Jump to content
Dogomania

salon fryzjerski we Wrocławiu


Ania i Salma

Recommended Posts

Wobec tego jeszcze raz polecam Szymona wszystkim Państwu,którzy , jak setki jego klientów, chcą być obsłużeni mile, niedrogo i pragną by ich piesek wyszedł od fryzjera piękny,odmieniony, niezestresowany, i by fryzjer wykonał psu fryzurę taką, jaka podoba się właścicielowi, jaką on sobie życzy, a w razie potrzeby, jaka zostanie przez sędziów [U]nie zwracajacych uwagi na grooming [/U]nagrodzona wraz z 'drugim końcem smyczy' pierwszą lokatą na międzynarodowych wystawach.:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zwierzaczek71']Wobec tego jeszcze raz polecam Szymona wszystkim Państwu,którzy , jak setki jego klientów, chcą być obsłużeni mile, niedrogo i pragną by ich piesek wyszedł od fryzjera piękny,odmieniony, niezestresowany, i by fryzjer wykonał psu fryzurę taką, jaka podoba się właścicielowi, jaką on sobie życzy, a w razie potrzeby, jaka zostanie przez sędziów [U]nie zwracajacych uwagi na grooming [/U]nagrodzona wraz z 'drugim końcem smyczy' pierwszą lokatą na międzynarodowych wystawach.:multi:[/QUOTE]

Tak właściwie to chyba Twoje posty powinny być potraktowane jako spam, zważywszy na to, ze tak polecany salon przez Ciebie salon miesci się w sklepie "Zwierzaczek" - czyli w Twoim sklepie - link i baner w Twoim podpisie .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zwierzaczek71']Wobec tego jeszcze raz polecam Szymona wszystkim Państwu,którzy , jak setki jego klientów, chcą być obsłużeni mile, niedrogo i pragną by ich piesek wyszedł od fryzjera piękny,odmieniony, niezestresowany, i by fryzjer wykonał psu fryzurę taką, jaka podoba się właścicielowi, jaką on sobie życzy, a w razie potrzeby, jaka zostanie przez sędziów [U]nie zwracajacych uwagi na grooming [/U]nagrodzona wraz z 'drugim końcem smyczy' pierwszą lokatą na międzynarodowych wystawach.:multi:[/QUOTE]
Heh...dość żałosne jest to, co wypisujesz...

Jak ma takie setki klientów, to chyba ma też zdjęcia dobrze zrobionych psów....przez siebie...

Link to comment
Share on other sites

Mam takie samo prawo do wypowiedzi, jak każdy. Nie tylko ja w temacie polecam. Niektórzy nawet faktycznie swoje usługi, i nie ma wtym nic złego. Ja akurat nie do końca swoje. Ale janieatakuję, ja zostałam zaatakowana, więc odpieram atak. Stąd maje posty, żaden wciąż nie atakujący.

Edited by Zwierzaczek71
Link to comment
Share on other sites

a ja muszę dodać, że akurat do psi-fryzjer.com.pl chodzą regularnie moi znajomi, są zadowoleni z obcinania, dlatego też nie zmieniają i nie szukają innego salonu we Wrocławiu

słyszałam, że panuje tam super atmosfera, a co najważniejsze psy lubią obcinającego tam Szymona to myślę, że jest jednak kluczem bo wcześniej jak zostawili swoje psy w inny salonie to przy ponownej wizycie nawet progu przejść nie chciały, bały się panicznie, a tu wchodząc się cieszą i są wyluzowane :) aż strach pomyśleć jakich metod stosowała wcześniejsza groomerka, że psy tak się bały

Link to comment
Share on other sites

Banerek w podpisie mam, więc pewnie moja opinia zaraz zostanie uznana za niewartą uwagi, ale się wypowiem, bo mam takie prawo. Na wstępie napisze, że lubuje w psach krótkowłosych i zwykle nie zdarza mi się bywać u groomerów, do czasu, gdy pare dni przed wystawą moja suka została pogryziona i co tu dużo mówić warto to było zatuszować, a że w zwierzaczku kupuję karmę, a Szymon był pod ręką to ciach suke na stół i spisał się świetnie.
Zaraz pewnie usłysze, że się nie znam, bo mój pies ma ktrótką sierść, ale wiem, że w rękach Szymona pies będzie zrelaksowany i nie będzie chciał zwiewać z salonu następnym razem...
Co do postów wyżej , nie wiem czy faktycznie widziałyście psy "zrobione" przez Szymona czy to czysta zgryźliwość, z tego co wiem niejednokrotnie fryzjer musi wykonać fryzure taką,jakiej dany właściciel chce, jak to było "klient nasz pan"?...
Nie ma co sugerować się zdjęciami, ale skoro to takie ważne- moja sucz w dniu wystawy, po przygotowaniu przez Szymona
[IMG]http://lh6.googleusercontent.com/-l53u5in4VRc/UIRd7vHi8pI/AAAAAAAAOh8/wleCnUTAYqs/s407/DSC_0127.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']A pochwalisz sie co zrobil z weimerka?Dokleil jej wlos czy jak? :evil_lol: Bo ja takiej magii nie znam,a weimera no sory,moj maz by przygotowal do wystawy... :roll:
Pomine juz kradziez zdjec o ktorej pisza na Fb....
No nic,chlopak mlody,zycze mu powodzenia ale nie tedy droga...[/QUOTE]

