Jump to content
Dogomania

Dog angielski??


Niunia_Zolzunia

Recommended Posts

Pani kupiła psiaka na giełdzie ale jak się okazało jej małe dziecko jest uczulone na sierść i dlatego sprzedaje szczeniaka jak napisąła na temat rasy to wzorzec z lekka podchodzący pod DN :-?

P.S Kobiecina pomyliła się wpisując doga angielskiego oczywiście jest to dog niemiecki przynajmniej ona tak twierdzi

Link to comment
Share on other sites

To tez zalezy od stopnia uczulenia - moj brat jest bardzo silnym alergikiem, ale spokojnie toleruje jednego psa i generalnie nie przeszkadza mu stykanie sie z psami - jak wyjezdzamy to jeden z psow zostaje u niego, on ja czesze itd i nic, ale np jaktylkoprzyjedzie do nas gdzie jest wiecej psow i koty to po godzinie - dwoch zaczyna ciagnac nosem, lzy mu leca itd.
A moj tata jest tak maksymalnie uczulony ze jak pojade do nich z psem (ktorymkolwiek nawet najmniejszym - pudel toy, grzywacz) to momentalnie ma dusznosci, i to mocne. A nie daj boshe zeby pies go polizal to caly jest zsypany w takie male krosteczki - i u niego efekt wystepuje po 10-15 minutach od wejscia psa. Do nas w ogole nie przyjezdza bo po kilku minutach ma takie ataki dusznosci ze raz byla potrzebna interwencja lekarza. :(
A dodam ze odczulaja sie obaj caly czas.

Link to comment
Share on other sites

tą aukcję widziałam wczoraj i z dogiem nie wiem ile to ma wspólnego ale chyba nie wiele :schock: a co do tego "angielskiego" to kobiecina zauważyła to dopiero jak jej napisałam to a co do uczulenia to nie wiem wiem że ma małe dziecko kupiła psiaka na giełdzie okazało się że dzieciak uczulony więc sprzedaje tyle udało mi się ustalić :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...