Jump to content
Dogomania

co jedza małe yorki


luki987

Recommended Posts

po pierwsze proponuję przeczytać [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=18970]regulamin forum[/url] , potem przejrzeć [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=18501]LISTĘ poruszanych tematów[/url], ewentualnie wpisać w "SZUKAJ" interesujące Cię hasło i dopiero wtedy zakładanie tematów jeśli takich jeszcze nia ma na forum 8)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='luki987']Juz niedługo bede miał małego yorka i nie wiem co moge dawac mu do jedznia prosze was o pomoc bo wiem ze macie juz doswiadczenie :D[/quote]
najlepiej by było gdybyś nauczyła go od razu do suchej karmy.Wiem że psiaki uwielbiają mięsko ,ja też tak robiłam :roll:dogadzałam jak mogłam i było ok ale problemy zaczeły się jak się oszczeniła i w tedy plułam sobie w twarz :placz:.teraz wszystkie moje pieski włącznie ze szczeniakami jedzą tylko royala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika1980']najlepiej by było gdybyś nauczyła go od razu do suchej karmy.Wiem że psiaki uwielbiają mięsko ,ja też tak robiłam :roll:dogadzałam jak mogłam i było ok ale problemy zaczeły się jak się oszczeniła i w tedy plułam sobie w twarz :placz:.teraz wszystkie moje pieski włącznie ze szczeniakami jedzą tylko royala[/quote]
Monika odpowiedziałaś na post z 2005 roku :evil_lol: Podejrzewam, ze problem dawno zażegnany i pies dorosły :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witaj mój Parysek to rozpieazcZony potworek jeśli chodzi o jedzenie to daje mu suchą karmę royal canin junior,ale coś ostanio zaczął wybrzydzać i nie wykazywał zainteresowania pałaszowaniem więc wziełam go na sposób sypię karmę do miseczki i odrobinkę kładę na niej białego twarożku ale tak tyci tyci żeby tylko jego smak poczuł a ponieważ uwielbia twarożek zawartość miseczki znika w przeciągu paru minutek...ach jak to można oszukać malucha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...