Jump to content
Dogomania

Dog angielski??


Niunia_Zolzunia

Recommended Posts

ponieważ szare arlekiny nie są dopuszczane na wystawy i są uznane za psikai z błędnym umaszczeniem chodzi poprostu o ten szary a są śliczne :) nawet w niemczech zaczynają powolutku doopuszczać takie dożki do wystawy ale w Polsce póki co jest to kolor wadliwy ale ten psaik ma sporo białego więc to taki arlekinek jest

Link to comment
Share on other sites

ja znalazłam takie:

PRZYJMĘ ZAMÓWIENIA NA DOGI NIEMIECKIE



***w styczniu spodziewam sie mieć szczeniaki rasy dog niemiecki,będą one koloru czarnego oraz arlekin(pieski i suczki...po bardzo ładnych i dobrze zbudowanych rodzicach.proszę zainteresowanych o składanie zamówień (poniewaź póżniej ich już nie bedzie) ..cena do 200zł

specjalnie wyciełam kontakt ale co to beda za dogi w tej cenie!! :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Niunia nie dokońca on jest jeszcze podchodzący pod arlekina a co do tego czy to dozio to powiem tyle że z doga to coś ma i w rodzinie kiedyś dog się zaplątał ale czysty dog to to nie jest :-?[/quote]

No dlatego w nawiasie napisalam "w zalozeniu ze to dozio" jako ze akurat rozmawialysmy o oczach i kolorze:)

Co wyjdzie ze szczeniat z tego ogloszenia?? - no wlasnie takie dogi w zalozeniu:(

Swoja droga, znajoma ma doga (sic!) - nie zna sie - marzyla, nie zapytala - bo by sie jej powiedzialo ze mozna kupic o wiele taniej z rodowodem np. wlasnie szaraki. Kupila bez rodowodu. Widziala mame i tate (w kazdym razie 2 dogi) - zaplacila 600zl.
A jej sunia jest :roll: no wlasnie dogiem w zalozeniu. Mi przypomina greya albo mix greya z dogiem. Dluga, waska kufa, bez fafli, figura generalnie charcia - i przesmieszne uszy - jedno zalamane (wlasnie w stylu greya), drugie czasami lezy - W POPRZEK glowy a czasami STOI :-?
Tyle dobrze, ze sunia ma bardzo dobrze i jest kochana - mimo ze nie spelnila zalozen czym m iala byc. ALe ile ludzi (ludzi? no niech bedzie) jak wyrasta im taki niby dog, to sie go pozbywaja?

Link to comment
Share on other sites

mo właśnie trzeba raczej namawiać żeby ludzie kupowali szare chodź naprawde one są bezrodowodowe ale są takie kochane i tak naprawde za te 600 zł mogła spokojnie kupić pięknego szarego po pięknych rodzicach i pewnego że będzie dogiem a tak to takie cuś jej wyrosło pewnie nie daleko chartamiało :-?

Link to comment
Share on other sites

znaczy metryki mają ale rodowodu nie wyrobisz tyle wiem
a naprawde są piekne i podejrzewam że juz nie długo będzie moża wystawiać je najpierw na klubówkach a późniwej uznają to już za prawidłowe umaszczenie i tyle ;-)

Jojka umaszczenie jeszcze kilka lat temu też było wadliwe a teraz jest bardzo rzadkie i bardzo bardzo piekne a tak naprawde nie ma dużo ładnych idelanie umaszczonych płaszczaków Jojek np. nie ma zamknietej obręczy z biaego futra na karku ale tak to idelanie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...