Jump to content
Dogomania

Pomoc techniczna


anutka

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze cos sie stalo z przegladarka, ze po jakims czasie gdy cos wykonuje zamiast to dokonczyc odswieza strone albo cos. Moze przeinstaluj sobie system? To zwykle pomaga na takie dziwne przypadlosci. Do przeinstalowania systemu bedziesz potrzebowala pomocy kogos i plyty z systemem ( jezeli uzywasz windowsa - a chyba tak)

Link to comment
Share on other sites

Ja przez neta tez Ci nie pomoge. To dosyc skomplikowane. Musisz wszystkie dane zapisac najlepiej na plycie cd lub na drugim dysku/partycji.
Pozaniej przeinstalowac czyli zainstalowac system ponownie.

To ogranicza sie praktycznie tylko do wlozenia plyty cd do napedu, ale wszystko jest dosyc zamotane i wymaga troche czasu.
Jesli masz jakiegos znajacego sie na komputerach znajomego, popros go o pomoc. To na pewno nie zaszkodzi, a w wiekszosci przypadkow na takie problemy pomaga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Legion23']robi się tak:
1. [url]http://imageshack.us/[/url]
2. tam klikasz klawisz [b]Przeglądaj[/b], znajdujesz zdjęcie na swoim kompie i je klikasz ([b]Otwórz[/b])
3. teraz klikasz niżej klawisz [b]Host it![/b]
4. za chwilkę zdjęcie jest dodane i patrzysz co jest napisane pod spodem, na czarnym pasku tuż pod zdjęciem.
a. jeśli jest mniej niż 500 (pierwszy wymiar), to klikasz RAZ w najostatniejszy link który jest podany (ten przy [b]Direct link to image[/b]), wtedy on się cały podświetla, i naciskasz na swojej klawiaturze ctrl+c (czyli kopiujesz podświetlony tekst/link do pamięci podręcznej)
wklejasz link (ctrl+v) do posta na Dogo, a przed nim piszesz [img] i po nim [/img] (bez spacji pomiędzy [img] a linkiem), to potem zrobi się z tego obrazek :)
b. jeśli pierwszy wymiar jest większy niż 500, klikasz RAZ w link DRUGI od góry (ten przy [b]Thumbnail for forums (1)[/b]), dalej identycznie - ctrl+c i ctrl+v na forum, BEZ pisania [img] i [/img] - bo to już w tym linku jest zawarte. Na forum pokaże się wówczas miniaturka, w którą należy kliknąć żeby otworzyła się strona z dużym zdjęciem.

a jak wstawisz zdjęcia na forum, to ja już sobie skopiuję z nich linki i wstawię na aukcję :)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

JUż poprzednio odrazu go wkleiłam, ale się nie wkleil, a nie olądałam wojego postu po napisaniu. Opis wydaje mi się bardzo zrozumialy, bo nawet ja go rozumiem. Mnie image shck nie dziala bo mam za duże fotki, dopiero po jakimś czasie dostrzegłam czerwony napis na górze, który mnie o tym poinformowal [b]Ale debilizm[/b]I ile straconego czasu

Link to comment
Share on other sites

Jak można na maila, który wysyłamy z życzeniami świątecznymi ściągnąc różne świąteczne gify, ćzy też obrazki, zdjecia itp. Ja dostaję już takie życzenia i chciałabym sie zrewanżować. Bardzo proszę o łopatologiczną instrukcję - taką dla debila komputerowego

Link to comment
Share on other sites

Najprosciej jest dolaczyc do maila gify lub obrazki/zdjecia w formie zalacznika.
Wiec jesli piszesz takiego maila z zyczeniami musisz zaladowac zalaczniki ( ze swojego dysku).
Jesli masz skrzynke mailowa oblsugiwana w jezyku polskim to powinno byc cos takiego jak przegladaj ( i wtedy szukasz okreslonego pliku ktory chcesz zalaczyc) i pozniej go zalaczasz. I w wyslanym mailu pod tekstem/zyczeniami bedzie lista zalacznikow :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']No to nowa wiadomosc. Zalaczniki sie dodaje podczas pisania maila. Zacznij pisac. Mozesz na probe wyslac cos do mnie [email][email protected][/email] zobaczymy jak wyjdzie.[/quote]Ale skąd mam wziąść te załąćzniki, czy z dysku, czy z dokumentów , bo tego te nie wiem W narzędziach znalazłam tylko filmik z Twoimi skoczkami i Klarą i nawet nie wiem jak sie tam znalał

Link to comment
Share on other sites

No dobra. Wiec tak.


Jesli masz na dysku jakis gif ktory chcesz np mi wyslac to otwierasz skrzynke mailowa, zaczynasz pisac nowego maila wpisujesz moj adres, jakis temat np "gif" i tresc.

Zwykle na pocztach mailowych te rzeczy o ktorych wspominalam pomagajace zamiescic plik w mailu sa ponizej pola do wpisywania tresci.
Tam tez poszukaj czegos takiego jak zalacz plik albo przegladaj albo cos z zalacznikiem :) JUz po napisaniu a przed wyslaniem do mnie maila.

Link to comment
Share on other sites

No dobra. Draczyn napisz mi czy wchodzisz na skrzynke pocztowa przez strone onetu czy przez jakies programy typy outlook? Zalozylam konkto @vp.pl wiec bede starala sie powiedziec co i jak. Jesli korzystasz przez strone
[url]www.onet.pl[/url] lub [url]www.poczta.onet.pl[/url] to czy korzystasz z systemu starej poczty czy nowej? Bo sa dwie opcje do wyboru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...