Jump to content
Dogomania

LOCO - będzie dobrze :) ...


PiotrekJ

Recommended Posts

[quote name='dbsst']tia a skoad wiedziales ze ta fota mnie ujmie :d ;)[/quote]

Dar przewidywania :lol: ...

[quote name='dbsst']zmierz mu temperaturke i zobacz czy nie ma przypadkiem (a pije wiecej ??)[/quote]

Temperatury nie ma, sprawdzaną miał wczoraj i w sobotę. Pije tyle co zawsze.
Tylko tak sobie myślę, że teraz jak jest brzydka pogoda to on nawet nosa nie chce z klatki wychylić :-? a co za tym idzie ma dużo mniej ruchu. Może poprostu nie potrzebuje tyle jedzenia? Zresztą sam już nie wiem :roll: ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='PiotrekJ']A teraz kilka foteczek wstawimy ... Już nie trzy o co niektórzy mieli do mnie pretensje :evilbat: :wink: ...[/quote]

kto to takli był :lol: 8) ? Trzeba go pogonić :P :lol:

No widzę teraz, ze chłopak urósł i to dużo, ale ten jego koszyk jest masakryczny :P :lol:

Moja też czasem nie jadła całego, mimo, że dwaki dzienniej nie ma za dużej, zresztą teraz jej zwiększyłam. Ale nie jadła, bo nie miała ruchu, więc się nie martiwłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']qrde moja czy ma malo czy duzo ruchu to wszystko zja czy jest chora czy zdorowa to wszystko zje :evilbat: co za diabel :lol:[/quote]

Teraz to moja też wszystko zje, bo ma posiłek tylko jeden raz dziennie. Wcześniej miała dwa, ale mi to nie po drodze było, że tak powiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi'][quote name='dbsst']qrde moja czy ma malo czy duzo ruchu to wszystko zja czy jest chora czy zdorowa to wszystko zje :evilbat: co za diabel :lol:[/quote]

Teraz to moja też wszystko zje, bo ma posiłek tylko jeden raz dziennie. Wcześniej miała dwa, ale mi to nie po drodze było, że tak powiem.[/quote]

u nas sa ciagle dwa i co i je jak zarlacz bialy ;) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi'][quote name='PiotrekJ']A teraz kilka foteczek wstawimy ... Już nie trzy o co niektórzy mieli do mnie pretensje :evilbat: :wink: ...[/quote]

kto to takli był :lol: 8) ? Trzeba go pogonić :P :lol:[/quote]

Naślę na Ciebie Olka, ja mam za daleko :evilbat: :lol: ...

[quote name='Cimi']No widzę teraz, ze chłopak urósł i to dużo, ale ten jego koszyk jest masakryczny :P :lol:[/quote]

To już drugi :-? :evilbat: :wink: ...

[quote name='Cimi']Moja też czasem nie jadła całego, mimo, że dwaki dzienniej nie ma za dużej, zresztą teraz jej zwiększyłam. Ale nie jadła, bo nie miała ruchu, więc się nie martiwłam.[/quote]

No właśnie mi też się tak wydaje :-? :wink: ...

[quote name='dbsst']hahahha co do wychylania nosa to wiesz ja wczoraj stalam pod dzwiami i wrecz blagalam psa zeby wyszedl hahahhahaha :D[/quote]

Ja tak miałem kilka dni temu :-? ... Podszedł do drzwi i chciał wyjść, no to się ubieram i na dół zjeżdżamy. Otwieram mu drzwi, a on w tył zwrot i po schodach na 7 piętro :-? ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Cimi'][quote name='dbsst']qrde moja czy ma malo czy duzo ruchu to wszystko zja czy jest chora czy zdorowa to wszystko zje :evilbat: co za diabel :lol:[/quote]

Teraz to moja też wszystko zje, bo ma posiłek tylko jeden raz dziennie. Wcześniej miała dwa, ale mi to nie po drodze było, że tak powiem.[/quote]

u nas sa ciagle dwa i co i je jak zarlacz bialy ;) :lol: :lol:[/quote]