Jaka kradzież zdjęć? Dla jasności na zdęciach jest moja suka, fakt, że zdjęcie nie zrobione przeze mnie, ale ogólnodostępne, na chociażby klubie weimara...
Dla mnie ważne sa szczegóły i włos nawet krótki, ważne by był dobrze przygotowany.

Link to comment
Share on other sites

Miałam już nie reagować na ataki ze strony przedmówczyni, jednak dywagacje, które stały się kontynuacją wymiany postów sprowokowały mnie ponownie do wypowiedzi w temacie

Szanowna Pani Cockermaniaczko,
Proszę zdać sobie sprawę, że pomówienia powielane przez Panią na kolejnym portalu, jakoby Szymon był złodziejem zdjęć są absolutnym oszczerstwem i, proszę mi wierzyć, są wystarczające, by wytoczyć Pani sprawę za fałszywe oskarżenia zarówno w procesie cywilnym, jak i karnym.
Po krótce o sprawie, dla osób jej nie znających.

Na [URL="https://www.facebook.com/zwierzaczek.moonek"]profilu mojego sklepu na portalu FB [/URL]zamieściłam w albumie [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.204487232962492.50816.100002036504217&type=3"]'Szymon...'[/URL] kilka zdjęć Szymona klientów, kilka zdjęć z jego szkoleń w najstarszej w Polsce, prestiżowej szkole groomerów Pani Ewy Grabowskiej oraz jedno zdjęcie, które, jak sądziłam, też jest jego, ale, jak się okazało Szymona nie było. Jak to się stało, że wśród zdjęć zgromadzonych w komputerze w folderze 'grooming' błędnie wskazałam jedno , jako przedstawiające pieska u Szymona? Nie wiem. Pomyłka, żadne drugie dno na Boga! [B] Mea culpa [/B]- natychmiast się przyznałam, kiedy tylko, w sposób zresztą bardzo niegrzeczny, uświadomiła mi o tym nienawidząca chłopaka Pani koleżanka, wrocławska groomerką z dużo mniejszym stażem niż on. Zareagowałam na tę wiadomość błyskawicznie wysyłając do właścicielki zdjęcia wiadomość z przeprosinami i wyjaśnieniami w jakich okolicznościach dopuściłam się błędu. Zdjęcie naturalnie wycofałam. Całą korespondencję oczywiście zarchiwizowałam, mając przeczucie, że mam do czynienia z osobami chcącymi za wszelką cenę pluć na konkurencję. Nie pomyliłam się.

Dziś powtarzam, ale Szanowna Pani Cockermaniaczko już po raz ostatni:
[B]W sprawę 'kradzieży' zdjęcia w żaden sposób nie zaangażowany był Szymon. Zdjęcie na mój profil FB wstawiłam ja. [/B]
Sprawę wyjaśniłam, przeprosiłam za zwykłą ludzką pomyłkę, nie zaś za zbrodnię, której nikt się nie dopuścił.


To tyle, co wydaje mi się niezbędne w kwestii wyjaśnień tu i teraz



Bardzo Panią proszę o zaprzestanie naruszania dobra osobistego przez wystawianie fałszywych oskarżeń Szymonowi. W przeciwnym razie na zasadach przewidzianych w Kodeksie Prawa Cywilnego wytoczymy Pani sprawę z art 24 § 1 oraz z art. 212 § 1 Kodeksu Prawa Karnego.


P.S.W Pani postach nadużywane jest słowo 'żałosne'. Charakterystyczne dla infantylnych pyskówek na forach. Zniżę się do tego poziomu, by spróbować Pani wytłumaczyć, że[B] żałosne[/B] jest, kiedy profesjonalista, jakim Pani na pewno jest, miast zajmować się merytorycznym doradztwem mniej znającym się na rzeczy, opluwa Pani młodszych kolegów po fachu i przedstawiając kompletny brak klasy wdaje się w utarczki na forum.

Link to comment
Share on other sites

Szkoła pani Grabowskiej prestiżowa nie jest..ma tylko dobry PR...uczyć nie potrafią, bo sami
nie mają umiejętności...a reklama czyni cuda i ściąga naiwnych klientów-kursanów...

