Jump to content
Dogomania

Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk


sylwiaskalska

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='sylwiaskalska']Może tak było ale biegał tyle samo jak zwykle ale wieczorem wszystko było oki to nie stało się od razu po jakims zrywie w biegu - dopiero jak wstał po nocy nie mógł chodzić na prawa nóżkę nie kulał tylko miał ją do góry podniesioną.[/quote]

no ja z tego co pamiętam to miałam to w nocy - jakoś źle się ruszyłam i myk :angryy:

Link to comment
Share on other sites

no nie moge Sylwiu to juz jak to szybko zlecialo

GRATULUJE nowego czlonka rodziny

Laluś jest niesamowity
[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/3064/obraz0300zz.jpg[/IMG][URL="http://img124.imageshack.us/img124/3064/obraz0300zz.jpg"][/URL]


ząbek pierwsza klasa


mam pytanie czy na spacerach pytaja Cie czy to dziecko Tekili hahahhaha

normalnie Telkunia maly ;)

prawie jak bokser lub bokser kieszonkowy ;)


cudownosc

jeszcze raz GRATULUJE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']ooo..to troche potrwa, kciuki mi zcierpną, ale utrzymam...w końcu palce w dolnych kończynach też mam :lol:[/quote]

No wiem że potrwa ale Lalus przechodzi na specjalna karmę dobrze że jest mały bo tania to ona nie jest :shake: kilo kosztuje 27 zika


[B][U]Hill's PD Canine j/d Presciption Diet Canine j/d [/U][/B]

to pełnowartościowa karma dietetyczna dla psów. Zmniejsza bolesność stawów, spowalnia degenerację chrząstek stawowych powodowanych przez zapalenia stawów. Karma zawiera EPA - kwas tłuszczowy omega-3, jest wychwytywany przez chondrocyty i pozostaje aktywny w obrębie stawu, zmniejszając wytwarzanie enzymów proteoilitycznych w chrząstce stawowej. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 oraz niski stosunek kwasów omega-6 do omega-3 dodatkowo łagodzi zmiany zapalne w stawach. Sposób podawania: stosować zgodnie ze wskazaniami lekarza weterynarii.
Dawki początkowe są przedstawione w tabeli na opakowaniu. Aby utrzymać właściwą masę ciała psa, dawki te można modyfikować oraz dzielić na lub więcej posiłków dziennie.

Składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, produtky pochodzenia roślinnego, jajka i ich przetwory, zboża, cukry, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, L-tryptofan, chlorowodorek L-lizyny. Analiza składu: Białko 18,3%, Tłuszcz 14,8%, Włókno 4,8%, Popiół 4,2%, Wilgotność 8,0%, Wapń 0,62%, Fosfor 0,52%, Sód 0,16%, Pota 0,75%. 1kg zawiera: Witamina A 10320IU, Witamina D3 440IU, Witamina E 600mg, Witamina C 70mg, Beta-karoten 1,5mg, L-karnityna 32mg, Miedź 12,3mg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']:-o sporo kosztuje....dobrze, że jest mały...jak pomyślałam co to by było gdyby któryś mój...aż mi się w głowie zakręciło od cen :-o[/quote]

No trochę kosztuje ale lepiej wydam kase na dobrą karme i mieć nadzieje że do pinii wszystko bedzie git :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Sylwia.
Dobrze,że Laluś już się dobrze czuje.Mam nadzieję,że to jednorazowa niedyspozycja.Jak tylko bedziesz miała wieści od dr Siembieda to pisz.
Wyczochraj małego i dużego od nas :kiss_2:.
Te weterynaryjne karmy są rzeczywiście drogie,na szczęście Laluś to malizna,więc na długo Ci starczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Cześć Sylwia.
Dobrze,że Laluś już się dobrze czuje.Mam nadzieję,że to jednorazowa niedyspozycja.Jak tylko bedziesz miała wieści od dr Siembieda to pisz.[/quote]

Oczywiście że napiszę :) włożyłam nawet na znaczek zwrotny :) :p :p plus 50 zika.