Jak u mnie były dwa, to zjadła dwie kulki, podziubdziała i koniec, więc stwierdziłam mam cie gdzieś :lol:


[quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi'][quote name='PiotrekJ']A teraz kilka foteczek wstawimy ... Już nie trzy o co niektórzy mieli do mnie pretensje :evilbat: :wink: ...[/quote]

kto to takli był :lol: 8) ? Trzeba go pogonić :P :lol:[/quote]

Naślę na Ciebie Olka, ja mam za daleko :evilbat: :lol: ...[/quote]

Olek wie, że nie może ze mną zadzierać, bo to grozi sesją fotograficzną :lol:

[quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi']No widzę teraz, ze chłopak urósł i to dużo, ale ten jego koszyk jest masakryczny :P :lol:[/quote]

To już drugi :-? :evilbat: :wink: ...[/quote]

To kup mu ponton, nie kupuj gąbczastego legowiska :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']jak ja wam zazdroszczę tych psów, co to w taką pogodę wychodzić nie chcą :( Leon im większa chlapa, błoto i bardziej mokro, tym chętniej wychodzi i nie chce wracać :-?[/quote]

Dba o kondycję swojej Pańci :lol: ...

[quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi'][quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi']A teraz kilka foteczek wstawimy ... Już nie trzy o co niektórzy mieli do mnie pretensje :evilbat: :wink: ...[/quote]

kto to takli był :lol: 8) ? Trzeba go pogonić :P :lol:[/quote]

Naślę na Ciebie Olka, ja mam za daleko :evilbat: :lol: ...[/quote]

Olek wie, że nie może ze mną zadzierać, bo to grozi sesją fotograficzną :lol:[/quote]

Szantażystka :evilbat: ...

Link to comment
Share on other sites

Teraz sami się przekonacie, że mój aparat nie nadaje się do robienia fotek na dworze :evilbat: :wink: ...


Kopię dziurę :lol:

[img]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Aha013.jpg[/img]


Uczę się latać :lol:

[img]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Aha010.jpg[/img]

[img]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Aha012.jpg[/img]

[img]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Aha014.jpg[/img]


Już do domu? :-?

[img]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Aha016.jpg[/img]


A to już po powrocie do domku :wink:

[img]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Aha006.jpg[/img]

[img]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Aha007.jpg[/img]

[img]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Aha008.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ']Teraz sami się przekonacie, że mój aparat nie nadaje się do robienia fotek na dworze :evilbat: :wink: ...
[/quote]

Piotrek, mnie też się tak kiedyś wydawało. Wszystko jest kwestią ręcznego ustawienia - migawki, odległości, odsłony itp. 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='PiotrekJ']Teraz sami się przekonacie, że mój aparat nie nadaje się do robienia fotek na dworze :evilbat: :wink: ...
[/quote]

Piotrek, mnie też się tak kiedyś wydawało. Wszystko jest kwestią ręcznego ustawienia - migawki, odległości, odsłony itp. 8)[/quote]

Magda, mój aparacik byl kupowany gdy tylko zaczęły pojawiać się cyfrówki ... Wszystkie funkcje są ustawione automatycznie bez możliwości zmiany :-? ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ']Magda, mój aparacik byl kupowany gdy tylko zaczęły pojawiać się cyfrówki ... Wszystkie funkcje są ustawione automatycznie bez możliwości zmiany :-? ...[/quote]
Nie Ty jeden masz takie cudo w domu :lol:

Super boksik :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][img]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Aha004.jpg[/img]

[b]Coś mi sie wydaje, że Loco zmniejszył sobie wysokość koszyczka ? Kto to widział stresować boksia alternatywnymi wyborami ?
Łóżko ? Czy koszyk ? [/b]

[b]Wychodzi na to, że jednak to drugie [/b] 8)[/quote]

Loco zmniejszył sobie już wysokość drugiego koszyczka :-? :wink: ...

