Jump to content
Dogomania

Historia Chipsa vel Pattona. Niestety bez happy endu


Recommended Posts

Post na ten temat jest już umieszczony w dziale adopcyjnym, ale żeby temat był jeszcze bardziej uwypuklony to wrzucę to tu (Dag rozumiesz pilna sprawa)

Kopiuję za Złośnicą z innego forum:

W Olkuszu w schronisku jest bullterier biały - dość masywny, ale pies PILNIE potrzebuje pomocy - tam jej nie dostanie - pies jest tam od kilku dni - ma cały poraniony pysk - spuchnięty - ewidentnie wygląda jak po walce/kach. Tam nie dostanie odpowiedniej pomocy weterynaryjnej - niewiadomo nawet czy wszystko z nim ok jeżeli chodzi o narządy wewnętrzne - napił się wody i zaraz mu się odbiło i wyleciało z pyska troche krwistej tej wody. Kupa jego w klatce była też z krwią. Pies się trząsł jakby z zimna, ale na dworze jest ciepło. Siedzi sam w kojcu, ma budę, ale nic poza tym.Pies nie rzuca się na kraty, nie jest agresywny do samca który jest obok za kratą, do mnie zamerdał ogonem.

tak wygląda był mokry nie wiem czemu - być może zlewali wodą klatki - spłukiwali - nie wiem ciężko się było coś dowiedzieć .

[url]http://img236.imageshack.us/img236/4449/pa0800168pt.jpg[/url]
[url]http://img119.imageshack.us/img119/5093/pa0800170kc.jpg[/url]
[url]http://img236.imageshack.us/img236/1230/pa0800187gh.jpg[/url]
[url]http://img146.imageshack.us/img146/6479/pa0800190mz.jpg[/url]
[url]http://img312.imageshack.us/img312/4552/pa0800200wu.jpg[/url]
[url]http://img323.imageshack.us/img323/5990/pa0800214he.jpg[/url]
[url]http://img257.imageshack.us/img257/1563/pa0800229wa.jpg[/url]


MASAKRA :cry: :cry:
(całe info pochodzi od malawaszki)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oooooo kur ja bym go przygranol ale nie zapewnie mu chyba takei opieki moim zdaniem krawienie w stolu to oznaka krawienia jamy brzusznej
jesli ktos ma kontakt z tym psem niech jak naj szybcei sie do mniezglosi .... postaram sie pomuc jak tylko bende mugl piekny pies
aaa w rany na psyku wymagaja natychmiastowei dezyfekcij !

Link to comment
Share on other sites

PO ROZMOWIE Z ASIK postanowilem zostac jego opiekunem a skur........wy...........sy..........na ktory go tak urzondzil ...............

ale bende potszebowal waszej pomocy na tyle ile to bendzie mozliwe

to teras pokazmy ze dgm to nie tylko zbiur ludzi ktorzy siedza przed kompami a ze naprawde kochamy te bestie ....

Link to comment
Share on other sites

trzeba urzondzic zbiurke fufu bo bendac realistami bulik musi wydobrzec a ja nie dysponuie takimi srodkami :(
potem juz sam sobie poradze ... naj warzniesz to zebrac kase nato azeby spotawic bulika na przyslowiowych nogach ...

potszebuie tez osoby ktora bendzie go doglodac ewentualnie wezmie go i przechowa do czasu wydobrzenia bondz tez takie ktora potrafila by mi go dowiesc ...

Link to comment
Share on other sites

XXL ktoś musi go stamtąd zabrać :-? to jest podstawa i ulokować albo w domku i leczyć albo w jakieś klinice wet.
Ja już pisałam na Amstaff forum do Magdy że dorzucam kasę zaraz po wypłacie / z wiadomych względów jestem jeszcze lekko spłukana więc czekam na przelew :oops: , leczenie u weta sporo kosztuje/
Serce mnie boli że nie mam możliwości zabrania tego psa , ale wierzę że bullomaniacy zbiorą się w siłę i ktoś będzie mógł zaofiarować mu lokum chociaż tymczasowe.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie to, że mam psa i dziecko wziełabym go. Ale ponieważ nie znam jego przeszłości a pies faktycznie mógł wziąć udział w walkach, ryzykować nie mogę. Raczej powinien go wziąć ktoś bez psa. Trzeba napisać topik w transportach, że pilnie potrzebny jest dowóz, pies jest na drugim końcu Polski i nie bedzie łatwo. Albo jeszcze lepiej, żeby ktoś z tego regionu gdzie jest teraz go przygarnął a jak pies dojdzie do siebie to nawet i pociągiem można po niego pojechać. Może ktoś z tamtąd jechałby do Poznania na wystawę to bym go zabrała ze sobą do Szczecina.
XXL podaj na priv gdzie podsyłać pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

