Jump to content
Dogomania

NITRA 5-6.11.2005


Kasia_i_Łukasz

Recommended Posts

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='Elitesse']z dogadaniem raczej nie powinno byc problemu :) ja ich caly czas zameczam meilami po polsku i jakos odpisuja wiec chyba rozumieja :)

klubowa - przynajmniej moja jest tam gdzie miedzynarodowka Agrokomplex sie to chyba zwie

i raczej jedziemy bez noclegu - chyba ze osoba ktora sie chce z nami zabrac bedzie chciala nocowac to my tez :) jest to napewno bardziej wygodne i dla psow i dla ludzi[/quote]

[b]Elitesse[/b] niestety nie udało mi się dogadać przez telefon z jakąś Panią z Nitry :( więc za Twoim przykładem wysłałam do nich maila, teraz pozostaje tylko czekać na odpowiedź :)[/quote]

Jak jesteście zainteresowane noclegami w Nitrze, to są tam fajne i niedrogie hoteliki w okoliczach Agrokomplexu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][b]donya[/b] zgadzam się z Tobą, że lepiej pojechać dzień wcześniej i wszystko sobie sprawdzić, ale w naszym przypadku jest tak, że nie wiadomo czy moja druga połówka dostanie aż tyle dni wolnego :(
co do tych płatności, to może rzeczywiście lepiej jest zapłacić na miejscu, ale w przypadku jak się zgłasza tylko jednego psa, w naszym przypadku pomimo tych kosztów bankowych lepiej było zrealizować przelew, poza tym ja nie znoszę zostawiać wszystko na ostanią chwilę :lol:[/quote]

No, az tyle to nie potrzeba - wystraczy jeden. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Proponuję umowę: my (pozostający w kraju) trzymamy za Was kciuki, a Wy - po powrocie zdacie nam szczegółową relację i podacie nam stawki naszych pupili. Pasuje?
pzdr.[/quote]

[b]Asiaczek[/b] to jest genialny pomysł !! :lol: Napewno pewniej będziemy czuli się na ringu wiedząc, że w kraju rodacy trzymają za nas kciuki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='Asiaczek']No doooobrze. Trudno. Muszę iść na małe ustępstwa. Ale baski będą podane jako pierwsze, co?
Pzdr.[/quote]

Obiecuję podać stawkę basków w pierwszej kolejności, nawet przed akitkami :D[/quote]
Wprawdzie jeszcze trochę czasu zostało, ale osobiście w imieniu moim własnym i Bushi'ego życzę powodzenia na wystawie. I nie dziękujcie teraz, tylko ew. po powrocie z jakimś np. skromnym pucharkiem/kotylionem czy czymś w tym typie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='christoph']Wprawdzie jeszcze trochę czasu zostało, ale osobiście w imieniu moim własnym i Bushi'ego życzę powodzenia na wystawie. I nie dziękujcie teraz, tylko ew. po powrocie z jakimś np. skromnym pucharkiem/kotylionem czy czymś w tym typie...[/quote]

Absolutnie (przynajmniej narazie) [b]nie dziękujemy [/b]!! :wink: zobaczymy jak będzie, kto nie próbuje ten nie wie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...