[quote name='Koma'][quote name='PiotrekJ']Magda, mój aparacik byl kupowany gdy tylko zaczęły pojawiać się cyfrówki ... Wszystkie funkcje są ustawione automatycznie bez możliwości zmiany :-? ...[/quote]
Nie Ty jeden masz takie cudo w domu :lol:[/quote]

Koma, nawet nie wiesz jak mi ulżyło :lol: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ'][quote name='Koma'][quote name='PiotrekJ']Magda, mój aparacik byl kupowany gdy tylko zaczęły pojawiać się cyfrówki ... Wszystkie funkcje są ustawione automatycznie bez możliwości zmiany :-? ...[/quote]
Nie Ty jeden masz takie cudo w domu :lol:[/quote]

Koma, nawet nie wiesz jak mi ulżyło :lol: ...[/quote]

Cieszcie się, że wogóle macie aparat cyfrowy :lol:.

Piotrek zdjęcia z dworu wcale nie są złe ;)- kwestia wprawy. Mimo, że mój aparat ma kilka funkcji też mi czasem wychodzą zamazane w biegu a już nie mówie wieczorem gdy jest ciemno, podczas gdy pala się latarnie to zdjęcia wyglądają masakrycznie. Być może w wakacja kupię sobie swój własny fajny aparat.. matko ile ja jeszcze wydatków mama :-? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi']matko ile ja jeszcze wydatków mama :-? :lol:[/quote]

Do pracy czas iść :lol: ...[/quote]

A wiesz, że idę a raczej pojadę na wakacje :lol:, a może już w ferie zimowe :roll:. Na pierwszym planie mam kupno samochodu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi'][quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi']matko ile ja jeszcze wydatków mama :-? :lol:[/quote]

Do pracy czas iść :lol: ...[/quote]

A wiesz, że idę a raczej pojadę na wakacje :lol:, a może już w ferie zimowe :roll:. Na pierwszym planie mam kupno samochodu :lol:[/quote]

A mówiłem że leń jesteś :evilbat: :lol: ... Chodzić się nie chce to samochód sobie kupuje :evilbat: :lol: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi'][quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi']matko ile ja jeszcze wydatków mama :-? :lol:[/quote]

Do pracy czas iść :lol: ...[/quote]

A wiesz, że idę a raczej pojadę na wakacje :lol:, a może już w ferie zimowe :roll:. Na pierwszym planie mam kupno samochodu :lol:[/quote]

A mówiłem że leń jesteś :evilbat: :lol: ... Chodzić się nie chce to samochód sobie kupuje :evilbat: :lol: ...[/quote]

Nie, bo nie lubię rano biegać na autobus a popołudniu jechać w ścicku :lol: :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi'][quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi'][quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi']matko ile ja jeszcze wydatków mama :-? :lol:[/quote]

Do pracy czas iść :lol: ...[/quote]

A wiesz, że idę a raczej pojadę na wakacje :lol:, a może już w ferie zimowe :roll:. Na pierwszym planie mam kupno samochodu :lol:[/quote]

A mówiłem że leń jesteś :evilbat: :lol: ... Chodzić się nie chce to samochód sobie kupuje :evilbat: :lol: ...[/quote]

Nie, bo nie lubię rano biegać na autobus a popołudniu jechać w ścicku :lol: :evil:[/quote]

Trzeba kondycję złapać :lol: ...
No i zacząć wcześniej wstawać :lol: ...

Link to comment
Share on other sites

Załamuję się :( ...
Czy oprócz mniejszej ilości ruchu mogą być inne powody, przez które pies przestaje jeść? Jeśli tak to jakie? Chorobę raczej wykluczam :-? ...
Ostatnio Loco zjadał dwa posiłki zamiast trzech, od wczoraj "przestawił się" na jeden ... Co robić? :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...