Jump to content
Dogomania

Wychowanie buldożka


Draczyn

Recommended Posts

zapomniałabym sie pocwalic!malutki nauczył sie juz pieknie siadac na komendę :D ah co te dropsiki czekoladowe potrafia zrobić z psem :lol: od jutra zaczynamy naukę podawania łapki, a potem przybijania piątki- to był numer popisowy doksiczka :D zawsze robilismy tym furorę w towarzystwie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_beatka_']zapomniałabym sie pocwalic!malutki nauczył sie juz pieknie siadac na komendę :D ah co te dropsiki czekoladowe potrafia zrobić z psem :lol: od jutra zaczynamy naukę podawania łapki, a potem przybijania piątki- to był numer popisowy doksiczka :D zawsze robilismy tym furorę w towarzystwie :lol:[/quote]I jak go znajdujesz w porównaniu z Doksiem???????

Link to comment
Share on other sites

w sumie maja wiele cech wspólnych, mały przeciaga sie i strzela miny niektóre wziete zywcem z doksia :D ale to chyba cecha charakterystyczna dla buldożków te wszystkie minki!doksio był zupełnie inny-taki mały indywidualista, nie lubił jak głaskalismy go na siłę a ten piatek swiatek czy sobota zawsze ma ochote na piszczotki, nie stawia sie jak go tarmosimy i wogóle jest troszke inny, co jednak nie znaczy gorszy :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']w sumie maja wiele cech wspólnych, mały przeciaga sie i strzela miny niektóre wziete zywcem z doksia :D ale to chyba cecha charakterystyczna dla buldożków te wszystkie minki!doksio był zupełnie inny-taki mały indywidualista, nie lubił jak głaskalismy go na siłę a ten piatek swiatek czy sobota zawsze ma ochote na piszczotki, nie stawia sie jak go tarmosimy i wogóle jest troszke inny, co jednak nie znaczy gorszy :wink:[/quote]No widzisz, mówiłam Ci że wszystkie buldożki, to kochane stworzonka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek'][quote name='_beatka_']aha chcaiałm powiedziec tylko, że dzis bo burzliwej naradzie maluszek dostał imię bite (czytać bajt) czyli gryźć bo wszystko co moze bierze do pyisa i kradnie dla zabawy! :D i jak wam sie podoba?[/quote]
Bardzo fajne...pasuje do buldożka :D[/quote]MNie też się wydaje, że pasuje [img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/zwierzeta/psy/18.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']No to swietnie ze psiaczek ma wreszcie imie :)

Najwazniejsze zeby sie przyjelo. U mnie z Klara mielismy przez dwa dni problem. Non stop wymyslalismy imiona a ona tylko pofukiwala. Na Klare zaczela merdac pupciom :) No i tak juz zostalo ustalone.[/quote]Dobrze, że jej siępodobało[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/zwierzeta/psy/23.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

czyli klarcia sama sobie imie wybrała:) mam jeszcze jedno pytanie, bajt jest bardzo grzeczny ale dzis na spacercku chciał pozreć suchy chleb za co go skarciłam ale później złapał opakowanie po papierosach i zwiał pod samochód...oczywiście złapałam go za tylna noge i wyciagnęłam, dostał burę a jak drugi raz chciał złapać pudełko i krzyknęłam że nie wolno to nie wziął więc dostał nagrodę...i tu zaczynaja sie problemy, bo widze ze z tego malucha rośnie nielzy ancymonek!jak go oduczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']czyli klarcia sama sobie imie wybrała:) mam jeszcze jedno pytanie, bajt jest bardzo grzeczny ale dzis na spacercku chciał pozreć suchy chleb za co go skarciłam ale później złapał opakowanie po papierosach i zwiał pod samochód...oczywiście złapałam go za tylna noge i wyciagnęłam, dostał burę a jak drugi raz chciał złapać pudełko i krzyknęłam że nie wolno to nie wziął więc dostał nagrodę...i tu zaczynaja sie problemy, bo widze ze z tego malucha rośnie nielzy ancymonek!jak go oduczyć?[/quote]To ciężka sprawa. najlepiej iść z nim na szkolenie. Na Bemowie na lotnisku takie szkolenie się włąśnie powinno zaczynać

