Jump to content
Dogomania

DORTMUND 14-16.10.2005


IraKa

Recommended Posts

Zgłoszenia do 7.09.2005

Info o wystawie:
tutaj
[url]http://www.vdh.de/ausstellungen/int_ausstellungen_inland_suche.php?stadt=8&jahr=2005[/url]

i tutaj
[url]http://www.zuchtschau.vdh.de/bundessieger_2005/meldungen.php?lang=en[/url]

Ktoś chętny?
CACIB liczy się podwójnie
Res. CACIB=CACIB

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Irena&pudle']
CACIB liczy się podwójnie
Res. CACIB=CACIB[/quote]

Nie bardzo sie mogę połapać. Zdobyty CACIB będzie się liczył do intera za dwa? A Res. też automatycznie za jeden? Gdzie o tym mozna przeczytać?

[size=2]BTW. Zgłosiłam psy przez formularz z ich strony [b]i już po 5-ciu dniach[/b] listonosz przyniósł list z potwierdzeniem
[/size]

Link to comment
Share on other sites

Nur auf dieser Ausstellung:
Anwartschaften auf den Titel "Deutscher Champion (VDH)" zählen doppelt.

Reserve-Anwartschaften "Deutscher Champion (VDH)" werden als normale Anwartschaft aufgewertet.

lub:


Exclusively at the breed shows in Dortmund:
challenge certificates to the title "German Champion (VDH)" count double.

challenge certificates to the title "German Champion (VDH)" count double

Link to comment
Share on other sites

Sorry już widzę swój błąd - chodzi o wnioski na championa Niemiec.
Moja nadinterpretacja. :oops:

Ja też mam potwierdzenie już w domu.

[color=red][size=6][b]Teraz szukam transportu dla dwóch osób i dwóch małych psów (pudli)[/b]

Ma ktoś propozycję?[/size][/color]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jonquil']czy zakaz wystawiania psów z kopiowanymi ogonami dotyczy wszystkich psów, czy tylko hodowców niemieckich?[/quote]
[quote name='sortis']WSZYSTKICH, z całą pewnością absolutnie wszystkich.[/quote]

A tu o tym ([i]z informacji na stronie wystawy[/i]), jest i o wyjątkach dotyczących m.in. psów polujących:

[i][b]Dog show ban for dogs cropped contrary to animal protection law
In accordance with the "Tierschutz-Hundeverordnung" (animal protection dog regulations) from the 1st May 2002 the following dogs will be banned from participating at dog shows both at home and abroad:

1. Earst cropped after 01.01.1987
2. Tail docked after 01.06.1998 (exeption: dogs used for hunting in accordance with german law for the protection of animals).
3. The ban is not enforced in exceptional cases if a medical indication is known, the corresponding certification must be enclosed together with the entry.

The qualifying date for registration of cropped or docked dogs with medical indication is the official entry closing date ( 07.09.2005 ).

Medical indication reports must be received by the VDH principal office in Dortmund by the official entry closing date.
[/b][/i]

źródło:
[url]http://www.zuchtschau.vdh.de/bundessieger_2005/meldungen.php?lang=en[/url]

Link to comment
Share on other sites

witam
my gr 5,szukam towarzystwa do pociągu bo samemu sie nie opłaca jechać,a w dwie trzy osoby juz całkiem spoko, chyba ze ktos jakiegoś busa na niedziele organizuje?dajcie znać,moze sa chętni.byłabym wdzięczna.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Samchodem to się zgadzam ale w pociągu to chyba zniżek nie dają?
Pudle będą wystawiać się w sobotę. Planowałyśmy wyjazd w piątek i powrót w sobotę po wystawie. Szukamy kogoś z transportem lub jedną, dwie osoby do zabrania (najchętniej z prawem jazdy).

Link to comment
Share on other sites

Sorry dziewczyny ale jesteśmy w punkcie wyjścia.
Dzwoniłam dzisiaj do osoby która miała dać transport aby poczynić uzgodnienia -niestety dowiedziałam się tylko tyle że wycofała się z imprezy :( .
Tak więc jeżeli do niedzieli nie znajdzie się jakaś dobra dusza z samochodem to będę musiała zrezygnować z wyjazdu. Ceny PKP niezbyt mi odpowiadają.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam jeszcze jedną mozliwość ale szybko sprowadzili mnie na ziemię bo nie przewożą psów :wallbash: .
[url]www.wizzair.com[/url]

a takie fajne mają loty :( .

Gdzie by tu jakąś petycję wysłać? Toż to jawna dyskryminacja!!!
A i jeszcze jeden przewoźnik dyskryminator (a też mają fajne połączenia)
[url]www.eurolines.pl[/url]

Normalnie siedzę i się wkurzam :pissed: :zly7: :chainsaw: bo jak tu pojechać na wystawę psów bez psa?

Link to comment
Share on other sites

ja bede jechac w tym czasie chyba do niemiec,nawet nad wystawa sie zastanawialam ale w mojej rasie bedzie okolo 400 psow w konkurencji,wiec zrezygnowalam :-? .niestety jade kilka dni wczesniej i chyba pojade obejrzec ta wystawe,a stamtad jade do Belgii wiec nie moge pomoc :cry: a nad jakims minibusem nie pomyslalyscie??????Jakby sie zebralo kilka osob to chyba by dosc tanio wyszlo-poszukajcie w anonsach-tam jest mnostwo ogloszen o transportach i jest na pewno taniej niz pkp.a jesli ktos ma psa ponizej 8 kilo to moze lotem leciec z psem na kolanach :lol: i bilet bylby tani,gdyby juz teraz go wykupic

Link to comment
Share on other sites

Już się dowiedziałam. Cena za busa to 50 euro w jedną stronę. Znalazłam nawet ogłoszenie. Facet podał termin 14-15.10.05 Ale jak zadzwoniłam i zapytałam czy zabieże mnie z psem to szybko zmienił zdanie że w tym terminie to on jednak jechać nie będzie :x
Jak wyżej napisałam tanie linie lotnicze nie zabierają [b]żadnych[/b] zwierząt :x

Mimo to dzięki za wskazówki. Chyba wyczerpałam wszystkie możliwości jeżeli chodzi o transport zorganizowany. LOT do Dortmundu nie lata :x

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...