Jump to content
Dogomania

buldozkowe nawyki-te dobre i złe:)


_beatka_

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz Draczyn to bardzo mile co napisalas.. Wiem ze Ona nie chce mi sprawic bolu ale mimo wszystko swoja wielka milosc okazuje mi na tysiace sposobow. Mniej lub bardziej bolesnych. :D
Staram sie przyzwyczaic do tego. Ale w szale zabawy jak mnie np udrapie od razu wyskakuje mi uczulenie (jestem niestety alergikiem- ale nawet jakbym miala nic nie widziec i miec non stop katar to z Klary nie zrezygnuje!), gryzie mnie w palce u nog i inne same przyjemnosci hihi. Ale po prostu nie moge nie przesypiac kazdej nocy bo Klara mnie kocha :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Viris']Hej. Ostatnio kilkakrotnie Klara zrobila siusiu na poslanie. Wczesniej jej sie to nie zdarzylo.

O co chodzi? Macie jakis pomysl?

Nie chcialabym takiego nawyku u Klarci w sumie..[/quote]A czy masz zawsze czyste posłanie. Ja piorę posłania raz na tydzień, a codziennie są trzepane i wietrzone. U mnie zdaża się to nieraz, gdy naprzykład danego dnia ich nie przewietrzę, lub nie wytrzepię z braku czasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']No raczej staram sie zeby bylo czyste.

Tylko nie wiem czy Klara nie traktuje go jako kolejnego gryzaka. Zawsze jest opowywracane i igilnie sluzy czesciej do gryzienia niz do spania. Mimo tego ze Klara ma mnostwo gryzakow.[/quote]To jeszcze bardzzo młoda psinka. Spróbój jej kupić t.zw. Aport. Jest to klocek z drewna przeznaczony do aportowania dla psów na szkoleniu. U mnie gdy s szczenięta i gdy im dam takie aporciki, to nicym więcej się nie zajmują

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Viris']Dzisiaj Klara musiala zostac jakis czas sama (ok 3 godzin) W tym czasie przyszla mama mojego Arka zeby dac Klarze jedzonko o okreslonej porze.

Za kazdym razem jak wychodzimy gdzies chocby na chwile ( do sklepu, ze smieciami ) Klara potrafi nam zaserwowac niemila niespodzianke w postaci kupki w miejscu ktore na prawde nie jest ku temu stworzone.
Jesli jest ktos w domu Klara zawsze robi siusiu i kupke na gazety.
Macie jakies rady/pomysly?

Nie wiem jak do Klary przemowic zeby na prawde tak nie robila....[/quote]Ona poprostu jest na Was zła, że ją zostawiliście samą w domu i robi wam na złość. Buldożki takie są. Potrafią na złość narobić nawe do pościeli. Z wiekiem jej to przejdzie[/quote]

O tak, są złośliwe.Najgorzej jest jak musimy wyjść i akurat Dora jest rozbawiona.Wystarczy, że zostanie chwilkę sama a jak przyjdziemy to są porozrzucane poduszki z wersalek, z kuchni wywleczone ścierki .....i nasikane na stole (zdarzyło się to już kilka razy) :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...