Dla uściślenia - kradzione zdjęcia pojawiły się CZTERY, a nie jedno. I zniknęły dopiero po interwencji osoby, której były prawną własnością. To tak dla jasności.

Link to comment
Share on other sites

haha zostawiam bez komentarza:p Widac kto pokazuje klase... Z tego co wiem nigdzie nie pisalam o szymonie bo mam to gdzies szczerze mowiac,ocenilam jego rzekome "artystyczne" strzyzenie w tym temacie.Sadami sobie straszcie,wrazenia na mnie to nie robi a jest conajmniej smieszne.To jest forum publiczne,jesli sie cos wystawia nalezy sie liczyc z krytyka i ocena...
Jesli sie co do tego nie zgadzadzie to nie reklamujcie sie na forach,proste...
Dla mnie temat zakonczony,zrobilas Szymonowi niechcacy niezla reklame swoja droga...
W galerii tez ludzie wstawiaja zdjecia i oceniaja ale jeszcze nikt nie reagowal w ten sposob na krytyke... No nic,wiecej pokory zycze i powodzenia w dalszej dzialalnosci.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam w ogóle nie zabierać głosu w tej dyskusji, gdyż poznałam szanowną właścicielkę sklepu Zwierzaczek osobiście i wiem,że dyskusja z nią na prawdziwe! argumenty jest niemożliwa. Co najwyżej można posłuchać niemiłych "osobistych wycieczek"...

Ale ponieważ pada tu dużo nieprawdziwych stwierdzeń, chciałabym tylko, jako zresztą kolejna osoba, podkreślić kilka faktów.

Cudzych zdjęć w tej galerii było co najmniej kilka a na moją wiadomość ( jeśli mam być szczera, raczej ze szczyptą zlośliwości, na pewno nie niegrzeczną! ) w tym temacie reakcja ze strony zwierzaczek71 była bardzo agresywna i jasno mówiąca,że to nie jej sprawa i że mam się z tym zwrócić do Szymona! Co oczywiście podkreśliłam,że nie wierzę,że zdjęcia wstawił Szymon... Ja pomijam oczywiście fakt, jak bardzo mnie to ośmieszyło a i zasmuciło, gdyż bardzo mocno do tej pory reklamowałam sklep Zwierzaczek i wszędzie podkreślałam fachowość obsługi i wiedzę, jaką dysponuje w temacie żywienia psów. Po czym akurat zdjęcia mojej znajomej lądują w galerii dokonań Szymona w tymże saloniku...

Nigdy nie uzyskałam odpowiedzi osobiście, to może tutaj na forum ją uzyskam! Skąd ta pewność o mojej rzekomej nienawiści do Szymona??? Dlatego,że śmiałam wypowiedzieć się o pracach Szymona krytycznie,że nie chciałam,żeby Szymon był moim nauczycielem, czy może dlatego,że śmiałam jego prace pokazać znajomemu DOBREMU Groomerowi i poprosić o ocenę Jego umiejętności( zupełnie prywatnie oczywiście) gdyż chciałam uczyć się od DOBREGO groomera!

Co do konkurencji... Pani M. jakże śmiałabym choćby uważać Szymona za konkurencję, skoro on uczył się w tak prestiżowej szkole w Łodzi a ja na wsi! I jak sama zauważyłaś, nie mam najmniejszych szans na dorównanie mu kiedykolwiek...
I zastanawia mnie, czy w każdej branży na rynku jest tak okropna niechęć do osób z tzw. konkurencji! Na wiosnę moja Nauczycielka groomingu organizuje imprezę dla wszystkich swoich podopiecznych, w tym kilka osób jest z Wrocławia i prowadzi swoje salony... I wszyscy bardzo cieszą się na to spotkanie... Kurczę, ale może na wszelki wypadek jakąś broń wezmę... :mad: :eviltong: jakbyśmy mieli do siebie strzelać...

Dla mnie Szymon jest bardzo fajnym, młodym człowiekiem, szkoda tylko,że bliskie mu osoby, zamiast mobilizować go do nauki i rozwoju, utwierdzają go w przekonaniu, mimo jak na razie słabych umiejętności, że jest wybitnym groomerem - artystą...

Na koniec, gdyż nie zamierzam dalej brać udziału w tej dyskusji ani w temacie w ogóle, gdyż napisałam, wszystko co miałam co wyrażenia w tej kwestii, takie małe podsumowanie...
[COLOR=#414141][FONT=Arial]"brak samokrytyki i chęć bycia nieomylnym kojarzy mi się z pewnym kwiatem...wiosennym kwiatem...pachnącym zbyt mocno i zbyt dumnie...."

