Jump to content
Dogomania

KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal


Sabina1

Recommended Posts

[quote name='Sabina1']ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁomatko, po co ja psy focę?:lol: :lol: :lol: Areukaria stoi w pokoiku po Zosi, tam sa wszystkie moje [SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B]rośliny[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

[SIZE=6][COLOR=Red][B]Achaaaaaaaaaaaaaa![img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/confused/2/34.gif[/img][img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/confused/2/34.gif[/img][img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/confused/2/34.gif[/img][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Sabino ! Ty sie NIE DENERWUJ ! Masz taki wypasiony aparat, o jakim ja moge tylko marzyć... I juz sie z nim zaprzyjaźniłaś ![/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Psy są świetne - tak więc NIE DENERWUJ SIĘ ! Psa może w końcu mieć KAŻDY ! A to zielsko - nie ... :lol: [/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

No bo Sabunia ma cieczkę, a Caro zupełnie na nią. nie zwraca uwagi, więc ona sie do niego zaleca, strasznie śmieszne sceny sa: lize go,trąca, wklada mu główkę pod brodę, bywa, że na nim siada. Bywa wręcz nachalna. Biedny carus zaczął przed nia uciekac. No, za kilka dni to sie wszystko skończy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']No bo Sabunia ma cieczkę, a Caro zupełnie na nią. nie zwraca uwagi, więc ona sie do niego zaleca, strasznie śmieszne sceny sa: lize go,trąca, wklada mu główkę pod brodę, bywa, że na nim siada. Bywa wręcz nachalna. Biedny carus zaczął przed nia uciekac. No, za kilka dni to sie wszystko skończy.[/quote]
:-o To chyba lepiej bo gdyby się zainteresował to wtedy miałabyś niezły problem ;)
Biedny Caruś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Żal mi jej, bo Caro pomrukami daje jej do zrozumienia, że zachowuje się niestosownie, jest bezwstydna i on jest zażenowany przejawami jejlekkich obyczjów :lol:[/quote]
Sabinko-możesz to ślicznie sfilmować - Twój aparacik to potrafi NAPEWNO :lol: a i Carowe pomruki się nagrają :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1'] Do filmiku to mi jeszcze daleko, ale moze do tego dojdę......kiedys :lol:[/quote]

My mamy Bajana nagranego! :lol: Tylko nie umiemy ani umieścić na dogo ani nawet przesłać mailem bo za ciężki, mimo, że taki krótki :roll:
A ty Sabinko się nie zniechęcaj bo już i tak się wiele nauczyłaś! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Małgpsiu, koniecznie daj ten film. Spytaj sie Agi, albo Gosi, one wszystko wiedzą, ale przyślij nam !!!!!!!!!![/quote]

[B][COLOR=Blue]Sabinko[/COLOR] nie umiemy! :shake: Próbowałam, w nieświadomości swojej, przesłać mailem, ale nic z tego! Ten filmik, mimo, że króciutki waży 123 MB więc więcej niż ma pojemności sama skrzynka...z tego co wiem :cool3: Jeśli ktoś nam poradzi co z tym zrobić to oczywiście chętnie pokażemy! :lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj'][B][COLOR=blue]Sabinko[/COLOR] nie umiemy! :shake: Próbowałam, w nieświadomości swojej, przesłać mailem, ale nic z tego! Ten filmik, mimo, że króciutki waży 123 MB więc więcej niż ma pojemności sama skrzynka...z tego co wiem :cool3: Jeśli ktoś nam poradzi co z tym zrobić to oczywiście chętnie pokażemy! :lol:[/B][/quote]
Gosiu, jeżeli nadal masz problem to proszę napisz pw do mnie - już Sławek coś poradzi :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']A jak tam Twój prywatny zwierzyniec :roll: i co z tym kalendarzem :roll:[/quote]
Wszystkie moje "kulawe kaczęta " mają się dobrze. Na szczęście zaczęła się odwilż. bo Saba rozmiłowana w śniegu, a dwa dni temu znowu sypnęło, po prostu odmawia powrotów do domu. Caruś jest bardzo karny, cieszy go wszystko, ale zgodnie wraca, pod warunkiem, że obejdzie "znany rewir". Nie bardzo lubi chodzić w nowe miejsca. Natomiast ten grubas Sabunia, wchodzi w najwieksze zaspy, tarza sie ,ryje w śniegu i jak czuje, ze koniec spacerku, kładzie się i ani rusz. Jagulka była na kontroli, z tym jej rakiem. Właściwie nic się jeszcze nie posunął. Jest od lipca naciek w płucach, ale nie powiększył się. Czuje się świetnie, trochę głucha, trochę ślepa, ale wściekła jak zawsze i rządzicielka. Te cholerne zdjęcia zrobię chyba dopiero w niedzielę.
[COLOR=red]KALENDARZ KUMPELECZKO MAM . [/COLOR][COLOR=black]W zeszłym tygodniu, umówiłam się z Pawłem na GG i odebrałam później u nich. Miałam też okazję poznać i podziwiać ich pięknego Rożka, bardzo grzecznego i dobrze wychowanego.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Wszystkie moje "kulawe kaczęta " mają się dobrze. Na szczęście zaczęła się odwilż. bo Saba rozmiłowana w śniegu, a dwa dni temu znowu sypnęło, po prostu odmawia powrotów do domu. Caruś jest bardzo karny, cieszy go wszystko, ale zgodnie wraca, pod warunkiem, że obejdzie "znany rewir". Nie bardzo lubi chodzić w nowe miejsca. Natomiast ten grubas Sabunia, wchodzi w najwieksze zaspy, tarza sie ,ryje w śniegu i jak czuje, ze koniec spacerku, kładzie się i ani rusz. Jagulka była na kontroli, z tym jej rakiem. Właściwie nic się jeszcze nie posunął. Jest od lipca naciek w płucach, ale nie powiększył się. Czuje się świetnie, trochę głucha, trochę ślepa, ale wściekła jak zawsze i rządzicielka. Te cholerne zdjęcia zrobię chyba dopiero w niedzielę.
[COLOR=red]KALENDARZ KUMPELECZKO MAM . [/COLOR][COLOR=black]W zeszłym tygodniu, umówiłam się z Pawłem na GG i odebrałam później u nich. Miałam też okazję poznać i podziwiać ich pięknego Rożka, bardzo grzecznego i dobrze wychowanego.[/COLOR][/quote]
No właśnie byłam ciekawa jak Pawłowy Rożek się podobał :razz:
To masz wesoło z Sabiunią - ja mam podobnie z Kumplem tylko, że on jak wchodzimy do klatki patrzy się na mnie proszącym wzrokiem, że jeszcze troszkę :placz: a jak to nie pomaga to sobie nawet popłacze troszkę :roll:
Popieść biedną Jagulkę od nas :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...