po kilku minutach zazbawy, przeciągania i ogólnego szaleństwa z plastikowego kółka niewiele zostało.
Zaczynam poszukiwania naszego pierwszego frisbee :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja już znalazłam, takie które mnie interesują, tylko, że jak pisze maile, to nie odpisują. :shake: Mi zależy na Hero, bo są tanie. Moja musi pokochać zabawkę żeby jej nie niszczyć, więc nie mam zamiaru wyrabiać w niej miłosci na Eurablendach za 40 zł.
Będę na Superwavie, tam będzie też frisbee. Jak nie uda mi się załatwić dysków tam, to będę zmuszona kupić jakieś inne...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

witam
czy zadziory na frisbee mozna jakos spiłować np papierem sciernym? czy to wogole sie da? bo nasz talerz psi juz jest dosc poharatany i boje sie ze Bira moze sobie zrobic krzywde lapiąc go. jak ja go podrzucam to czuje ze jest troche ostry z boku i myslalam ze moze by te co wieksze daloby sie jakos
" naprawic"
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj kupiłyśmy pierwsz frisbee. Mój pies miał je w pysku 3 razy i już ma z 6 dziur.:mad: Jak ja kocham mojego psa destruktora...:mad: Sa jakieś sprytne sposoby na nauczenie psa delikatności w kontakcie z talerzykiem?

Czy ktoś jest chętny na spotkanie w okolicach Centrum lub Ursynowa i wspólną naukę rzucania?

Link to comment
Share on other sites

To super!!! :multi:
Jestem z Kabat, więc chyba najlepsze miejsce do spotkań to pole pod lasem na Kabatach lub nieużytki pod lasem na Natolinie.
Mogę się spotykać w poniedziałki, środy i piątki po 15.00, wtorki i czwartki po 19.30 i soboty. A ty?

Link to comment
Share on other sites

My mamy dyski Wham-o z tym, że są już w tak opłakanym stanie... szkoda gadać...
Chciałam zamowic Jawz'y ze strony ktorą ktoś tu podał z Holnadii. Tylko eee troche sie przeraziłam kosztem :roll: 3 Jawz'y i Kong razem 46 euro - spoko, ale przesylka do krajów UE 17 euro :crazyeye: Rzem wyszło ponad 60euro, bede musiała poczekać :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao']Moj sprytny sposob na ona..kupilam talerze te super wytrzymale i sa faktycznie teraz juz tak nie niszczy normalnych jak sie "zanajomil" z talerzami ogolnie:)

Zaczynamy chyba przychodzic na treningi....:)[/quote]

Nooo, ja też, zachęcona wczorajszym dniem, tym razem już na 100% oddaję się w ręce Darka, hehehe :evil_lol:
Muszę jak najwięcej rzucać, to będzie oka-terier też się wyrobi.

Tylko też chyba muszę zainwestować w mocniejsze dyski-nasze są już całe popisane Braille'm :p

Link to comment
Share on other sites

mój piesek po złapaniu rollera zostawia piękny odcisk całej szczęki na talerzyku, wiec na razie chyba bedziemy musiały sobie darować ten numer. Dzisiaj miała talerzyk z 8 razy w pysku i jest cały pocharatany, a brzegi ma postrzępione równo.
Chyba będę musiała zainwestować w Eurablendy. :shake: Czy one naprawdę są takie wytrzymałe? Starczą na dużo dłużej niż Hero?

Link to comment
Share on other sites

Stereo, my mamy eura od miesiaca i prawie nie ma sladu uzywania, a na dwoch hero po dwoch tygodniach slady byly:evil_lol:
Ale juz Leonowy eura jest w troche(troche!!!) gorszym stanie, mimo wszystko podejzewam, ze zwykly hero nie przetrzymalby dwoch zlapan tego IPOwca:lol:
Jeszcze mozesz pomyslec na JAWZem, podobno jeszcze bardziej wytrzymaly niz eura, tyle ze chyba troche gorzej lata na duze odleglosci.

Zapraszamy do galerii frizbowej na naszej stronce www, badz co badz utworzonej dzieki fotkom Mokki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Toż ja nie umiem bannerkja do siebie zrobić :lol: To tylko reklama z adresem- [url]www.republika.pl/zakla[/url]
Ale nie probuj nawet wchdpozic do galerii Matrixa bo i tak nic nie zobaczysz, wlacze z tym od trzech dni i nic:shake:

Link to comment
Share on other sites

Hehe, walczyc bede, mam tylko nadzieje, ze mimo tych brakow facet postawi mi 6 na koniec z infy :lol:
Tyle ze nie mam juz pomyslow, jak to zrobic. Niby wszystko jest tak jak powinno, ale te prymitywne(a zarazem bezplatne i ogolnodostepne) programy sa nieprzewidywalne ;)
Przynajmniej z frisbee wiekszosc fotek jest:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...