Jump to content
Dogomania

Pomóżcie mi wytłumaczyć że nie powinna kryć swojej sunci!!


Yorkina

Recommended Posts

Opowieści dziwnej treści - Zgadzam sie w 100 %

I jeszcze jedno :

Yorkina : Wg mnie pisząc tu takie beznadziejnie głupie bajki , wyszłaś na małą głupiutką dziewczynke która chcąc zrobić z siebie bohaterke zrobiła pośmiewisko ....

Przykro mi ale to co piszesz kompletnie nie ma sensu i jak w tym cel ???

Zastanów się 2 razem zanim cos zmyslisz bo to naprawde nie ma rąk i nóg .... dziecko 10 letnie lepiej by to wymysliło.....

Przepraszm jeśli Cie uraziłam ale to tylko moje zdanie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 months later...

Co powiecie o ty :shake:
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=657315648&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any"]Reproduktora do Yoreczki mini 96 dkg szukam (657315648) - Aukcje internetowe Allegro[/URL].
Witam.
Szukam maleńkiego reproduktora Yoreczka do mojej suczki za rozsadna cene.
Waga suczki 960 gram tak ze piesek musi byc malenki. Przewidywany termin cieczki jest na sierpien lecz ze wzgledow gabarytowych suni weterynarz zalecil zebysmy juz teraz zaczeli szukac partnera.
[SIZE=5][COLOR=#ff1673]SUCZKA NIE JEST NA SPRZEDAZ[COLOR=#000000] !!!!!!![/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

to ładny weterynarz!!!!

nie przekonasz kobiety. sama się nauczy na błędach jak jej sunia padnie przy porodzie, albo jak dostanie tężyczki poporodowej, jak będzie cesarka, marwte szczeniaki, zaczną się problemy z tchawicą lub z rzepkami. albo jak urodzi 1 szczenie, a z cesarka i kosztami utzrymania suczki, weterynarzem itp to przy 1 czy nawet 2 szczeniakach bedzie musiala dolozyc i juz nast razem zrezygnuje z krycia. co innego jesli sunia ma rodowod bo wtedy ceny wiadomo wyzsze za maluchy. to jest czarny scenariusz oczywiscie, moze byc wszystko ok, tego bym zyczyla suni, bo pania to ma niezbyt odpowiedzialna.

Link to comment
Share on other sites

Jejciu ale żal takiego maleństwa. Ciekawe w jakim wieku jest bo na zdjęciach to nie wygląda na kilkuletnią sunię... Szkoda, szkoda psinki bo nawet jak się szczeniaki martwe urodzą, to właścicielka za pół roku spróbuje znowu, może się uda, a potem znowu i znowu...aż biedna suńcia się wykończy.:angryy:to wtedy kupi następną, jeszcze mniejszą:mad:

Link to comment
Share on other sites

bez przesady:) jak suczki maja chcice to nie mowmy tu o psychicznych urazach:) jeśli pies bedzie odpowiednio maly to nie bedzie problemu z kryciem. mowimy tu raczej o tym ze ona jest za mala na to zeby poradzic sobie z porodem a potem z wykarmieniem potomstwa. urodza sie hermetyczne yorki ale ludziom to sie niestety podoba.....kiedys mialam w miocie taka malutka sunie- co ktos nie dzwonil , to jak mowilam na wstepie ze sunia nie moze miec dzieci(bo jest za mala) to ludzie konczyli rozmowe....nie sprzedalabym jej gdzies gdzie komus do glowy przyszloby krycie takiego malenstwa. teraz sunia mieszka od kilku lat u znajomej znajomej:) waży 90dkg...

Link to comment
Share on other sites

Też racja.
moja znajoma tez ma taką małą sunię przy jej porodzie weterynaż odrazu ją skreślił. Ale moja koleżanka się niepoddała. Walczyła o nią. I Sunia żyje .
tylko gdy Coś jej sie stanie to tżeba jechać do weterynaża i założyć kroplówke :) .

Link to comment
Share on other sites

ludzie myślą tylko o zarobku i taka jest prawda... Ta kobieta z allegro na 100 procent robi to na sprzedaż skoro dla niej tak ważne jest krycie ze umieszcza ofertę na allegro.... :placz: Takie kochane maleństwo a takie biedne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']bez przesady:) jak suczki maja chcice to nie mowmy tu o psychicznych urazach:) jeśli pies bedzie odpowiednio maly to nie bedzie problemu z kryciem
.....kiedys mialam w miocie taka malutka sunie- co ktos nie dzwonil , to jak mowilam na wstepie ze sunia nie moze miec dzieci(bo jest za mala) to ludzie konczyli rozmowe.......[/quote]
wiesz co.....tak własnie rozumują pseudohodowcy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...