Jump to content
Dogomania

GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Jolka

Recommended Posts

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://www.chinesecrested.no/registry/62957/Pascal+Raj+Dla+Zwierzat.html[/URL]
no to juz kojarze - troche byl spokrewniony z moja Duna

a oto Sunny Boy (z Czech):
[URL]http://www.chinesecrested.no/registry/55439/Sunny+Boy+Od+Chlpiku.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']a ja myslalam ze tylko z moja szogunicą wstyd wychodzić na dwór jak ktos jest w okolicy:P[/quote]

to chyba mojej bandy nie widzialas - jak sie z nimi wychodzi pojedynczo jest ok ale jak w stadzie to ojjjjjjjjjjjjjjj:diabloti: lepiej sie nie zblizac z obcym psem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dudek']to chyba mojej bandy nie widzialas - jak sie z nimi wychodzi pojedynczo jest ok ale jak w stadzie to ojjjjjjjjjjjjjjj:diabloti: lepiej sie nie zblizac z obcym psem:evil_lol:[/quote]


no wlasnie Kc sie szczegolne skandalicznie zachowuje jak sie wychodzi z innymi psami.. opanowac jej sie nie da, nic nie pomaga nawet jak by wisiala na obrozy i sie podduszala, zaciski no nic totalnie. Zeżarła by i tyle.

Link to comment
Share on other sites

co wy macie za grzywki :evil_lol: mój jest grzeczny jedyne po co leci do wszystkich psów to zeby sie pobawic :) nie wazne czy duzy czy maly jak tylko przyjaznie wyglada to znaczy ze chce sie bawic i leci na zaboj nic go nie powstrzyma nawet smycz :shake: moze dlatego ze jest wychowywany sam :) chociaz bywa zazdrosny o naszego sasiada ( 15 letni kundelek sredniej wielkosci) jak on wychodiz na spacer a nasz wlasnie wrocil wtedy to go wszedzie slychac :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

u mnie niestety lysolek nie przeszedl :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: a tego nabylismy z bratem pod nieobecnosc rodzicow i tak z tym bylo ciezko a z lysmy neistety bysmy sie musieli wyprowadzic akurat mielismy rownoczesnie jak rodzice wrocili jednego i drugiego tyle ze lysolek byl na przechowanie choc byla nadzieja zeby zostal niestety nie bylo u rodzicow takiej obcji :) ale ten tez jest kochany przynajmniej mam przy czym odreagowac jak go czesze po 2 godizny co 2 dzien :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

sniezynko pascalek on był taki grzeczny chodził przy nodze nie szczekał wszystkich kochał
ale już go nie ma ......
ps.
powiem wam dowcip
niko jak ma nieogolony pysiol strasznie zarasta na biało
i znajomi do mnie bony jaki on musi byc stary taki pomarszczony i siwy
i tylko spi na kolanach
ale szybko oniemieli jak zobaczyli go na spacerze

Link to comment
Share on other sites

Vera sie kreci w kolko:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jak jest podekscytowana i chce czegos baaaardzo:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to taki mały diabeł:diabloti:

Milva wywija przednimi lapami

Duna robi stojke:-o :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...