Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak Sylwio to mój Grafcio. :) Chłopak ma już 8 miesięcy i zaczyna troszkę mężnieć.. ;) Chociaz mnie i tak stale sie wydaje,ze jest mały i chudy.. Tylko znajomi,którzy widują go sporadycznie widzą róznicę. :) A co do wysokości to przykro mi ale nie mam pojęcia.. Mierzenie pod scianą chyba nie jest zbyt dokładne a pani Halina nie chciała mi go zmierzyć (bo niby za młody i sie nie da). :( Tak więc nie wiem.. :( Ale moze spróbuję raz jeszcze postawic młodego pod scianą i sprawdzić.. Może uda nam sie to zrobić w miarę dokładnie.. Wtedy dam znać. :)

Link to comment
Share on other sites

Jakoś nie chce mi sie wierzyć w ten mój pomiar.. Chyba musiałam coś źle zrobić..Wyszło mi,ze on ma 63 cm. To chyba mało prawdopodobne... Podstawiłam go pod scianą, przyłożyłam linijkę na wysokości kłębu mniej więcej (tak jak mierzę konie) i zrobiłam kreskę. Potem sprawdziłam miara i tak wyszło. Czy to mozliwe????

Link to comment
Share on other sites

Nie mierz na samym kłębie-raczej nieco za-nie na tym największym wzgórku mięśniowym.

To możliwe-moja Drachmusia w wieku Grafa osiągnęła już swój maxymalny wzrost.

Chłopak jest po prostu duży i tyle.

Picasso w samym kłębie ma 65cm spokojnie-ale tam go p.Jandy nie mierzyła-nieco niżej.

Koniecznie muszę Grafka zobaczyć na żywo.

Link to comment
Share on other sites

Tym razem zmierzyłam go już nawet nie na kłebie a na grzbiecie.. I tak wyszło mi 61 cm. Ale jak już mówiłam pomiar moze zawierać błąd.. poza tym Graf strasznie sie boi tego przystawiania do sciany.. Stoi cały sztywny, chyba troszkę skurczony.. To napewno też nie pomoga w zrobieniu tego dokładnie.. :) Mam jednak nadzieję,ze sie nie pomyliłam za bardzo.. Zalezy mi na tym by Graf był duży.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...