Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My obstawiamy klasę championów - psy :) Czyli jednak "konkurencja" ;)

z tymi tytułami to chyba jest tak: psy z posredniej, otwartej i użytkowej porównują się o CAC, a potem zwycięzca porównania walczy z championem o CACIB. Oczywiście mogło mi sie pokręcić i ręki za tą wersje nie dam sobie odciąć :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Agasia']Wiem ze podobne reguly sa na Łotwie, ale tam jest tak ze jesli porownanie o CACIB wygra champion łotwy <innych krajow nie>, to CAC otrzymuje ten ktory dostal res.CACIB... Czy to tak samo tam jest?[/quote]
Na Łotwie nie jest do konca tak jak piszesz. W sierpniu w Rydze nie bylo porownania o CACIB tylko od rasu o najlepszego psa, poniewaz wygral moj pies z klasy mlodziezy to CACIB i CAC przeszedl na nastepnego psa. Zazwyczaj sie pytaja czy mozesz przyjac CAC. Bo CAC tez nie powinien wziasc ml. ch łotwy, ktory nie ma rocznego odstepu pomiedzy JCAC a CAC.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Na Łotwie nie jest do konca tak jak piszesz. W sierpniu w Rydze nie bylo porownania o CACIB tylko od rasu o najlepszego psa, poniewaz wygral moj pies z klasy mlodziezy to CACIB i CAC przeszedl na nastepnego psa. Zazwyczaj sie pytaja czy mozesz przyjac CAC. Bo CAC tez nie powinien wziasc ml. ch łotwy, ktory nie ma rocznego odstepu pomiedzy JCAC a CAC.[/quote]

Dorotal z ta Lotwa to akurat dla mne troszke dziwna sprawa, bo pomimo ze moj pies nie byl NPwR dostal CACIBa :cool3:

Ale dzieki za sprostowanie, ja nigdy nie potrafie sie poprawnie wyslowic :roll: :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ok już mam

tzn ja nie musze być Championem Mł. w Polsce ale jesli gwiadzy pomoga to moge byc Championem Rumunii w weekend. Czy musze mieć Chamiona Mł. Polski ???????????

sorry dziewczyny ale ja dopiero zaczynam karierę wystawową i w młodziezy będę dopiero po 12.03 :)))) dlatego tak dopytuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Ok już mam

tzn ja nie musze być Championem Mł. w Polsce ale jesli gwiadzy pomoga to moge byc Championem Rumunii w weekend. Czy musze mieć Chamiona Mł. Polski ???????????
[/quote]

wg mnie nie
ja to tak rozumiem ze na wystawie o Zwyciestwo Rumunii CACIB daje CH. ROM a zwyc ml daje ML CH ROM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...