Jump to content
Dogomania

FILMIKI


Hebulka

Recommended Posts

[b]Viris[/b], ja oczywiście z opóźnieniem, bo mam dostep do neta tylko z pracy. Filmiki z Klarcią są rewelacyjne.Nie ma ona nieraz ochoty schrupać myszoskoczków???
Dora miała ogromną ochotę zjeść Kubulinkę (papuga)(jak jeszcze żyła-niedawno odeszła) i jak tylko koło niej przelatywała to się Dora oblizywała.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Atenko cieszymy sie ze tu zagladasz :)
Klara na pewno by nie pogardzila zabawa ze skoczkiem, czasem jak majtnie lapa probujac zlapac ogon skoczka to od razu sie boje i zabieram. Czasami jest jednak grzeczniutka.

Napisz co u Was!



Takie komentarze zachecaja do krecenia nowych filmikow :) Ze swiat pewnie bedzie wiecej i lepszej jakosci bo z kamery :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atenka']Dora bardzo lubi oglądać...konie.To wydaje się nieprawdopodobne, ale jak widzi w telewizji to patrzy się(gapi) nie ruszając nawet przez 10 min.
Natomiast Figa jak słyszy jakąkolwiek arię operową to strasznie szczeka. :wink:[/quote]U mnie też bardzo często oglądają i tak jak pisalam, najbardziej lubią programy zwierzętach. Inne nie specjalnie je interesują

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Hebulka, świetne te filmiki. Ile czasu wytrzymują takie zabaweczki. Chyba niezbyt długo:question::question::haha::haha::flasings::flasings::infinity::infinity:[/quote]

Jak Hebunia się dorwie to faktycznie od razu potrzebna im pomoc w postaci igły z nitką,bo Hebe ma jeden cel:zniszczyc,oderwać wszystko co wystaje;oczka,nosek itd..wtedy jest w pełni zadowolona.Emi bawi sie bardzo delikatnie,memla sobie te zabaweczki nie niszcząc ich,no a jak juz dorwa się razem do jednej co widać było na filmiku to tylko słychać trzask...;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...