Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Graf niedawno skończył 8 miesięcy.. Ważyłam go ostatnio jakis miesiąc temu to miał 30 kg. Co do wzrostu to równiez bardzo niefachowo ale wydaje mi sie,ze ma już 61-62 cm. :) Gorzej tylko,że stale chudy jest.. Niejadek z niego straszny.. Zwłaszcza jak tak sobie spojrzałam na Killera to juz wogóle.. Zupełnie inaczej są zbudowane.. Ale rozmawiałam z hodowcami a oni twierdzą,ze mój psiak nalezy do tych wolno rozwijających się i że dopiero około drugiego roku życia zacznie się z niego porządny zwierz robić.. :)

Mam nadzieję,że tak bedzie..

W kazdym razie twój psiak jest poprostu CUDOWNY !!!

Aha... Mam jeszcze jedno pytanie/prośbę.. Czy mógłbyś mi może na priva krok po kroku jak totalnemu laikowi wyjasnić jak założyć konto na interii i wstawić tam fotki psa? Bardzo byłabym wdzięczna.. :)

Ps. Wesołych Świąt wszystkim dogomaniakom !!!! :x-mas:

Link to comment
Share on other sites

THX za pochwaly :oops:

co do ubranka musze sie pochwalic ze jest wlasnorecznej roboty. wersja zimowo-jesienna. ma mozliwosc dopinania futerka. slabo je tam widac bo jest biale. niezle sie urobilam bo mama zabronila mi uzywac maszyny twierdzac ze ja zniszcze :evilbat: , a przyszywanie takiej ilosci rzepow/rzep (??) zabiera troche czasu.

Link to comment
Share on other sites

Aireedhelien Rosi slicznie wyglada w tym ubranku jak prawdziwa dama ;) Fotki szliczne ale nie wszystkie nie chca sie wyswietlic :-?

Abi rob szybko zdjatka psiakowi ;) Napewno ktos Ci pomoze je tu wkleic np. taka mala mrowka :lol: Jak cos to pisz priva albo e maila...

Link to comment
Share on other sites

moja ma 8 miesiecy i chyba dorasta bo w pewnych sprawach stala sie strasznie uparta i rozkapryszona (wymusza zabawy). podwarkuje a dupka jej chodzi na prawo i lewo. nie za bardzo mi sie to zachowanie podoba :-? . staram sie ja tego oduczyc. mam nadzieje ze mi sie uda. straszny z niej uparciuch. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Słyszałam ,że boksery sa strasznie uparte i to sie chyba sprawdza,na razie nasza ma 12 tyg.i jest uparta ja to mówie jak "osioł",wymusza na nas wszystko co chce ,czasem jest to smieszne,ale gdy pomysle ,ze zawsze tak bedzie ,aż sie boję,wie ,że żle robi np.wchodząc na stół,ale potrafi takiego głupa przyrżnac ,że czasem wybuchamy smiechem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...