Jump to content
Dogomania

NITRA 5-6.11.2005


Kasia_i_Łukasz

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Noelani']Ja tez zglosilam swoja suke i nie wiem jak ja to zrobie bo na drugi dzien mam Poznan :stupid: wiec chyba wyzione ducha jak przyjdzie mi samej pokonywac takie odleglosci :tard:[/quote]

[b]Noelani[/b] skoro jedziesz tylko z suczką i mieszkasz w Sosnowcu (nie daleko od Częstochowy) to może przyłączysz się do nas?? Ty i Łukasz zmienialibyście się jako kierowcy a ja byłabym pilotem. Co o tym myślisz?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][b]Noelani[/b] skoro jedziesz tylko z suczką i mieszkasz w Sosnowcu (nie daleko od Częstochowy) to może przyłączysz się do nas?? Ty i Łukasz zmienialibyście się jako kierowcy a ja byłabym pilotem. Co o tym myślisz?? :lol:[/quote]
Niestety ja nie umiem prowadzic auta z manualna skrzynia biegow :oops: Od 8 lat jezdze automatyczna i z lekka sie uwstecznilam :(
Do Nitry i z powrotem to ja spokojnie dojade, tylko boje sie tego Poznania na drugi dzien.. No nic, zobaczymy jak to bedzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote]...czyli dogomaniacy startują z Częstochowy, Gliwic i okolic Wrocławia...czy jeszcze kogoś innego mamy wypatrywać na trasie ?? [/quote]

Przedstawicieli Stolicy Górnego Śląska (KATOWICE) :D tez możecie wypatrywać na trasie jedziemy z suczką amstaff-ką :P

Link to comment
Share on other sites

jak bylam w sierpniu w Bratyslawie ( w koncu wczoraj dostalam Championat !! :D :D ) to byla para ludzi z amstafami i oni mieli wszytko w barwach amerynaknskiej flagi ! koszulki, chusteczki dla psow, nawet obrus na stoliczek !! wiec byli rozpoznawalni moze my tez cos takiego wykombinujemy ? hihi

choc ja ciagajaca za soba 3 sredniaki tez rozpoznawalna jestem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='Asiaczek']No, rzeczywiście, z tymi kolorami i opalenizną lepiej nie ryzykowac. Bo, a nuż traficie na jakiegoś anty-...?
Pzdr.[/quote]

hehe najlepiej to sie nie odzywac :D[/quote]
Eee, tak to nie ma. Ja bym nie wytrzymała, bo jestem gaduła z natury...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...