Dziś Laluś zaczyna terapie wannową :)
Naleje wodę w wannie - szeleczki i niech maluch pływa :) dla niego to jak wielki basem :lol: :lol: ale oczywiście terapia bedzie po ostatni spacerku :) i nie dużo(długo) na poczatek . Bo co za duzo to nie zdrowo :)

a teraz z innej beczki. Zapomniałam powiedzieć ja od dłuższego czasu stosuje bardzo dobry płyn do czyszczenia uszów. A mój Tekila przyjmuje go bardzo dobrze czyli nie ma jakieś alergii

Ten płyn jest do kupienia u weta - Otifree

[IMG]http://img322.imageshack.us/img322/2165/mail00058wc.jpg[/IMG]
[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2613/mail00077wk.jpg[/IMG]


Ale zabijcie ceny nie pamietam

Link to comment
Share on other sites

No Lalus to chłop na schwał. Widziałam zdjecia...nie znam się na tym, ale za glębokie te panewki nie sa. No cóż zdarza się. teraz trzeba się skonsultować co do leczenia. Sylwia czy Siembieda mowił ile trwa taka konsultacja? Kiedy możesz się spodziewać opisu zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Sylwia diety royala i hilsa są taniej w sieci trzeba poszukać na sie udało dla kota duzo taniej znaleść - ale pewnie juz szukałaś ...
jak zrobie lilith prześwietlenie to pogadamy moze mi podpowiesz co i jak niestety teraz Ty masz doswiadczenia w tej materii oby pierwsze i ostatnie ....
trzymaj sie cieplutko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']No Lalus to chłop na schwał. Widziałam zdjecia...nie znam się na tym, ale za glębokie te panewki nie sa. No cóż zdarza się. teraz trzeba się skonsultować co do leczenia. Sylwia czy Siembieda mowił ile trwa taka konsultacja? Kiedy możesz się spodziewać opisu zdjęcia?[/quote]

No właśnie głupia nie zapytałam ale poczekam najwięcej 1,5 tygodnia i zadzwonie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']Sylwia diety royala i hilsa są taniej w sieci trzeba poszukać na sie udało dla kota duzo taniej znaleść - ale pewnie juz szukałaś ...
jak zrobie lilith prześwietlenie to pogadamy moze mi podpowiesz co i jak niestety teraz Ty masz doswiadczenia w tej materii oby pierwsze i ostatnie ....
trzymaj sie cieplutko[/quote]

No własnie widziałam że trochę się sfrajerowałam bo na necie sa tańsze. Kilo gdzies wychodzi 18 zika, no ale ważne że karma jest.

Wiesz ja to też nie mam doświadczenia jak to mówią ucze się teraz codziennie czegoś nowego na pewno wiem jak wyglada prześwietlenie z płytką panewką ;)

Dostałam tez radę :) aby kupic takie cosik Arthroflex 500ml [IMG]http://www.krakvet.pl/images/witaminy/arthroflex.jpg[/IMG]

W przyszłym tygodniu ma wpływ gotówki (premia) :cool3: to kupię [URL="http://www.krakvet.pl/product_info.php?cPath=23_47&products_id=1250"]http://www.krakvet.pl/product_info.php?cPath=23_47&products_id=1250[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']To pływanie, to świetny pomysł. Ogladałam kiedyś na animal o dogu de bordo <nie wiem jak to sie pisze>, który miał dysplazje stawu biodrowego i także był zabierany na takie "psie baseniki" . Wszystko bedzie dobrze .[/quote]

No ja zrobie wszystko aby było git :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']artroflex bardzo dobry wszystko ma co trzeba dobry też caniviton a i pisałam Ci o Bonharenie ale chyba nie zauważyłaś w takich przypadkach jest bardzo polecany jak wróce do domu to coś ci na ten temat wyśle :)[/quote]

widziałam tylko musze wszystko napisac sobie na kartcę musze to skonsultować z wetem co dawać bo nie chce przegiąć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...