Jump to content
Dogomania

Weimar Basco i korniszony dwa


an3czka

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cimi']Bo butelka to najlepsza zabawka, zwłaszcza odgryzanie korków i targanie papierka :lol:[/quote]
Mój skarbeczek też kocha butelki, ale na krótko... Szybko się z nich przerzuca na kapce:evil_lol:Nie żeby je gryzł, tylko aportuje ciągle, i ciągle, i ciągle...:cool1:
A Basco to widać miłośnik bulelek, i to jeszcze do tego wierny tej samej:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobcia']Mój skarbeczek też kocha butelki, ale na krótko... Szybko się z nich przerzuca na kapce:evil_lol:Nie żeby je gryzł, tylko aportuje ciągle, i ciągle, i ciągle...:cool1:
A Basco to widać miłośnik bulelek, i to jeszcze do tego wierny tej samej:razz:[/quote]
[COLOR=green][I][B]Aportować też lubi, do znudzenia. Przeważnie trzeba go "olać", bo inaczej by nie przestał[/B][/I][/COLOR]:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka'][quote name='olcha']Moje psice uwielbiają zabawy z korkiem od butelki. Podrzucają, biegają, turlają się na nim. Wrzucają do kapcia i próbują znaleźć :lol:[/quote]
[COLOR=green][I][B] Turlanie? Nieźle to musi wyglądać[/B][/I][/COLOR]:lol:[/quote]
Olcha, Twoje malenstwa to sie moga turlac na korku... Naszy potrzebana by byla...beczka jakas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniś'][SIZE=3][COLOR=seagreen][B]Dzień[/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=seagreen]doberek![/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=seagreen]

[B]Również smacznych pączusiów życzymy :lol:[/B]
[B]i miłego dzionka przede wszystkim :multi:[/B][/COLOR][/SIZE]
[/quote]
[COLOR=green][I][B]Dzięki i wzajemnie:multi: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=green][I][B]Właśnie wrąbałam czwarty, ostatni pączek i pękam w szwach[/B][/I][/COLOR]:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek'][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/Luty/20%20luty/Obraz323.jpg[/IMG]

hihihi Basco uczy się chodzić na 2 łapkach? a czegóż on tam w niebie szuka? Liny pomocnej?


miłego pączusiowego dnia :p[/quote]
[COLOR=green][I][B]Szczęścia szuka[/B][/I][/COLOR]:lol:
[COLOR=green][I][B]Również życzę miłego Tłustego...[/B][/I][/COLOR]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka'][COLOR=green][I][B]Szczęścia szuka[/B][/I][/COLOR]:lol:
[COLOR=green][I][B]Również życzę miłego Tłustego...[/B][/I][/COLOR]:evil_lol:[/quote] hahaha a może wypatruje czy wiosna nie nadciąga z góry ;)


czekam z pączusiem na popołudniową kawkę....

cztery zjadłaś? a nie mdli Cię? :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek']hahaha a może wypatruje czy wiosna nie nadciąga z góry ;)

[/QUOTE]
[COLOR=green][I][B]Chyba nie. Jemu obojętne jaka pogoda[/B][/I][/COLOR]:roll:

[quote name='Gosiek']czekam z pączusiem na popołudniową kawkę....

cztery zjadłaś? a nie mdli Cię? :evil_lol::evil_lol:[/quote]
[COLOR=green][I][B]Nie mdli. Choć czuję się pełna, z łakomstwa pewnie zjadłabym jeszcze...:oops: :oops: :oops: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=green][I][B]Okropna jestem...:roll: :lol: [/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...