Jump to content
Dogomania

GRUDNIOWY NOWY DWÓR


mar

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To tak raz na przyszłość!Zawsze sprawdzaj telefonicznie czy faks przeszedł!Najprościej zgłaszam tak:robię ksero rodowodu,piszę ołówkiem na górze klasę do jakiej zgłaszam i nie muszę wypełniać zgłoszenia.Co do faksu to niestety jest zawodny,dostajemy puste kartki(może ktoś odwrotnie włożył?),nieczytelne(stary sprzęt,stara kalka w nadawczym),albo brakuje w nim pkr-u,rejestracji itd,itp.....Drugi sposób:wiele oddziałów ma swoje strony w internecie,a na nich formularz elektroniczny,wypełniasz,wysyłasz i z automatu dostajesz maila potwierdzającego.Adresy tych stron znajdziesz na stronie ZG.Nie pozostaje Ci nic innego jak zadzwonić w poniedziałek między 9-13-tą do oddziału,lub w czwartek 18-20.Potwierdzenie od nas dostaniesz na ok tydzień przed wystawą,jeśli opłaciłaś w terminie,także numer startowy i kartkę na katalog.Jeśli nie zrobisz opłaty w terminie,to też dostaniesz potwierdzenie,ale musisz przyjechać wcześniej,zgłosić się do sekretariatu,opłacić i tam dostaniesz numer i katalog :D

Link to comment
Share on other sites

Na liście sędziowania widzę jedno niedopatrzenie, Pan Tomasz Borkowski będzie wyrażał opinię o jeszcze jednej rasie, mianowicie o Welsh Springer Spanielce - Britcie z Ostraty - vel Tonince ( oczywiście pod warunkiem, że uda mi się w poniedziałek odebrać rodowód po nostryfikacji.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich
Chciałabym przyłączyć się do prośby mojej poprzedniczki: czy udałoby się zrobić prezent mikołajkowy dla naszych małych szeltusiów, żeby choć raz były oceniane wcześniej? Wiem, że owczarki szetlandzkie są na "o", ale nie będzie nas zbyt wiele zgłoszonych i bylibyśmy bardzo wdzięczni organizatorom za przestawienie kolejności oceniania. :D Byłaby to miła odmiana po wielu innych wystawach, gdzie byliśmy prawie na końcu...
Z góry dziękuję!!! :lol: I do zobaczenia.

Grażka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Planem sędziowania zajmuje się Marzenka.Niestety jej córeczka jest w szpitalu,a mama z nią,więc chwilowo Wasze pytanie zostanie bez odpowiedzi.[/quote]

Goniu, bardzo proszę o przekazanie słów otuchy Marzence i ode mnie.

Gonia, czy można wysłać do Ciebie maila ze zgłoszeniem i pozostałymi papierami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...