Jump to content
Dogomania

Weimar Basco i korniszony dwa


an3czka

Recommended Posts

[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]No co. To rozmowa o psiej anatomii. Nic więcej[/B][/I][/COLOR]:cool3:
[COLOR=navy][I][B]Nie udawajmy, że pewnych części ciała nie ma:lol: Jest ogon, są uszy, łapy... i jajeczka[/B][/I][/COLOR]:niewiem:[/quote]
Nie prawda !! Moje Zmorki maja psioszki a nie jajeczka !! Tutaj widzę typowo szowinistyczne podejscie do anatomii!!
Choć siusiaki mnie także fascynuję :evil_lol: Oczywiscie wyłącznie te w komplecie z jajeczkami :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pysia']Nie prawda !! Moje Zmorki maja psioszki a nie jajeczka !! Tutaj widzę typowo szowinistyczne podejscie do anatomii!!
Choć siusiaki mnie także fascynuję :evil_lol: Oczywiscie wyłącznie te w komplecie z jajeczkami :eviltong:[/quote]
[COLOR=navy][I][B]Jakie szowinistyczne?[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Trudno mi o "pipsi" dyskutować skoro mam psa-chłopa:lol: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]A tak na marginesie to wiedzieliście, że psy mają kość prąciową?[/B][/I][/COLOR]:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Przez kogo?:razz: [/B][/I][/COLOR][/quote]

Przez właścicielkę galerii Bascowej ;) ...

[quote name='Pysia']Choć siusiaki mnie także fascynuję :evil_lol: Oczywiscie wyłącznie te w komplecie z jajeczkami :eviltong:[/quote]

Ale Ty o psich mówisz? :razz: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek']Cześć!
Basco jest taki śliczny,że oczu nie można od niego oderwać :crazyeye: .Po prostu srebrzysto-niebieski aniołek :multi: .Kocham wszystkie psy ale gończe i wyżły weimarskie och!!! i ach!!!-naj!!! :loveu: .[/quote]
[COLOR=navy][I][B]Witaj! Miło, że Ci się podoba. Zapraszam częściej![/B][/I][/COLOR]:multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy][I][B]Piotruś, że ja drążę, ja?![/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Ty chyba nie czytasz dokładnie co Pysia wypisuje:eviltong: :lol: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Pysia dawaj, dawaj!:eviltong: Ja spać idę.[/B][/I][/COLOR]
[I][B][SIZE=5][COLOR=red]DOBRANOC!!:lol: [/COLOR][/SIZE][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Piotruś, że ja drążę, ja?![/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Ty chyba nie czytasz dokładnie co Pysia wypisuje:eviltong: :lol: [/B][/I][/COLOR]

[COLOR=navy][I][B]Pysia dawaj, dawaj!:eviltong: Ja spać idę.[/B][/I][/COLOR]
[I][B][SIZE=5][COLOR=red]DOBRANOC!!:lol: [/COLOR][/SIZE][/B][/I][/quote]

Prowodyrka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...

Następna w piątkowy wieczór spać idzie o 22 :shake: :shake: :shake: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Jakie szowinistyczne?[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Trudno mi o "pipsi" dyskutować skoro mam psa-chłopa:lol: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]A tak na marginesie to wiedzieliście, że psy mają kość prąciową?[/B][/I][/COLOR]:-o[/quote]
Jak sie ma dwie pipsie to nie ma problemu z głaskaniem brzuszków ;)
Pewnie ze wiedziałam i kosci prąciowej. Pisza o tym w ksiażkach o rozrodzie. Są nawet psy które maja wadę i tej kosci nie posiadaja.
[quote name='PiotrekJ']
Ale Ty o psich mówisz? :razz: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Nie :evil_lol: Trochę rozwinęłam temat :evil_lol: ;)
[quote name='an3czka']
[B][I][COLOR=#000080]Piotruś, że ja drążę, ja?!
Ty chyba nie czytasz dokładnie co Pysia wypisuje:eviltong: :lol: [/COLOR][/I][/B]

[COLOR=navy][I][B]Pysia dawaj, dawaj!:eviltong: Ja spać idę.[/B][/I][/COLOR]
[I][B][SIZE=5][COLOR=red]DOBRANOC!!:lol: [/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[COLOR=black][/quote][/COLOR]
[B][I][FONT=Arial Black][SIZE=3]Łomatko!! A co ja takiego wypisuje ??:crazyeye: Zaczynam się bać sama siebie....[/SIZE][/FONT][/I][/B]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[B][I][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ']Ja gadam :cool3: ... Ale ja daleko jestem, no i wierny w dodatku też jestem :roll: ...[/quote]
Piotrek !! Matko !! A kto tu mówi o niewierności ??!!:-o :-o :-o :-o :-o
My tu same grzeczne dziewczyny !! Jestem zbulwersowana :mad: :mad: :mad:
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Aniu ! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ja przeczytałam u Małgosi Bajanowej ŻE TWÓJ PIES BASKO MA TWARZ !Hihihi ! Ma TWARZ ! Kochany Basco oprócz zadka i przydatków męskich ma jeszcze TWARZYCZKĘ ! :lol: :lol: :lol: [/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote]
Ania poszła spaćwięc ja jej pomogę ;)
[B][I][FONT=Arial Black]Moje Zmorki też mają twarze !! Zaki też i to zgrabniutkie :evil_lol: Przydatków nie mają bo u mnie w domu równowaga musi być: trzech facetów i trzy kobiety :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy][I][B]Pysiu ja też nie mam problemu z glaskaniem grzuszka, bo Basco, że tak powiem, odbiera to jako głaskanie po brzuszku a nie co innego:lol: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]A tak na marginesie, to ładnie temat rozkręciliście. Wiedziałam, że zostawiam Cię Piotruś w dobrych rękach:lol: [/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Aniu ! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ja przeczytałam u Małgosi Bajanowej ŻE TWÓJ PIES BASKO MA TWARZ !Hihihi ! Ma TWARZ ! Kochany Basco oprócz zadka i przydatków męskich ma jeszcze TWARZYCZKĘ ! :lol: :lol: :lol: [/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote]
[COLOR=navy][I][B]Ma twarz, ma i usta.:lol: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Czasami tak słodko ułoży wargi, że wystają mu różowiutkie usteczka:loveu: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Poza tym osobowośc Basco zdecydowanie wykracza poza psie standardy i w związku z tym oboje zgodnie z mężem twierdzimy, że Basco to człowieczek zamknięty w psim ciele.:lol: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]PS. Ma też siedem cycuszków:loveu:[/B][/I][/COLOR] :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...