Jump to content
Dogomania

GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Jolka

Recommended Posts

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lalunia']no u mnie mój tato jest tradycjonalistą
i dla niego łysy pies to beee
i jak chce wnuki podenerwowac to mówi że mama kupiła grzywacza świńskiego ha ha

dobra zmykam lulki[/quote]

mój ojciec byl bardzo przeciwny łysym - jak jeszcze wystawiałam Milve to nie mogl nia lyse patrzec:evil_lol: ale odkad mamy Verke zmienil mu sie swiatopoglad:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lalunia']śniezynko a tak dokładnie to my wszyscy tu bardzo kochamy nasze grzywulce deklusie potworki krokodyle i inne łysole i pp
to tylko tak piszemy
bo każdy ma jakieś drobne wady
ale za to ile zalet
jutro ci napisze zalety moich łobuzów[/quote]

o o o o !!! o to chodzi - zalet jest tyle ze nie chce nam sie ich wymieniac:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mój jest mega rozpiszczony przez moja mame pozwala mu na wszystko karmi z reki :) jak nie chce z miski jesc :evil_lol: albo jak cos je to rzebra nie samowicie, w sumie tylko od niej cos dostaje po za swoje miska, ode meni jak jzu cos dostanie to do miski laduje i z miski zjada, z tata jak wychodiz na spcery to nie oze go sposcic bo mu po drzewach za ptakami skacze, wszedzie lata, a mnie nawet sucha moz edlatego ze go krotko trzymam zawsze i wie ze jak jest grzeczny iwecje dostanie i mu pozwole niz jak rozrabia i nie sucha :p :p
Chociaz ostatnio odezwał sie w nim duch mlodego dzeciaka (jedynak) ktory wszystko chce i to odrazu :) na poczatku jak przychodzil do mnie i prosil o cos czego mu nie wolno bylo jesc rzucal sie na podloge i gryzł dywan potem zaczynal maniakalnie gonic wlasny ogon :) teraz naszczescie mu przeszlo bo sie nauczyl ze i tak nie dostanie tego czego mu nie wolno :) ale mamie potrafie z reki zabrac cos co chce, bo wie ze ona mu nic nie zrobi :D po za tym wszystkich uwaza za przyjacieli ktorzy beda sie z nim bawic :D po wszystkich skacze zeby go glaskami, do wszystkich psów lata zeby sie bawic a u mnie w okolicy same starsze i na zabawe nei ma co niestety liczyc chociaz jakis maluch by sie przydal zeby go przegonil :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja ogolnie Kocham wszystkie zyjatka nie wazne co to jest :) gorzej z moja mama :) zeby miec pierwszego pasiaka moj taat pojecha z bratem i po porstu przywiezli tego tez z bratem pod nieobecnosc mamy przywiezlismy :) zebym miala akwarium po prostu kupilam i mam :) traz planuj Kameleona :) od zawsze chcialm miec weza albo jaszczurke z wezem nie zaryzykuje ale z kameleonem z mila checia :) wlasne zbieram info o tych stworzonkach :) :diabloti: :diabloti: i tez zapewne kupimy z bartem ipostawimy mame przed faktem dokonanym :) moj tat jest za zawsze gorzje z mama :) a w jej przypadku właśnie lysol nie przeszedl, ale jeszcze bedzie :) ja do tego doprowadze :)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/8655/pict0072nq0.jpg[/IMG][/URL]
a to nico też jeszcze u iwonki (ten w ciemnej koszulce)
ps.sniezynko moj tata tak kiedys kupił jamnika szorstkowłosego
pojechał na rynek po ziemniaki na zimę a przywiózł psa i wydał wszystkie pieniądze na niego
mama długo burczała
byłam jeszcze mała
i chyba ja coś z tego zachowania odziedziczyłam po tacie ha ha

Link to comment
Share on other sites

[B]Dudek[/B] tłumaczyłaś troszkę zawile ale zrozumiałam;) potem się jescze sędziego na Wyścigach Psich Zaprzęgów dopytałam--była taka miła i fajna babka.Ja jestem jak najbardziej za spacerm grzywek.Zróbmy to na Polach tam jest dużo psów a niedługo będziemy tam z Molly i Toffikiem jeździć.Tylko poczekajcie z tym spacerem aż Molly będzie po szczepieniu.;)

