Jump to content
Dogomania

Ubranka,gumeczki,kokardki,spineczki-czyli Yorkowa rewia mody


nikusia

Czy warto uczyć psa sztuczek?  

497 members have voted

  1. 1. Czy warto uczyć psa sztuczek?

    • Tak, to dobra zabawa i miło spędzony czas razem
    • Nie, to głupie
      0
    • Jeśli ktoś chce i ma czas to może...


Recommended Posts

Rzeczywiscie przestaje czytac Twoje wypowiedzi.Nie sa mile nawet pouczajace,pełno wnich uszczypliwoscii zarozumailosci. i to qw kazdej dziedzinie i rasie .a jesli szukasz haczyka na kogos, poszukaj sam na siebie , bo ja napewno go znajde.
Nie lubie takich przemadrzalcow, ignorantow,ktorym wydaje sie ze wiedza wszystko i wszystko moga narzucac innym.a wiesz ze yorki mam juz od dluzszego zcasu i na ich temat wiem bardzo duzo.jest to rasa psow ktora interesowalam sie od zawsze.I moge co nieco powiedziec na ich temat.A jakie Ty posiadasz pieski, czyzby byly to yorki??
Koncze zToba ta polemike bo nawet plemoka bym jej nie nazwala jedynie tym o czym juz pislam wczesniej.wiesz gdybym zaczynala ,znaczy chciala kupic yorka i nic na jego temat nie wiedzial bardzo bym nie chciala posluchac Twoich rad, bo niektore sa wrecz szkodliwe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam dwa yoreczki, w tym jednego - małego szceniaka
ubieram, w lekki sweterek a psy godzine tarzają sie w sniegu, dosłownie tzarają, łacznie z nieszczesnym jedzeniem sniegu ktore zwalczam.
jakos im to nie szkodzi, bo nie choruja i są szczesliwe :-)
zreszta temat był poruszany juz niedawno
przy duzej dawce ruchu pies nie marznie

Link to comment
Share on other sites

Mój piesio tez uwielbia zabawy w śniegu. Jak śnieg był dobry do lepienia, rzucałam mu kulki. Tak za nimi biegał, jak szalony, ale bylo zle z wzieciem sniezki w pyszczek, bo za zimna. Uwielbia tez biegać po zaspach, zawsze jak jest zimno ubieram go w sweterek, jak idziemy na spacerek jest mu zimno czasem nawet w sweterku, ale jak biegamy i szalejemy jest OK :-) :D

Link to comment
Share on other sites

Julita 104
Moja Jacklinka -szczeniorek także wcina snieg też z tym walcze ale ona chyba ma to w głębokim poważaniu .
Nic jej sie nie stało do tej pory i mam nadzieje ze sie nie stanie .Daisy natomiast tego nie robi jest starsza suczka .Mniejmy nadzieje że z tego wyrośnie.
a z tymi ubrankami to jest u mnie tak: poniżej 0 nakladamy, dziewczyny biegaja i nie marzną ,powyżej 0 chroni je tylko włos:lol:. do tej pory nie miałam poważnych komplikacji zdrowotnych;)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie każdy piesek uwielbia zabawy na śniegu -tak też czyni mój piesek Mailo.Ostatnio bylismy u fryzjera i jest zciety na króciutko tak więc na spacerek wychodzimy w sweterku(pierwszy raz mił to na sobie ale nawet nie panikował)w domku chodzi w koszulce co najsmieszniejsze po moim dziecku -zaznaczam że dziecko urodziło mi sie wcześniakiem tak więc pozostały mi małe koszulki (ale odrazu wyjaśniam że nie jakieś pajacyki)tak więc mój piesek slicznie wygląda -tylko niestety po wizycie od fryzjera nie mam do czego mu dopiąc spineczki;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/479/zmniejszone15rt.jpg[/IMG]
Moja Gumisia bez ubranka na dwór nie wychodzi,a Miamka to wogóle nie chce wyjsc na dwór,trzeba ja wynosic i nie pomagaja zadne bieganie czy inne wariacje(nawet wielkie poachnące pęto kiełbasy!)stoi pod klatka i przebiera łapkami,a jak zaniose ja dalej to sru...leci do domu mało łap nie połamie ;-)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=purple]my też na dłuższe spacerki chodzimy w dresiku :lol: :lol:[/COLOR]
[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5752/nowe10369me.jpg[/IMG]

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8098/nowe10383wi.jpg[/IMG]

[IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1658/nowe10442gd.jpg[/IMG]

[COLOR=purple]Pozdrawiamy :lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...