Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tecia']My sie meldujemy na 100%, ciekawe z ktora grupa nam ring polacza bo VII w Rumunii nie lubia wiec pewnie bedziemy dodatkiem do innej grupy:((
Co do Ch Rumunii to ponoc mozna sfinalizowac na miejscu ale co do ceny to slyszalam dwie wersje, optymistyczna 10 Euro, pesymistyczna 30 Euro.
Ale zarowno w Rumunii jak i Bulgari to to sa ponoc kwoty plynne w zaleznosci od uznania.
Miejmy nadzieje ze tym razem beda goscinni:-)[/quote]

Jestem juz madrzejsza ...hehe ale skromna jestem :eviltong:
Dostalam odpowiedz iz po uzyskaniu CACIBa mozna na miejscu zalatwic cala formalnosc i dostac certyfikat. Koszt wynosi 20 Euro.
Wybrali zloty srodek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cenzo']Tecia, jak Ci sie uda, to prosze, pstryknij gordony (o ile jakies beda:cool3: ); moze coz z Wegier sie pojawi.
Zyczymy powodzenia!!![/quote]
Mam nadzieje pstrykac wszystko co sie bedzie ruszac:-)
Co do obecnosci gordonow to biorac pod uwage ze w sobote rano ma byc klubowka seterow angielskich i wyżłów węgierskich to jest szansa ze sie jakowes pojawia:-)
Ale pewnym byc nie mozna.
Za zyczenia nie dziekuje i prosze za nas kciuki trzymac:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Jestem juz madrzejsza ...hehe ale skromna jestem :eviltong:
Dostalam odpowiedz iz po uzyskaniu CACIBa mozna na miejscu zalatwic cala formalnosc i dostac certyfikat. Koszt wynosi 20 Euro.
Wybrali zloty srodek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

pozdr.[/quote]
Złoty to on moze jest ale mnie ten skromniejszy (10) bardziej przypadal do gustu:evil_lol:
Najważniejsze to zeby psiury sie spisaly i bylo za co placic, to juz sie jakos przezyje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']te 20 eur to chyba za ich ekspresowosc :diabloti:

bo na wniosku o championat ze strony rumunskiego zwiazku jak byk stoi kwota ... 10 eur :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Heheheh,
czyli wszystko po Rumuńsku:-)
Ale chyba lepiej zaplacic na miejscu 20 niz czekac w nieskonczonosc.
Biorac pod uwage ich chec do korespondencji jakiejkolwiek to mozna sie nie doczekac:diabloti:
Kumpela po Oradei (45 dni temu) wyslala maila i do dzis nie ma odpowiedzi:angryy:
a chciala bidula nr konta do oplaty za rodowod albo info czy moge jej to zalatwic na DDS.

Link to comment
Share on other sites

haha dreszczyk bedzie...widzac Dracule, ktory jest przezesem oddzialu Tg Mures :evil_lol:

Poza tym bardzo mi sie spodobal opis planowanego balu [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=Purple]"Doggie Party – transfusions of fun with various liquids (others than rain, hopefully)"

[COLOR=Black]Dla zapominalskich...polecam zabrac rodowod jezeli ktos ma chec ukonczyc ch. rom na miejscu, z tego co mi wiadomo jest niezbedny :roll:

pozdr.


[/COLOR]
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']A nie mowilam, ze bedziemy mieli wesoly busik :evil_lol::razz:

pozdr.[/quote]

:eviltong::lol: Mam się bać :lol:

Napisałam do Lavinii i dzisiaj dostałam odpowiedź, że pies przyjęty:loveu: No to trochę nam ulżyło:lol:

Rodowód musi być w orginał, czy może być kopia?
Pzdr,
Savannah

Link to comment
Share on other sites

My też jutro ruszamy :) (czarny kopiowany dog niemiecki i ekipa :) )

Gdyby ktoś był tak miły i rozpoznając nas podszedł - byłoby super!
Wiem, że Polaków ma być sporo, bo dzwoniąc w poszukiwaniu noclegów i podczas przedstawiania mowiąc że dzonię z Polski słyszałam zazwyczaj: "aaa, to z pieskiem, tak?" albo "zjedzie się chyba połowa waszego kraju, u nas 3/4 miejsc zarezerwowali Polacy" :)

Jutro pozostanie przygotowanie odpowiedniej kiecki na nocną imprezę, zębisk, sztucznej krwi i innych gadzetów - i w drogę!!!

Do zobaczenia!!!

Link to comment
Share on other sites

Busik organizowany przez Blairę dojechał cało i szczęśliwie.

Od Savannah wiem, że moja Felka otrzymała CAC, r.CACIB i... zdobyła tym samym Championat Rumunii! A dzisiaj na basenji jest sędzia z Grecji.
Mocno trzymam za obie dziewczyny kciuki + za wszystkich z Polski!:terazpol::lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...