Jump to content
Dogomania

Spotkanie w Częstochowie


credita

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cioteczki z Częstochowy zajrzyjcie do Olka, mam go teraz na DT, niedługo jedzie do hotelu. Jest z naszego schroniska. Pomozecie szukac domku? [url]http://www.dogomania.pl/threads/172985-SZCZENIAK-bez-szans-na-dom-Olek-stara-siAE-jak-moA-e-POTRZEBNA-POMOC-W-OGA-OSZENIACH?p=14049790#post14049790[/url]

Link to comment
Share on other sites

eeee Nula już się dawno z Bezą nie widziała, bo hrabina Beza:eviltong: potem na łapki narzeka. Ja tak sama udeptuję ścieżki na łączkach. A dałączyć zawsze można do nas, bo my spragnione towarzystwa. A zdjęciami chciałam skusić inne częstochowskie dogomaniaczki, że tak fajnie jest i na razie żadne drzewo nam na łebki nie spadło!

Link to comment
Share on other sites

QUOTE=olalolaa;14070853]Ja jestem ze srodmieścia ;) tez chętna na spotkanie, z tym ze nie wiem jak bym miała dotrzec z trzema psami na polnoc :D Ale moze w niedziele pojedziemy z rodzinka do Olsztyna, jesli będzie ładna pogoda. Wybiera się ktoś? ;)[/QUOTE]
A gdzie chodzisz na spacery, masz tam jakieś tajne miejsce? Może my się przemieścimy :painting: Olkowi dobrze zrobiłaby taka integracja

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłyśmy ze spaceru.Laziłyśmy dwie godziny po polach i po lesie.Jest pięknie ale niestety wiele drzew połamanych,sterczą tylko kikuty.Teraz piesek odda się błogiemu lenistwu a pańcia musi iść kupić coś do jedzenia na niedzielę.Ostatecznie jest to sprawiedliwy podział obowiązków.

Link to comment
Share on other sites

Wy tez z Lisińca czy po całej Częstochowie jeździcie? ;)
Niestety w piątek nie mogę... i w sobotę też nie - na narty jadę. ale niedzielę i cały przyszły tydzień mam wolny (ferie).
I 'do południa na komunalnym' to znaczy co dokładnie?;p Będziecie mogli/ły w niedzielę (o ktorej dokladnie godzinie)? i Mam rozumieć, że chodzi o tą jakby piaskownię, tak?
No i jeśli mogę spytać to ile macie lat i jakie psiury? ;p O wiem pytam ze wścibstwa, no i, żeby poznać, a o psy dlatego, że mój jest mały...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...