Jump to content
Dogomania

Spotkanie w Częstochowie


credita

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 1 month later...

[quote name='nuleczka']wątek umarł? a ja jestem świeżutka, na dogo od niedawna, mam pierwszego psiaka, ma 5 miesięcy i uwielbia inne zwierzątka. Mieszkam na północy, w okolicach lasku aniołowskiego, tu jest suuuuper miejsce na szalone zabawy. Zapraszam na wspólny spacer!!!!!![/QUOTE]


hej ja tez mieszkam na polnocy kolo lasku mam 9 miesieczna sunie tez lubi sie bawic z pieskami i suczkami:) moze kiedys sie wybierzemy na spacer??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hurrraaa jesteśmy w końcu, patrze, a tu odzew. Rewela. Ja podtrzymuję spotkanie, trochę mam dość samotnych spacerów . MOja sunia jest wielkości hmmm sznaucera miniaturki ma 6 miesięcy i duuużo energii. Nie lubi jak chłopcy pchają jej nos ni etam gdzie trzeba hehehe

Link to comment
Share on other sites

Jestem i zaglądam tu tak często jak mogę. Polecam spacery z moją psicą. Dzisiaj spotkałyśmy cardigana na spacerze, mała fruwała wokół niego, koło, przez, i miały psiaki radochę nie z tej ziemi. NIestety takie chwile nie zdarzają sie codziennie a szkoda, bo dzieciak naprawdę jets spragniony kontaktu z innymi psami. Pozdrawiam i czekam cierpliwie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eriu']Można by się zebrać do kupy i gdzieś się umówić ;). Tylko nie wiem, gdzie. My akurat też z Północy, więc można i do Lasku Aniołowskiego. Jak stoicie z czasem w sobote w trakcie dnia?[/QUOTE]
Mam czas w najbliższą sobote, ale tak do południa, bo na 14 do pracy, więc tak między 8.30 a 12.30 jesteśmy dostępne, chyba że jeszcze piątek wczesnym popołudniem??? Przed laskiem są jeszcze łąki, takie hektary trawnika, fajnie się tam psy bawią. Laskiem chodzimy jak już nam się łąki znudzą, a chodzimy tam godzinami w tą i z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

:multi:więc 10 rano w sobote. Szkoła podstawowa? to tam, gdzie to boisko zrobione nowe? Jeśli tak to tam się spotkajmy, przy tym boisku od strony łąk. Mam nadzieje że pogoda dopisze. Tak dla pewności, na najbliższym bloku jest wielki napis że to ulica starzyńskiego, a naprzeciwko są garaże, cienka jestem, w te klocki bo mieszkam tam dopierto jakiś rok :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...