Jump to content
Dogomania

obcinarka do pazurow


zaq

Recommended Posts

:) Każdy jak widać ma inne doświadczenia - dobrze, że możemy sie nimi dzielić :)
Dodam jeszcze, że kupiłam gilotynkę firmy Hagen, na odwrocie napisane jest, że wymienne ostrza można kupić w każdym sklepie zoologicznym - niestety, okazało się, że nie tylko w sklepie ich nie mieli, ale i dystrybutor w Warszawie ich nie ma...
Widocznie tylko ja miałam takiego pecha albo zwyczajnie nie umiem ich właściwie użyć bądź nie nadają się do pazurów mojego psa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='aleb']:)
Gdy tylko je kupie i wyprobuje, to wypowiem sie na ich temat.. ;)[/quote]
No i co? Kupiłaś?? Ja też się zastanawiałam nad tymi dwoma modelami, ale już zamówiłąm gilotynkę ;) Jeszcze nie przyszła... Ponieważ nie mogłam czekać, bo sunia jest ze schroniska i wilcze miała wręcz zakręcone, obcięłam jej ludzkimi cążkami :evil_lol:. Wetowi dawać nie chciałam, bo sunia się strasznie rzuca, a tak, to na kolanach jej ładnie, bez przemocy, obciachałam. Ma jasne, więc rdzeń widać i nie mam problemu. Ciekawa jestem, jak to będzie z gilotynką, ale musze poczekać :p

Link to comment
Share on other sites

ja mam specjalne nożyczki do pazurków mojego psa, bardzo tanio zapłaciłam wmojej lecznicy tylko 6zł, o połowe mniej niż normalnie :) Jestem z nich zadowolona, do tej pory sie trzymają, czyli jakieś 6-7 miesięcy ;)

[url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?cPath=23_44_132&products_id=1551[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...