Jump to content
Dogomania

tervueren


saJo

Recommended Posts

hej

Kola:

moj Colombo ma imie po wojku, czyli po maliniaku Zosi Mrzewinskiej...

moze o tym samym mowimy?:-)

O tym samym- Kolibreku

Ale ze byl wujkiem dla Dzidzi - to nie wiedzialam . Czy charakter ma cos w te stronke? Widzialas Kolibra? Najcudniejszy belgijski charrrrrakterrrrrrek :-) Mniodzio. bardzo sympatyczny psiak- wsio z nim mozna bylo zrobic. Zabawy na boisku, posluszenstwo, weszenie. Echh.

Pozdrawiam

Kola

Link to comment
Share on other sites

Kola:

tak wlasnie o Koliberku mowie, nie jest on wujkiem Dzidzi....to dosc dluga historia:-)opowiem Ci przy okazji, Cola Zosi oczywiscie znam, widzialam, bawilam sie, a nawet niejednokrotnie udalo mi sie go przechytrzyc:-))

i jestem z siebie dumna....:-)

a charakterek ala Colo to ja mam teraz idealny w postaci Bankyego, zreszta zastanawiamy sie nad tym czy nie jest on oby kolejnym wcieleniem Cola...bo takiego gnojka to ze swieca szukac!

hm

skoro Colo mieszkal z Zosia w Krakowie jak widzialam go ostanio, to co robi pod Twoim orzechem...no coz zastanawiajace, ale nie musisz odpowiadac...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hejka!

Sorrki,ze sie nie udzielam w temacie ktory sam zalozylam,ale student biedny czlowiek na kafejke mnie nie stac wiec internet mam tylko gdy przyjezdzam do domu.

Kaska d

a kojarzysz takiego kombinatora co ma na imie Bols?Wiec juz wszystko jasne,na pozostale pytania odpowiadac nie bede.

Robull

Ja sie nie pytalam czy tervik to dobry pies do agility,tylko stwierdzilam ze chce psa bo chce trenowac z nim agility.Gdzie chce to robic?No wiec na razie mam kilka przeszkod w domu i co jakis czas jezdze do Doroty do Wloclawka z moim owczarkiem niemieckim.A poza tym zajmuje sie szkoleniem psow w olsztynie i chce tam zorganizowac tor.Generalnie jestem na etapie szukania miejsca,bo przeszkody bede miala.I wlasnie dlatego jeszcze nie zamawiam belga w zadnej hodowli,bo belga wezme dopiero wtedy,gdy bede miala pewnosc ze bede mogla trenowac.

Link to comment
Share on other sites

Hejka!Ja sie nie pytalam czy tervik to dobry pies do agility,tylko stwierdzilam ze chce psa bo chce trenowac z nim agility....

Faktycznie, przepraszam :) Źle Cię zrozumiałem...

saJo, mam prośbę, a mianowicie chodzi o forum na http://dogs.pl (bywasz tam?), na którym co jakiś czas ktoś pyta o agility w Olsztynie. Możesz im pomóc? A może wspólnie coś zorganizujecie?

Link to comment
Share on other sites

Robull

czasami bywam na dogsach,ale nie spotkalam nigdzie osoby,ktora jest zainteresowana agility w Olsztynie.Poza tym jak pisalam w poprzednim poscie bardzo zadko bywam w internecie.Czy mozesz przekierowac te osoby do mnie?Moj nr tel:607260299

Link to comment
Share on other sites

Oki,bede wdzieczna.Zadko mam dostep do internetu,wiec moglam cos przeoczyc.Wiem,ze byly osoby,ktore pytaly sie o szkolenie w Olsztynie i do nich juz sie odezwalam,ale o agility nie spotkalam.Moze cos nie doczytales,bo jakis miesiac temu rozmawialam na dogsach z kolezanka i proponowalam jej agility.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...