Jump to content
Dogomania

Galeria zdjęć (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Draczyn

Recommended Posts

[quote name='Hebulka']Wzorzec mówi o ,6,3 - 8,1 kg. Emi mama waży 8 kg.Ale wiem,ze jest bardzo dużo mopsów zdecydowanie przekraczających tą wage, - 10 i ponad.[/quote]To ograniczenie wagowe jest również u bulddożków, ae to trochę głupie, bo zawszedobrze wyglądający czy nawet zatuczoy pies będzie ważył dużo więcej niż zabiedzonaa mizerota

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Czy może mi ktoś wyjaśnić jak usunąć te posty. Naciskam zmień, wymazuję całą treść, a one zostają[/quote]Usunąć wiadomość może tylko moderator[/quote]Dzięki Anutko, nie będę jej zawracać głowy, jeśli się pokażę to przyokazji ją poproszę. Dzięki. Czy oglądałaś już dzisiaj Mlada Boleslaw na tamtym forum. Warto zobaczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Czy może mi ktoś wyjaśnić jak usunąć te posty. Naciskam zmień, wymazuję całą treść, a one zostają[/quote]Usunąć wiadomość może tylko moderator[/quote]Dzięki Anutko, nie będę jej zawracać głowy, jeśli się pokażę to przyokazji ją poproszę. Dzięki. Czy oglądałaś już dzisiaj Mlada Boleslaw na tamtym forum. Warto zobaczyć[/quote]
Tak już czytałam. Pozostawie to jednak bez komentarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn'][quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Czy może mi ktoś wyjaśnić jak usunąć te posty. Naciskam zmień, wymazuję całą treść, a one zostają[/quote]Usunąć wiadomość może tylko moderator[/quote]Dzięki Anutko, nie będę jej zawracać głowy, jeśli się pokażę to przyokazji ją poproszę. Dzięki. Czy oglądałaś już dzisiaj Mlada Boleslaw na tamtym forum. Warto zobaczyć[/quote]
Tak już czytałam. Pozostawie to jednak bez komentarza.[/quote]A czy czytałaś odpowiedż i re....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Anutko mogę zmienić dto zdjęcie, ale ono miesći się moim zdaniem na strnie, ale powiedz mi , jak ccę małe to piszę small, a jak chcę średnie , to co mam napisać. Bo te malutkie zdjęcia są trochę za małe[/quote]
wind już kilka razy nas prosiła abyśmy pozmniejszały fotki. To zdjęcia ma ok.700x580 pikseli.
Jeżeli chodzi o wielkość zdjęć to nie ma tu czegoś takiego jak small, medium. Wszystko zalezy od nazwy zdjęcia. Ty na swojej stronie kliknęłaś we właściwości miniatury zdjęcia. Wtedy pojawiła Ci się nazwa właśnie ze small - tak nazwał zdjęcie twórca Twojej strony.
aby fotka była w normalnych rozmiarach musisz po prosttu najpierw je otworzyć w oryginalnym rozmiarze, a dopiero potem kliknąc właściwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Anutko mogę zmienić dto zdjęcie, ale ono miesći się moim zdaniem na strnie, ale powiedz mi , jak ccę małe to piszę small, a jak chcę średnie , to co mam napisać. Bo te malutkie zdjęcia są trochę za małe[/quote]
wind już kilka razy nas prosiła abyśmy pozmniejszały fotki. To zdjęcia ma ok.700x580 pikseli.
Jeżeli chodzi o wielkość zdjęć to nie ma tu czegoś takiego jak small, medium. Wszystko zalezy od nazwy zdjęcia. Ty na swojej stronie kliknęłaś we właściwości miniatury zdjęcia. Wtedy pojawiła Ci się nazwa właśnie ze small - tak nazwał zdjęcie twórca Twojej strony.
aby fotka była w normalnych rozmiarach musisz po prosttu najpierw je otworzyć w oryginalnym rozmiarze, a dopiero potem kliknąc właściwości.[/quote]Dzięki dziś w nocy potrenuję i może mi wyjdzie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...