O matko :o :(
Słuchajcie, skoro Magda jest w kontakcie z Malawaszką, to wie, że psa trzeba [b]NATYCHMIAST[/b] wyciągnąć z olkuskiego schroniska!!! To, że mu tam pomocy nie udzielą nie jest najgorsze... Na Psach w Potrzebie, w dziale "Inne" jest topik o tym miejscu...
Cholera, ja nie mam jak pomóc :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

1)ok spokonie marta gdzie przelewac pienioszki jeszcze nie wiem musz sie skontakowac z waszka ....
2) jak pisalem ja go wezme
3) z tego co znam sie na tym pies nie jest po walakach
zaras opisze czemu rany nie sa glebokie szarpane w okoliach czola widac widoczne slady bo uderzeniu
w czasie wal pies atakuie glownie gardziel a ona nie ma sladu (widoczonego) sladu ugryzien w orengu gardla pod gardla i okolic ...
poza tym krew w stolcu hm musialo musial by dostac mocnego kopa co uszkodzilo by org wewnetrzne oby tak nie bylo ....
poza tym w okolicach pyszczka (blirzej nosa) widac siniaki uderzenie moglo by zdane kamieniem (czyms twardym) ale o nie zaostrzonych koncach .... ewentualnie ktos po prostu bil go po nosie ... stan dolnei czesci szczenki (zochwy) mogla by mi to wyjasnic ...
4) thx za szybka odpowiedz ;)
5) prosba apel zalatwcie numer do waszki !!!!!! bardzo pilne

Link to comment
Share on other sites

Na moje oko jesli pies ma krew w kale i nią wymiotował to może być bardzo źle :( Pamiętajcie, że bullowate nie czują tak dobrze jak inne i bardzo chory pies może jeszcze kilka dni chodzić jakby nic się nie działo. Powinien jutro być już u weta. W sumie to od razu powinien go lekarz zbadać, prześwietlić...Co to za schronisko? :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL']jeszcze nic nie wiem brak odpowiedzi od waszki ... ;([/quote]
Waszka miała dziś na wystawę z Ressurus do Zabrza jechać :-?
a miałeś z nią wczoraj kontakt? Może Agga ma nr tel :roll: albo dziewczyny z PwP :roll:albo do Złosnicy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL']jeszcze nic nie wiem brak odpowiedzi od waszki ... ;([/quote]
Waszka miała dziś na wystawę z Ressurus do Zabrza jechać :-?
a miałeś z nią wczoraj kontakt? Może Agga ma nr tel :roll: albo dziewczyny z PwP :roll:[/quote]

nom wlasnie z agga tez nie mialem kontaktu juz wczoraj :(

ok mam nur do waszki jak doladuie konto tobende dzwonic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL']jeszcze nic nie wiem brak odpowiedzi od waszki ... ;([/quote]
Waszka miała dziś na wystawę z Ressurus do Zabrza jechać :-?
a miałeś z nią wczoraj kontakt? Może Agga ma nr tel :roll: albo dziewczyny z PwP :roll:[/quote]

nom wlasnie z agga tez nie mialem kontaktu juz wczoraj :(

ok mam nur do waszki jak doladuie konto tobende dzwonic :)[/quote]
posyłam priva :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL']jeszcze nic nie wiem brak odpowiedzi od waszki ... ;([/quote]
Waszka miała dziś na wystawę z Ressurus do Zabrza jechać :-?
a miałeś z nią wczoraj kontakt? Może Agga ma nr tel :roll: albo dziewczyny z PwP :roll:[/quote]

nom wlasnie z agga tez nie mialem kontaktu juz wczoraj :(

ok mam nur do waszki jak doladuie konto tobende dzwonic :)[/quote]
posyłam priva :-?[/quote]

thx alu :)

Link to comment
Share on other sites

No to czekam na info co i jak... na bullkowym forum są chętni do wpłacenia kaski więc dajcie znać na jakie konto, ja to przekaże.

Jeszcze koleżnka próbuje namierzyć swojego kolege z Krakowa co mógłby skombinować jakiegoś pożądnego weta i tam pojechać. Jak coś będę wiedziała to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER']No to czekam na info co i jak... na bullkowym forum są chętni do wpłacenia kaski więc dajcie znać na jakie konto, ja to przekaże.

Jeszcze koleżnka próbuje namierzyć swojego kolege z Krakowa co mógłby skombinować jakiegoś pożądnego weta i tam pojechać. Jak coś będę wiedziała to dam znać.[/quote]

thx

Link to comment
Share on other sites

jezu jak dobrze ze dogomaniacy pomagaa takim psiakom..jak juz pisalam plakac mi sie chce gdy widze tego bullka. Ja bym wplacila tez kase na pewno, ale teraz sytuacja z pieniedzmi taka niezbyt ciekawa :(..trzeba temu bullkowi juz po wyleczeniu znalezc jakis staly kochajacy dom...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...