Link to comment
Share on other sites

różne opinie słyszałam o szkoleniach a w niektórych sama brałam udziała jak miałam praktyki w szkole psów policyjnych więc wiem jak to wyglada...problem lezy tylko w kradzieżach bo poza tym jest grzeczny i karny...aha dzis obgryzł mamie buty bo zostawiła w zasiegu psiego pyska jak bajt był sam :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']różne opinie słyszałam o szkoleniach a w niektórych sama brałam udziała jak miałam praktyki w szkole psów policyjnych więc wiem jak to wyglada...problem lezy tylko w kradzieżach bo poza tym jest grzeczny i karny...aha dzis obgryzł mamie buty bo zostawiła w zasiegu psiego pyska jak bajt był sam :-?[/quote]Ja wysłałam trzy buldożki z mojej hoowli na szkolenie i wszystkie trzy dostały złote medale. Szkolenie policyjne to co innego. W ZKP szkoli się najpierw psa na psa tpwarzysza t.zw PT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Beatko żadnego psa nie szkoli się na agresję, a wręcz przeciwnie. Psy nadmiernie agresymne odsuwane są od hodowli. Ja Ci pisałam o szkoleniu na psa towarzysza, a ile teraz kosztuje - nie wiem. Musisz dowiedzieć się w Związku Kynologicznym[/quote]
[url]http://www.zkwarszawa.org.pl/oplaty.html[/url]
Tutaj jest wszystko podane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Beatko żadnego psa nie szkoli się na agresję, a wręcz przeciwnie. Psy nadmiernie agresymne odsuwane są od hodowli. Ja Ci pisałam o szkoleniu na psa towarzysza, a ile teraz kosztuje - nie wiem. Musisz dowiedzieć się w Związku Kynologicznym[/quote]
[url]http://www.zkwarszawa.org.pl/oplaty.html[/url]
Tutaj jest wszystko podane[/quote]Ty jak zwykle Anutko wszystko wiesz. Co byśmy bez Ciebie zrobili????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Beatko żadnego psa nie szkoli się na agresję, a wręcz przeciwnie. Psy nadmiernie agresymne odsuwane są od hodowli. Ja Ci pisałam o szkoleniu na psa towarzysza, a ile teraz kosztuje - nie wiem. Musisz dowiedzieć się w Związku Kynologicznym[/quote]
[url]http://www.zkwarszawa.org.pl/oplaty.html[/url]
Tutaj jest wszystko podane[/quote]Ty jak zwykle Anutko wszystko wiesz. Co byśmy bez Ciebie zrobili????????????????????????????????[/quote]
Też się zastanawiam :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Dzisiaj jakoś wcześniej skończyłaś. Nadal jest wszystko ok [img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/cialo/1.gif[/img][/quote]
Tak do końca ok to nie jest. Wiedziałam, że łatwo nie będzie.
A czy skończyłam?? Raczej nie. Po prostu staram się robić kilka rzeczy na raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']czyli klarcia sama sobie imie wybrała:) mam jeszcze jedno pytanie, bajt jest bardzo grzeczny ale dzis na spacercku chciał pozreć suchy chleb za co go skarciłam ale później złapał opakowanie po papierosach i zwiał pod samochód...oczywiście złapałam go za tylna noge i wyciagnęłam, dostał burę a jak drugi raz chciał złapać pudełko i krzyknęłam że nie wolno to nie wziął więc dostał nagrodę...i tu zaczynaja sie problemy, bo widze ze z tego malucha rośnie nielzy ancymonek!jak go oduczyć?[/quote]
Czy to nie przesada oddawać psa na szkolenie,bo złapał pudełko od papierosów i obgryzł mamie buta?Przecież tak robi większość szczeniaków. :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek'][quote name='_beatka_']czyli klarcia sama sobie imie wybrała:) mam jeszcze jedno pytanie, bajt jest bardzo grzeczny ale dzis na spacercku chciał pozreć suchy chleb za co go skarciłam ale później złapał opakowanie po papierosach i zwiał pod samochód...oczywiście złapałam go za tylna noge i wyciagnęłam, dostał burę a jak drugi raz chciał złapać pudełko i krzyknęłam że nie wolno to nie wziął więc dostał nagrodę...i tu zaczynaja sie problemy, bo widze ze z tego malucha rośnie nielzy ancymonek!jak go oduczyć?[/quote]
Czy to nie przesada oddawać psa na szkolenie,bo złapał pudełko od papierosów i obgryzł mamie buta?Przecież tak robi większość szczeniaków. :o[/quote]to się nie oddaje. Z psem się chodzi i psy o okropnie lubią i przy okazji wszystkiego się nauczą[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/aniolki/13.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Moja siostra też idzie ze swoim...900 zł będzie ją to kosztowało.Ale ona ma dużego i taki musi być ułożony.Ale beatka pisze,że jej mały jest raczej karny,oprócz tych paru incydentów,które robi każdy szczeniak.Więc moim zdaniem póki co szkoda kasy.Bo jak będzie z nim mądrze postępować,to go tego sama oduczy.Chyba,że sama z nim sobie nie radzi i ma dużą kasę na zbyciu :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...