Jump to content
Dogomania

GRUDNIOWY NOWY DWÓR


mar

Recommended Posts

[quote name='Iwa-R']Jako uzupełnienie dodam, że musi dostać ocenę "wybiitnie obiecujący"

[/quote]


dzięki za wyjasnienie :D
czyli porównuje się wszystkie z w.o.?..czy wybiera po jednym z suki i psa?


tak z innego tematu :wink: moj pies ktory w zasadzie niczego sie nie boi na wczorajszej wystawie mocno wystraszył sie jednego pieknego wielkego chow chow, ktory sobie tylko spokojnie leżał :wink: Za nic nie chciała przejsc obok :roll: ..coż.. pierwszy raz takiego psa widziała :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nor(a)'][quote name='Iwa-R']Jako uzupełnienie dodam, że musi dostać ocenę "wybiitnie obiecujący"

[/quote]


dzięki za wyjasnienie :D
czyli porównuje się wszystkie z w.o.?..czy wybiera po jednym z suki i psa?


tak z innego tematu :wink: moj pies ktory w zasadzie niczego sie nie boi na wczorajszej wystawie mocno wystraszył sie jednego pieknego wielkego chow - chow, ktory sobie tylko spokojnie leżał :wink: Za nic nie chciała przejsc obok :roll: ..coż.. pierwszy raz takiego psa widziała :wink:[/quote]Powinno być porównanie suki z psem i powinien na BIS iść ten Ladniejszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']W zależnosci od wystawy psy i suki idą albo razem albo osobno. Ale przeważnie idą razem i z tego wybierana jest trójka na podium.

A gdzie to było z tym Chow-Chowem? :wink:[/quote]W życiu byłam na przeszlo 3stu wystawach i jeszcze nie widziałam, aby na BISach były wystawiane osobno suki i osobno psy. Gdzie tak byłó?????????????

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę w tej chwili znaleźć stronki z wynikami, ale jak znajdę to wkleję. Gdzieś widziałam, że szły osobno.
Juniory w Opolu np. szły osobno.

[b]Nora(a)[/b] Możliwe, że to byliśmy my, bo też troszkę się przy 8-mce kręciliśmy :wink: Poznajesz? :lol:

[img]http://img236.imageshack.us/img236/433/dsc03914male4ok.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote] Możliwe, że to byliśmy my, bo też troszkę się przy 8-mce kręciliśmy :wink: Poznajesz? :lol:

[/quote]

wiesz..nie spojrzałam na włascielke/właściela..(zajęta namawianiem mojego psa zeby ruszył 4 litery :wink: ), ale cos mi sie widzi ze to był właśnie Twój pies :D. Blue w koncu jakos przeszła obok....ale baaaardzo szerokim łukiem :wink:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Nas tz jeden facet od wystrzałowych czauczałow ochrzanił, że mu przeszkadzamy , bo buldożek bawil się piłeczką i że niby cauczau, może rzucić się na piłke i zjeć naszego buldożka. Takie piękne psy, mają takich kl€tliwych włascicieli. Ciekae dlaczego[/quote]

mysle ze to nie regula :D stres robi swoje :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='Draczyn']Nas tz jeden facet od wystrzałowych czauczałow ochrzanił, że mu przeszkadzamy , bo buldożek bawil się piłeczką i że niby cauczau, może rzucić się na piłke i zjeć naszego buldożka. Takie piękne psy, mają takich kl€tliwych włascicieli. Ciekae dlaczego[/quote]

mysle ze to nie regula :D stres robi swoje :D[/quote]Pewnie masz rację. Ale wybaczyłam temu facetowi, bo faktyczni mial wystrałowego psa. Młody pies , a przepiękny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Nas tz jeden facet od wystrzałowych czauczałow ochrzanił, że mu przeszkadzamy , bo buldożek bawil się piłeczką i że niby cauczau, może rzucić się na piłke i zjeć naszego buldożka. Takie piękne psy, mają takich kl€tliwych włascicieli. Ciekae dlaczego[/quote]
Jesteśmy usprawiedliwieni, bo nas nie było na tej wystawie z naszymi chowami.
A na przyszłość to możecie przyjść z piłeczką koło nas się turlać, bo my i nasze psy jesteśmy spoko ;)

