Jump to content
Dogomania

Animus Fortis Kennel & Cadeboublooddog Kennel


Chima

Recommended Posts

@All

Czciałem wszystkim przedstawić mojego nowego psa, moją nową suczkę Ca de Bou jaką udało mi się sprowadzić prosto z Puerto Rico.

[U][B]Chima de Brisan[/B][/U] jest pierwszą córką Mauro de Boriquen Gladiator (MŁODZIEŻOWEGO ZWYCIĘZCY MONOGAFIKI 2004) i Luny de Boriquen Gladiator - została wyhodowana przez Otto Brito w San Juan na Puerto Rico. Po ponad rocznym oczekiwaniu jest już w Polsce - JEST TO TEŻ PIERWSZE W HISTORII CA DE BOU SPROWADZONE Z PUERTO RICO...(to tak na marginesie dla tych, którzy mają po pewnym czasie sklerozę)...

Chima de Brisan ma doskonały pełny rodowód FCI (tylko dwa Ca de Bou jak do tej pory sprowdzone do Polski mają pełne trzy pokolenia w rodowodzie i jednym z nich jest właśnie Chima), w którym przewijają się bardzo znane użytkowe psy tej rasy takie jak Conan, Chimo, Zagal, Dino, psy hodowane przez samego Asensi Peinado z przydomkiem de Benacantil...

Rodowód jest naprawdę bardzo interesujący i jak dotąd niespotykany w naszym kraju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Carragan

Chima ma charakter prawdziwego Ca de Bou, nie jest to zwierzątko słodko wylegujące się na kocyku czy kanapie i takie własnie powinno być Ca de Bou. Odważne i "pracujące"

Wyobraź sobie ona wszytko łapie, cokolwiek się ruszy, cokolwiek przeleci, wszystko od razu paszczą i szarpać, nawet nie warczy nic tylko musi łapać_revelacyjna jest :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

No coz,przynajmniej wszystkie szczury Wam wytepi :wink:
A z tym haslem i loginem to raczej wina neostrady,a nie forum :-? Po prostu zawsze wyskakuje mi "nie ma takiej strony" i tyle :-?

BTW.Prosimy o wiecej fotek tego cusia i o relacje jak jest miedzy nia a Czesiem 8)

Link to comment
Share on other sites

Jakieś dwa tygodnie temu dostałam maila po francusku z zapytaniem, po ile sprzedajesz buldożki. Wkurzyłam się myśląc, że to znów jakiś handlarz odpowiedziałam mu póżno wieczorem " a ile chcesz tych buldożków", my śląc, że jak handlarz to się zdradzi. Rano patrzę do księgi gości na mojej stronce, a on się tam wpisał bardzo sympatycznie. Kliknęęłam na adres jego stronki i zrobiło mi się głupio, bo okazało się, że to pasjonat molosowatych i m.in.p isze, ze jest welkim przyjacielem p. Jasinskiej i ze ma od niej psa. Ma piękną stronkę, mieszka gdzieś na hula-gula u wybrzeży Afryki i ma ciekawe psy. Znajdziecie jego adres na mojej księdze gości [url]http://www.draczyn.com[/url], myślę, że to ciekawe do obejrzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@Draczyn

No witam serdecznie i tutaj zawitaliście - bardzo fajnie... :D
Jeżeli myslimy o tym samym czlowieku to jest to Yannik Legros i faktycznie ma dwie majorki z hodowli Renaty - jedną ( pręgowanego psa) kupił za pośrednictwem Isabell Bilion Avril od Renaty - zresztą sukę po Glorie Global i Divo Missisipi też tą samą drogą...mlody fajny gość wspierany przez ojca - to dopiero układ doskonały... 8) 8) 8)[/quote]Właśnie to ten . Ma bardzo Ladne psy i najróżniejsze molosowate. Chciał u mnie kupić buldożka, bo odpowiadało mu i pochodzenie i eksterier, ale się wycofał, bo stwierdził, że nie ma tyle kasy. Pozdrowienia dla teściowej i żony i ucałowania dla Ferbi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@Draczyn

Znam go i jest ok. Fajny człowiek. myślący - czasami mam wrażenie, że bardziej sensownie niż nasi co poniektórzy hodowcy CdB... Ma psy pasujące bardzo do siebie...

Dzięki :evilbat: :evilbat: :evilbat: - Pelaśka jest w doskonałej formie.
Jedziemy z nią do Poznania. Będzie w klasie pośredniej - kto wie może coś dostanie... 8) 8) 8) Teściowej nie będę pozdrawiał... :wink:[/quote]Nie rozumiem dlaczego. Jest naprawdę b. miła. A w Poznaniu pewnie się spotkamy

Link to comment
Share on other sites

@Asher

Delikatnie wygląda, ale subtelna jest jak ciężarówka... popsuta ciężarówka...zero wyczucia. :-? :-? :-?
To jest CdB w typie Portorykańskim, różni się od naszych psów, ale dlatego właśnie ją ściągnąłem... 8) 8) 8) linie użytkowe rządzą się swoimi prawami, ale dzięki temu jest szansa na wzmocnienie linii i charakteru..., a to naszym CdB jest bardzo potrzebne.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

@Tsode

staram się :) :) :) im dlużej ją mam tym bardziej się do tego typu przyzwyczajam, ale majac psa takiego jak Che widzę dużą różnicę, zdecydowanie wolę Ca de Bou w typie jaki prezentuje Chima jest to napewno typ zbliżony do tego w jakim Ca de Bou było na początku tworzenia rasy.:cool1: :cool1: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znam jedną sunię tej rasy, ta jak widać jest energiczna, a Sisi(bo tak ją właścicielka nazywa to leniuch :evilbat: Rusza się jak musi. Jest wyjątek. Jeśli rzuci jej się kijka to zaczyna się ruszać i wtedy nie da się jej uspokoić :) Sprubuję dowiedzieć się z jakiej jest hodowlii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...