Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gra...']Ratunku! Dziewczyny, co to za żarty!!!:crazyeye: Chyba już wszyscy nie mogą doczekać się chociaż katalogu....:razz:[/quote]

już myslałam :lol: nudzi misie dlatego tak zaregowałam ;-))
a do katalogu jeszcze troche :roll: na początku marca ma się dopiero pojawić:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']już myslałam :lol: nudzi misie dlatego tak zaregowałam ;-))
a do katalogu jeszcze troche :roll: na początku marca ma się dopiero pojawić:shake:[/quote]

Biorą nas na przetrzymanie, czy co??? Czyżby jeszcze były przyjmowane psiaki? Ciekawe, czy spodek się rozciągnie?:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gra...']Biorą nas na przetrzymanie, czy co??? Czyżby jeszcze były przyjmowane psiaki? Ciekawe, czy spodek się rozciągnie?:p[/quote]

nie nie przyjmują już teraz katalogi się powoli tworzą 8)
wiem potwierdzone dzisiaj w związku 8)

ale mi zależy żeby już wiedzieć z kim w klasie stoimy :roll: i czy wogóle mamy po co jechać 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']nie nie przyjmują już teraz katalogi się powoli tworzą 8)
wiem potwierdzone dzisiaj w związku 8)

ale mi zależy żeby już wiedzieć z kim w klasie stoimy :roll: i czy wogóle mamy po co jechać 8)[/quote]

No to witaj w klubie!!! Też już bym chciała wiedzieć coś więcej...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']ludzie kochani do wystawy jest ponad miesiąc a Wy już chcecie katalog.
Wiekszośc oddziałow zamieszcze katalog 10 dni lub tydzień przed wystawą.[/quote]

tak ale ten ma być na przełomie lutego/marca

i nie widze nic w tym dziwnego że chcemy wiedzieć :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']ludzie kochani do wystawy jest ponad miesiąc a Wy już chcecie katalog.
Wiekszośc oddziałow zamieszcze katalog 10 dni lub tydzień przed wystawą.[/quote]

To wszystko dlatego, że to pierwsza w tym roku międzynarodówka...:loveu: i dlatego nie możemy się doczekać!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']a cóż w tym złego że chcemy wiedzieć wczesniej.

Ja np. spodziewam się bardzo silnej stawki z czech i bardzo bym chciała wiedzieć aby móc się odpowiednio przygotować psychicznie :))[/quote]

dokładnie[B] Musiałek[/B] czasami mi wyjmujesz słowa z ust 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']a cóż w tym złego że chcemy wiedzieć wczesniej.

Ja np. spodziewam się bardzo silnej stawki z czech i bardzo bym chciała wiedzieć aby móc się odpowiednio przygotować psychicznie :))[/quote]

Chyba za dużo nam się marzy..:placz:

Żadna dobra duszyczka nie chce się nad nami zlitować! Kurczę, podobno ciekawość to pierwszy stopień do :diabloti: wiedzy!?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zgadza się. To był żart. A chodziło o to, że Polna albo dopłaci 5 zł albo w dniu wystawy dopłaci 60 zł! Przecież to jest chore!
Pzdr.[/QUOTE]
nie, nie miałam zapłacić 150zł !! a to co wcześniej wysłałam by się nie liczyło. Komus chyba w zk Katowickim się nudzi :|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']nie, nie miałam zapłacić 150zł !! a to co wcześniej wysłałam by się nie liczyło. Komus chyba w zk Katowickim się nudzi :|[/quote]

ale wiesz co to paraanoja pomyliłaś się 5 zł...zamiast takich rzeczy i prowizji za przelew powinni pozwolić Ci dopłacić Ci te 5 zł na wystawie albo już odpuścic co to dla nich 5 zł ?8)

Link to comment
Share on other sites

ja bym chciala nzac wczsniej stwke z tego wzgledu ze chce byc pewna ze przyjeto mojego psa..w koncu co mi da poznanie konkurencji wczesniej..tak ja zobacze na wystawie. Akurat w moim przypadku gdy nigdy nie wystawialam u tego sedziego przy poznaniu stawki tak nie wiem jakie mam szanse. Oczywiscie zawsze sie liczy na najwieksze:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...