[/FONT][/COLOR]Pozdrawiam, Katarzyna[COLOR=#414141][FONT=Arial]


[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocos']Dlatego,że śmiałam wypowiedzieć się o pracach Szymona krytycznie,że nie chciałam, [B]żeby Szymon był moim nauczycielem[/B],[/QUOTE]

To chyba jakis ŻART:crazyeye::crazyeye:.

Z całym szacunkiem, ale Pan Szymon SAM powinien sie jeszcze duuuuuuuuuużo nauczyć ..... a nie brać sie za uczenie innych .....

A tak na marginesie - Zwierzaczek - jak juz ktos trafnie zauważył - swoimi postami i zachowaniem w tym wątku robisz "artyście" wyjątkową antyreklamę .....

Edited by Agnieszka K.
Link to comment
Share on other sites

Nie chcę wprowadzać nikogo w błąd, żeby zaraz nie być posądzonym o rozpowiadanie nieprawdy. Dlatego chcę sprostować ;) Szymon nie robi kursów groomerskich! Bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Dwa lata temu, kiedy intensywnie poszukiwałam szkolenia we Wrocławiu a niestety nie znalazłam wtedy nic godnego uwagi we Wrocławiu( a wyjazd niestety nie wchodził w grę) , pani właścicielka Zwierzaczka, zaproponowała,że może mnie uczyć/poduczyć Szymon, gdyż sam jest po tejże prestiżowej łódzkiej szkole. Z wiadomych względów, gdyż miałam jakieś wyobrażenie o dobrym groomingu, chciałam zobaczyć prace Szymona. Skonsultowałam również jego prace z innym Groomerem. I niestety odmówiłam , co zresztą było nazwane jako pokazanie " BRAKU KLASY"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocos']Nie chcę wprowadzać nikogo w błąd, żeby zaraz nie być posądzonym o rozpowiadanie nieprawdy. Dlatego chcę sprostować ;) Szymon nie robi kursów groomerskich! Bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Dwa lata temu, kiedy intensywnie poszukiwałam szkolenia we Wrocławiu a niestety nie znalazłam wtedy nic godnego uwagi we Wrocławiu( a wyjazd niestety nie wchodził w grę) , pani właścicielka Zwierzaczka, zaproponowała,że może mnie uczyć/poduczyć Szymon, gdyż sam jest po tejże prestiżowej łódzkiej szkole. Z wiadomych względów, gdyż miałam jakieś wyobrażenie o dobrym groomingu, chciałam zobaczyć prace Szymona. Skonsultowałam również jego prace z innym Groomerem. I niestety odmówiłam , co zresztą było nazwane jako pokazanie " BRAKU KLASY"...[/QUOTE]

Cocos a czy rozmwiałas w sprawie nauki również bezpośrednio z Panem Szymonem ?? Bo jak na razie wszędzie pojawia sie jedynie Pani włascicielka "Zwierzaczka".

Można kogoć uczyć także i bez oficjalnego szyldu "kurs groomerski" ..... dla mnie osobiście dyplom ukończenia takiego czy innego kursu nie ma ŻADNEJ wartości, wartość mają umiejętności i prace zdolnego groomera .... a tego żaden dyplom nie zastapi.

Edited by Agnieszka K.
Link to comment
Share on other sites

Nie, nie rozmawiałam z Szymonem na ten temat, gdyż uznałam jakąkolwiek rozmowę z nim w tym temacie za zbyteczną , gdyż wiedziałam,że uczyć mnie on nie będzie. Nie wiem na ile była to oferta Szymona a na ile pomysł Pani ze Zwierzaczka. To dla mnie jest mało istotne ;) Gdyby był dobrym Groomerem, na pewno skorzystałabym z oferty nauki, nie potrzebowałam dyplomu na ścianę ;) Tylko dobrego nauczyciela!
Według mnie ten temat jest bardzo nie w porządku wobec Szymona... gdyż on sam nie bierze udziału w tej dyskusji.
Nie znam go osobiście, zamieniłam z nim kilka słów, być może on sam nie ma o sobie takiego mniemania, może tylko w taki sposób , bardzo niekorzystny jest przedstawiany przez zwierzaczek71, zresztą nie tylko tutaj...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Witam, jestem właścicielką salonu dla Piesków Puppy
więcej informacji pod telefonem 791 982 042
lub na stronie internetowej :[COLOR=#0000cd] [B][url]www.puppy.wroclaw.pl[/url][/B][/COLOR]
Oferuję
czesanie,strzyżenie,trymowanie, stylizacja psich fryzur
ponadto od kilku dni pojawił się nowy zabieg który poprawia,regeneruje włosy/sierść
Posiadam atrakcyjny program rabatowy i kartę stałego klienta
[COLOR=#000080][U]5 wizyta kąpiel gratis
10 wizyta strzyżenie gratis[/U][/COLOR]
oraz[B] 10 %[/B] rabatu na pierwszą wizytę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...