Link to comment
Share on other sites

my juz po naszym debiucie....i jak wypadlismy? 2 miejsce w szczeniakach , ale dalam plamy :(
jestem zla na siebie i na bachora ktora zaczal tupac przy ringu a wlasciwie skakac , i peszyl wszystkie psy az ludzie pobiegli do niego zeby go opitolic.
No coz odrazu mnie znajomi dorwali i powiedzieli co i jak mam robic i co bylo zle. Pierwszy raz wystawialam ale chce wiecej i sie tak latwo nie poddam.
:) a zdjec u mnie brak baterei siadly a zdjecia jedynie rozmazane :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']my juz po naszym debiucie....i jak wypadlismy? 2 miejsce w szczeniakach , ale dalam plamy :(
jestem zla na siebie i na bachora ktora zaczal tupac przy ringu a wlasciwie skakac , i peszyl wszystkie psy az ludzie pobiegli do niego zeby go opitolic.
No coz odrazu mnie znajomi dorwali i powiedzieli co i jak mam robic i co bylo zle. Pierwszy raz wystawialam ale chce wiecej i sie tak latwo nie poddam.
:) a zdjec u mnie brak baterei siadly a zdjecia jedynie rozmazane :-?[/quote]

nie przejmuj sie..ja tez wystawiałam pierwszy raz (a na wystawie w ogóle 3 raz)....psa który jest totalną tragedią jesli chodzi o bieganie przy nodze :P :P.
Jedyny plus że sie nie boi, nie stresuje..Także początek uważam za udany. Teraz czeka nas dużo pracy..następna wystawa juz w młodziezy :wink:

Link to comment
Share on other sites

My też już po... i jestem bardzo zadowolona. Zdobyliśmy złoto, CWC i NPwR.

Wszystko było super, organizacja rewelacja!!!

Gratuluję dziewczynom z Legionowa. :D

Jedyna rzecz, która mnie zdziwiła, to to, że okazało się, że na naszym ringu (ok. 100 psów do oceny) odbywa się w tym czasie egzamin sędziowski, o którym dowiedzieliśmy się na miejscu. W sumie mogłaby być jakakolwiek wzmianka o czymś takim na stronie oddziału...

Ale dzięki Wam byliśmy pierwsi na ringu i nasze szeltaski miały wspaniały spacerek po lesie po wystawie, za co bardzo dziękuję!!! :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam,
Grażyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Nas tz jeden facet od wystrzałowych czauczałow ochrzanił, że mu przeszkadzamy , bo buldożek bawil się piłeczką i że niby cauczau, może rzucić się na piłke i zjeć naszego buldożka. Takie piękne psy, mają takich kl€tliwych włascicieli. Ciekae dlaczego[/quote]

Czarny czy rudy?

To nie jest regułą. Mój po ocenie szalał poza ringiem z Eurasjerką Moniki, i też ludzie się trchę dziwili, że tak można :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Iwa-R']W zależnosci od wystawy psy i suki idą albo razem albo osobno. Ale przeważnie idą razem i z tego wybierana jest trójka na podium.

A gdzie to było z tym Chow-Chowem? :wink:[/quote]W życiu byłam na przeszlo 3stu wystawach i jeszcze nie widziałam, aby na BISach były wystawiane osobno suki i osobno psy. Gdzie tak byłó?????????????[/quote]

Znalazłam.
Na BISie szczeniaki w zależności od płci szły osobno właśnie w Nowym Dworze, na wystawie jesiennej.
Aby nie być gołosłowną:
[url]http://www.zkwp-legionowo.pl/index1.php?sgo=wyniki&go=wystawy&dr=krajowa05[/url]

Link to comment
Share on other sites

Proszę, Nata :D

PSY

kl. młodzieży

- Sasquehanna Not Bad Boy

kl.pośrednia

- Cypis Mopsi Raj

-Wigor z Kożuszek

SUKI

kl. młodzieży:

-Beta Mali box

-Brena Psia Frajda

-Brendi Psia Frajda

Oasis Dog Fatima

kl. pośrednia

-Diana z Rodu Magdomichy

-Fiona Pomarszczony Czar

kl. otwarta

-Daczis z Rodu Magdomichy

-Laura Sympatia

Link to comment
Share on other sites

To co sie dzialo na I grupie, to przegiecie...

Czy naprawde my wystawcy nie mamy prawa wiedziec WCZESNIEJ, iz podczas naszej oceny bedzie odbywal sie egzamin?!?!

No przepraszam, ale ja place za ocene od Pani Szulc! A nie od osoby, ktora w danej chwili jest egzaminowana!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...