Jump to content
Dogomania

Zawody Węgorzno i Ińsko


PaYooK

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pogoda w Węgorzynie w sobotę była beznadziejna. Padał deszczyk i wiał wiatr, oczywiście beznadziejna dla widzów i maszerów, psy chyba były zadowolone. Widzów było jak na lekarstwo, można było policzyć na palcach. Zaprzęgów około 12. Wyników nie znam niestety, na niedzielne zawody przyjechałem juz po zakończeniu. Mam kilka zdjęc. Nie wiem jak wyglądają inne imprezy tego typu ale jestem rozczarowany.

Link to comment
Share on other sites

Nik w Wegorzynie byles?? Czemu nic nie mowiles?? Byles z psem czy sam?

Zalog ogolnie bylo ok 30(dokladnie nie pamietam, bo wynikow nie dawali)

W sobote faktycznie i pogoda i trasa do kitu!! W niedziele o wiele lepiej, prawie nie padalo, trasa dluzsza, ale lepiej przygotowana, zabezpieczona i bardzo ladna(oprocz 3 gorek pokrytych mazistym blotem, po ktorych ani nie dalo sie biec, ani odpychac, a tym bardziej jechac :PP).

Nie chwalac sie wszyscy poznaniacy znalezli sie "na pudle".

Ja 1 w C1, Dominik(payook) 2 w tej samej klasie, siora Paya 3 w skandynawce(razem z facetami!!) i Darek Poborski 1 w C2.

Duzy, byl chyba jeden, albo dwa zaprzegi z dwoma psami....jeden z huszczakiem i wyzlem niemieckim :o :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...