Jump to content
Dogomania

Karma z rybą


basia

Recommended Posts

[quote name='bernardynka1234']Dziękuję Wam:) niewiedziałam ze te karmy są niezdrowe;/ale wiecie co wypieprze to szajstwo i kupie jakies mniej kilo ale firmowke:)dziękuję Wam;*[/quote]

tylko nie pomysl, ze karma typu Chappi, Pedigree czy inny Frolic ktory znajdziesz w kazdym hipermarkecie to jest dobra karma. To nie chodzi tylko o firmowke - ale o tym to jest bardzo duzo na forum. Proponuje poczytac. A poki co dawac samo gotowane;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kenzo']
Czy moge mu kupić w aptece zwykła glukozamine-taka dla ludzi i dawać tableteczkę do karmy taz dziennie?[/QUOTE]

Ja podaje ludzkie preparaty firmy Olimp swoim psom. Jedna dostaje codziennie Arthroblock, a druga co 2-3 dni MSM i glukozamine.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bernardynka1234']aha:)a zobacz ta jest dobra?
[URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/markus_muehle/31582"]Markus-Mühle karma dla psa tanio w zooplus: Markus-Mühle karma sucha bliska naturze[/URL] chciałabym chyba tą piecio kilówke;)[/quote]

po pierwsze - nie pytaj teraz o kazda karme w tym watku - to jest watek o karmach z ryba, na forum bardzo wiele karm ma "swoje" watki - tam pytaj o te ktore Cie interesuja.

po drugie - karma malo znana, wiec ciezko bedzie znalezc opinie. Wg mnie - brak dobrego opisu karmy, niewiadomo ile zawiera miesa, wypelniaczy w %, brak informacji o witaminach. A w skladzie min to "kości z dziczyzny" - zdecydowanie mnie zniecheca...Nawet nie ma dobrego opisu dot. dawkowania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bernardynka1234']Sorki;/ a podaj mi link do tego wątku o jakiś karmach:):)hehe
ale juz postanowiłam Brita kupie 8 kilo:)) bo Brit jest dobry:)[/quote]

ja wiem, ze jestes krotko na forum, ale to nie oznacza, ze nie potrafisz korzystac z internetu - przeciez tu jest wszystko napisane...dzial zywienie, suche karmy i czytasz...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam
Doskonałą karma hyperalergiczna na bazie śledzia atlantyckiego jest karma Firstmate Potato & Fish. Na bazie łososia jest karma Arden Grange.Obie te karmy mozna znaleźc na stronie [URL="http://www.psie-karmy.com"]www.psie-karmy.com[/URL]
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...