Jump to content
Dogomania

A półfrancuska może być?


cocobull

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cocobull']Witam wszystkich. Jestem szczęsliwą posiadaczką półfrancuski Coco. Coco na 12 m-cy i nie ma rodowodu :( . Jeśli mnie przyjmiecie do waszego grona to chętnie pogadam.[/quote]Oczywiście Cocobul, j też dawno temu miałam pólfrancuskę. Nazywaliśmy ją ogoniasta i było to przeurocze psiątko. Charakter miała buldożka. Witam w naszym gronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocobull']Witam wszystkich. Jestem szczęsliwą posiadaczką półfrancuski Coco. Coco na 12 m-cy i nie ma rodowodu :( . Jeśli mnie przyjmiecie do waszego grona to chętnie pogadam.[/quote]
Witaj.
Coco - rozumiem mała czarna :wink: Najważniejsze, że jesteś SZCZĘŚLIWĄ posiadaczką Coco - Witaj w forumowej rodzince Cocobull - czekamy na jakieś zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokys'][quote name='cocobull']Witam wszystkich. Jestem szczęsliwą posiadaczką półfrancuski Coco. Coco na 12 m-cy i nie ma rodowodu :( . Jeśli mnie przyjmiecie do waszego grona to chętnie pogadam.[/quote]
Witaj.
Coco - rozumiem mała czarna :wink: Najważniejsze, że jesteś SZCZĘŚLIWĄ posiadaczką Coco - Witaj w forumowej rodzince Cocobull - czekamy na jakieś zdjęcia :)[/quote]O właśnie cocobull Lokis ma rację. Koniecznie wklej jakieś zdjęcia swojej pociechy

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie wyszło. Po prostu przerasta to moje umiejętności.
Coco jest klapouszkiem. Poza ty to jednak francuska. Uwielbia spać w łóżeczku pod kołderką,bawić się do upadłego, jeść smakołyki. Nie szczeka prawie wcale,kocha cały świat i z tej miłości portafi zalizać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocobull']No właśnie nie wyszło. Po prostu przerasta to moje umiejętności.
Coco jest klapouszkiem. Poza ty to jednak francuska. Uwielbia spać w łóżeczku pod kołderką,bawić się do upadłego, jeść smakołyki. Nie szczeka prawie wcale,kocha cały świat i z tej miłości portafi zalizać.[/quote]To jaknajbardziej typowy buldożek. Ja też nie umiem wklejać zdjęć. Prześlij zdjęcie na maila do Anutki, a onaa napewno chętnie Ci je umieści

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek'][quote name='_beatka_']cocobull witamy w gronie buldozerców :D 8)[/quote]
upsss...ja się wyłamuję z grona buldożerców.Ja nie jestem buldożerca :shake:[/quote]Coś się Beatce chyba upsssssssssssssnęło. Buldożerca to może być pitbull, ale nigdy buldożek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...