Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']A wiec ja w Katowicach bede na 100 w niedziele przy PONach i chyba wilczarzach... :) Licze na poznanie jakis dogomaniakow ;)[/QUOTE]
No to mam nadzieję, że sie poznamy! Klasa otwarta, Żywioł ama canem, pewnie sie uplasujemy na szarym końcu znając nasz talent, ale co tam:)!
Do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ponpon']No to mam nadzieję, że sie poznamy! Klasa otwarta, Żywioł ama canem, pewnie sie uplasujemy na szarym końcu znając nasz talent, ale co tam:)!
Do zobaczenia[/QUOTE]
U nas to psy championy i mlodziez, ale o ile pojedzie corka wlascicielki psiakow to ja jedynie bede z nimi w roli kibica i pomocnika ;) Ale napewno bede sie krecila blisko tej parki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tutami']A tak mi się skojażyło że jak turystycznie to może coś nie tak ze stawką.
Czyzbym się wygłupiła hi?:roll:[/quote]

nie no wiem z jakim psem stane w klasie więc nie licze na nic 8) nie dość że o pół roku starszy to jesszcze już zrobiony itd, widziałam go pare razy na ringu

Link to comment
Share on other sites

A może trochę wiary ! Cuda się zdażają Jo-Jo!Ja z takim nastawieniem jechałam w zeszłym roku na klubówkę ...jak dostanę hodowlaną to dobrze bo na pewno nic więcej...
W konkurencji 8 psów byłam pierwsza CWC byłam w takim szoku że na lokaTĘ NIE PODESZŁAM.Więc jest nadzieja.....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frugo']Ja jestem tylko w piątek z moim samojedem w kl. championów - UŚMIECH z Tagmowego Gniazda =) Moze nas kto odwiedzi xD bedziemy pewnie na lodowisku jeszcze dokladnie nie wiem o której godzinie, pozdrawiam Ola i Frugo ;*[/quote]

Jak uda mi się dojechać, to będę Was szukać. :cool3: Nie wiem czy mnie pamiętasz, chodzilyśmy razem na szkolenie PT. Ja usilowalam szkolić pręgowaną dożycę Chantal. :lol:

Link to comment
Share on other sites

A wiec czekamy.. ;)

I mam jeszcze dosc nietypowe pytanie - czy ktos z was bedzie mial do pozyczenia cienka szara, biala lub czarna ringowke w niedziele :p? W ostatecznosci psiaka z ktorym moglabym wystartowac w JH ;) Bo pomalu mi sie psy do wystawiania wylamuja, wyjdzie na to ze wystawie 1 max 2 a wiec czemu by sobie dla przyjemnosci na JH nie pojsc ;) A ringowka to dlatego ze pies z ktorym moglabym pojsc wystawiany jest zawsze na grubasnej ktora zbyt ladnie sie nie prezentuje... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']nice girl wielkie dzieki! Tylko.. nie chodzi mi o taka cieniusia ringoweczke, bo co jak co - ma byc to dla PONa. Taka.. zwyklej wielkosci ;)[/QUOTE]

Wiesz, ta ringówka jest cienka, ale dosyć mocna. Mój walijski pies pociągowy jeszcze jej nie zerwał. ;) Musiałabyś podejsc i ją zobaczyć. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...