Jump to content
Dogomania

KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal


Sabina1

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tajdzi, ja czuję, że Ciebie ciągnie do moich stworków :D , nawet bez aparatu byłabyś mile widziana. Pomyślę o tym na pewno, jak przejdzie pierwsza fala pt. "Sprawy do załatwienia zaraz po urlopie".
Caro mi ukradł torebkę orzeszków w czekoladzie(wyciągnął z reklamówki) i całą zeżarł. Może nie zdechnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina1']Tajdzi, ja czuję, że Ciebie ciągnie do moich stworków :D , nawet bez aparatu byłabyś mile widziana. Pomyślę o tym na pewno, jak przejdzie pierwsza fala pt. "Sprawy do załatwienia zaraz po urlopie".
Caro mi ukradł torebkę orzeszków w czekoladzie(wyciągnął z reklamówki) i całą zeżarł. Może nie zdechnie.[/quote]
:lol: czy pokusa leżała na wierzchu torby - że tak powiem "pod nosem" czy też została wybrana spośród innych zapaszków? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina1']Torba leżała na stole, wcale nie z brzegu, w torbie była kamizelka, gruba książka, na dnie mała torebka orzeszków. Nie przypominam sobie, żebym wychodziła z pokoju :evilbat: Mam tylko kilka ulubionych słodyczy i jeśli on mi je będzie podwędzał........[/quote]
:wink: że też Wektor nie podwędza :evilbat: może by mnie w końcu trochu ubyło :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

My som.
W niedzielę byliśmy na spacerze z Dogomaniaczkami Tanitka i Katcherine, a co!!!! W Puszczy Kampinoskiej.Była koleżanka - wyżełka Luka i kolega Gryf. Caruś nie narobił mi wstydu , nie chciał ich zjeść, przywitał się ładnie i zgodnie wszyscy pomaszerowaliśmy do lasu. Tamte pieski strasznie miłe i łagodne. Caro czuje się coraz bardziej "na swoim". W porze karmienia Saba przynosi kubeczek na sucha karmę, siada i [b]prosi[/b] żeby jej nasypać. Natomiast Caro wcale nie pokornie od kilku dni wali łapą w pustą miskę, spoglądając na mnie wymownie. Strasznie to śmieszne, pierwszy raz osłupiałam, że on to sam wymyślił. Jak psy z konieczności świetnie wiedzą jak czytelnie porozumieć się z człowiekiem. Szkoda, że w wielu innych przypadkach napada go głuchota :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina1']My som.
W niedzielę byliśmy na spacerze z Dogomaniaczkami Tanitka i Katcherine, a co!!!! W Puszczy Kampinoskiej.Była koleżanka - wyżełka Luka i kolega Gryf. Caruś nie narobił mi wstydu , nie chciał ich zjeść, przywitał się ładnie i zgodnie wszyscy pomaszerowaliśmy do lasu. Tamte pieski strasznie miłe i łagodne. Caro czuje się coraz bardziej "na swoim". W porze karmienia Saba przynosi kubeczek na sucha karmę, siada i [b]prosi[/b] żeby jej nasypać. Natomiast Caro wcale nie pokornie od kilku dni wali łapą w pustą miskę, spoglądając na mnie wymownie. Strasznie to śmieszne, pierwszy raz osłupiałam, że on to sam wymyślił. Jak psy z konieczności świetnie wiedzą jak czytelnie porozumieć się z człowiekiem. Szkoda, że w wielu innych przypadkach napada go głuchota :lol:[/quote]
:hmmmm: :wink: może on w Mielcu tak się nauczył - jak dzieci na kolonii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina1']Nie brałam tego pod uwagę, możliwe, że masz rację. To w takim razie wytłumacz mi, dlaczego on gra właśnie o 8ej i 16ej? Zrozumienie tego bardzo mi pomoże we wzajemnych kontaktach :D[/quote]Pewnie dlatego, że własnie o 8 i 16-tej go wena nachodzi 8)
Własnie oglądam sobie fotki z waszego wspólnego spaceru. A nie przyjechałabyś ze swoim gentelmanem na Ursynów? 8)

Link to comment
Share on other sites

O Boże, Boże, ale sie będzie działo. A co będzie, jak ten koń mi nie wsiądzie do autobusu, a ja też predyspozycje wiekowe do posiadania wnuków mam( jakiś post czytałam, gdzie Hania Rupczewska nieśmiało się z wieku tłumaczy), on waży 31.8 kg i podnieść to ja go raczej nie "podniesę" :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina1']O Boże, Boże, ale sie będzie działo. A co będzie, jak ten koń mi nie wsiądzie do autobusu, a ja też predyspozycje wiekowe do posiadania wnuków mam( jakiś post czytałam, gdzie Hania Rupczewska nieśmiało się z wieku tłumaczy), on waży 31.8 kg i podnieść to ja go raczej nie "podniesę" :evilbat:[/quote]
[size=1]to będzie dłuższy spacer :wink: :lol: [/size]

ale Wam fajnie - udanego spotkania :P
jak Caro wsiadał do auta? Miał opory?

Link to comment
Share on other sites

Nie byłam, niestety na wspólnym spacerku. Szczerze mówiąc nie miałam odwagi na podróżowanie na drugi koniec W-wy. Mam nadzieję, że Katcherine i Tanitka nie pogniewają się na mnie. Caro zachowuje się na spacerach różnie. Czasem usłyszy jakies puknięcie, odgłos piły do drewna, cichutki wystrzał i już za żadne skarby świata nie pójdzie dalej w tym kierunku. Nie boi się zgiełku ulicznego, pisku opon, klaksonów, tylko takich nagłych odgłosów, przypominajacych właśnie strzały, albo grzmoty. W dzielnicy w której mieszkam, zna już większość tras, ale przewozić go daleko autobusem, a potem metrem, to za wcześnie, nie wiadomo, co się wydarzy i czy poradziłabym sobie z dużym upartym jak osioł koniem :lol: Ogólnie, to on jest coraz bardziej wesoły. Bawi się pluszową małpką, podskakuje na spacerach, daje takie susy, że zaczęłam wątpić, czy on napewno ma min. 5 lat. Jest bardzo radosny, ale jak mu Saba nieopatrznie siądzie na ogonie, albo na łapie (bo ta krówka nie jest zbyt delikatna), to ze skowytem leci się poskarżyć i przytulić. W domu jest idealny, nic nie gryzie, jeśli tylko nic do jedzenia nie leży na wierzchu, śpi spokojnie, wypoczęty domaga sie głaskania, , kładzie sie na grzbiet i leciutko skubie zębami rękę. Czytałam kiedyś, że takie"skubanie", to zapowiedź dominacji, ale nie bardzo w to wierzę, bo Saba też tak robi, a jest straszną "ciapą". Uwielbia czesanie gumową rękawiczką, potrafi stać bez ruchu 15 min podczas takich zabiegów. Już chyba przynudzam :oops: , więc kończe na razie swoją "pieśń " o moim koniku Caruniu :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...