Co do zjadania psów to mój Toffi zachowuje się jak wkurzony amstaf,znajomi mówią na niego killer.Ja jego psychiki nie kumam ale potrafi psa polubić na pierwszy rzut.Napewno lubi beagle(Zuze i Batiara) ale mam problem bo nie może się przekonać do szczeniaka malamuta-kochanej Skya.Jest dziwny czasami chce zjeść czasami nie:mad: A jak wychodzimy na spacer to słychać nas wszędzie bo przecież każdego psa trzeba obszczekać-wtedy się wstydzę:oops: .A sąsiedzi to mają go już serdecznie dosyć-dobrze że Molly ma zachrypnięty szczek,bo drugiego jazgota to by nie znieśli.Z tego co tu napisaliście to wychodzi,że grzywki takie bywają a ja tu się zadręczałam,że ja głupia popełniłam ze 100 błędów dlatego on taki.Mam nadzieję że Molly pod tym względem będzie inna:cool1:
Ale i tak go kocham:loveu: -to jest ten urok grzywek
ps.Toffi robi kupę w pozycji sikania przy drzewku co mnie wkurza bo już z 10 razy musieliśmy się wracać i prać tył:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ale lektóry od wczoraj się nazbierało.Fajne te proszące grzywki:loveu: .Co do mojego to kręci się w kólko tylko jak ma zamiar kupkę zrobić,czasem to tak,że smycz mi o połowę skróci zanim się zdecyduje i zrobi,a co do szczekania na inne psiaki oczywiście zjadłby co się rusza, szczeka strasznie ludzie to się rozglądają co tak szczeka (słychać a nie widać:evil_lol: ),ale sąsiedzi to się śmieją,nie są źli bo on litość wzbudza samym wyglądem.Mój mąż za to mówi ,że Sticz myli odwagę z głupotą coś w tym jest bo raczej marne szanse miałby w potyczce z którymkolwiek psem.

Link to comment
Share on other sites

Mój Dinar jest bardzo przyjaźnie nastawiony do innych psów. Dużych się boi i ne pojdzie, a z małymi chce się bawić. Na dworze właściwie wcale nie szczeka, w domu też nie, tylko wtedy jak się bawi, albo jak ktoś do drzwi zadzwoni. Za to gryzienie mu nie przeszło zupełnie, momo że ma już prawie 2 lata. Moją szminkę truskawkową zjadł już tyle razy, że nie jestem w stanie policzyć (ale zauważyłam, że wszystkie psy ją lubią :lol: ), ostatnio pożarł mi obudowę od komórki i musiałam wymieniać panel :mad: . Teraz jestem chora, mam porozkładane na ławie leki, więc dzisiaj wziął sobie z ławy Rutinaceę i zjadł tylko jedną (widocznie mu nie smakowała), ale kiedyś wyżarł całe opakowanie tabletek na gardło :shake: . Za to w zeszłym tygodniu, jak nie widziałam, to dobrał się do czekolady i zjadł połowę tej najwiekszej Milki. Na szczęście nic mu się po tych 'specyfikach' nie stało. Kupy również preferuje, ale nie swoje. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Moj Smok ciagle obstawia i nie dopuszcza do mnie wielkiego szarpeja,szarpik go olewa,ale ostatnio staral sie zabrac szarpkowi z pyszczydla smakolyk i byla ostra zadyma ,wygladalo groznie ,rzucalam w nie wszystkim co sie dalo,rozdzielilam i faceci wyszli z nie bezkrwawo,od tego czsu Smok juz nie probuje czegokolwiek zabierac szarpkowi
Smok to grzywek z avatarku
grzywki staraja sie zdominowac cale otoczenie:evil_lol: :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

No Toffi na szczęście to kupy ani innych rzeczy z dworu to nie zjada....no chyba,że któryś z kotów mu myszkę albo szczurka przyniesie to wtedy on to lubi wziąć w pyszczek-no ale gdzieś wyczytałam,że to wkońcu psy na szczury:lol: Natomiast butów to zjadł mi tyle par,że głowa mała-teraz mu trochę pszeszło a i uwielbia rwać papierki w drobny maczek i jak mam w koszu za pełno no to on mi przypomina,że czas wynieść śmieci bo jak nie to połowa będzie na podłodze:mad: A i przy Molly cofnął mi się w rozwoju bo zaczął obgryzać te same rzeczy co ona,a przecież to ona miała się uczyć od niego nie obgryzywania i wszystkich dobrych rzeczy które on potrafi:placz: no bo złych to nie chcę żeby się uczyła:eviltong: Jednym słowem mam dom wariatów:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Miłosc od pierwszego spojrzenia.Zuzia zaraz po przebudzeniu w poniedzialek - pierwsze spotkanie z Pasiakiem

[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/9754/dsc08021mv2.jpg[/IMG][/quote]


A Zuz pewnie sie ucieszyła ze bedzie miała znowu co gonić z maszynką:diabloti: :evil_lol: pewnie stwredzila ze grzywke Pasiak ma za ładną:P hehe widze te diabełki w jej oczach;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Oj pomietoliła ,pomiętoliła :loveu:
Pasiak wymietolony teraz sobie spi słodko .
A tak wczoraj sie zdziwiła jak sie w lustrze zobaczyła

[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7946/dsc08036vd3.jpg[/IMG][/quote]

hahahah SIWCOWA mina :loveu: :lol:

ahhh ale sobie pomiętoliłam gołodupce :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...