Jump to content
Dogomania

Wystawa psów nierasowych w Gdańsku.


Iwona.

Recommended Posts

Dostałam emaila niestety nie mogę przesłać odpowiedzi, ponieważ coś mi program nawalił. Nie wiem Aniu czy mój adres masz z tego forum ale odpowiadam tutaj.

Piszesz o wystawie kundelków w Gdańsku?

Jeżeli tak to wystawa odbyła się w Gdańsku Oruni( mogli wybrać lepszą lokalizację).Zapisać pieska można było od godz 11.30 w kategoriach: najładniejszy ogon, mordka, pies najbardziej podobny do właściciela, psie sztuczki, najbardziej wielorasowy pies i najmodniejszy pies(wstążki i te rzeczy).

Wystawa rozpoczęła się trochę po 12 trwała do ok.14. Pieski musiały zaprezentować się przed komisją, musiały przejść się po specjalnym wybiegu, podeście( niektóre bały się wejść po schodach). Po dwóch konkurencjach przyznawane były nagrody, zwycięscy poszczególnych kategorii, czekali na wybór zwycięzcy wystawy (ale nie dokońca moja mimo to że wygrała psie sztuczki nie została przepuszczona do finału). Nagrody :psia karma puszki i sucha, witaminki, zabawki, smakołyki, gryzaki i dyplomy. Zwycięzcy wystawy( podium) dostawali puchary.I to by było (chyba) na tyle, jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytania to napisz, z chęcią odpowiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
Aaaaa ja tam byłam, miód i wino piłam, loterię robiłam, koszulkę dostałam, i Iwonę poznałam :lol:

i Gucię :wink:

właśnie :) Gucia jest słodziutka :)

A mnie nie było... :cry:

Bo to bylo jak Ty jeszcze nie bylas wolontariuszka ;)

Gucia i Wika czy to było organizowane przez nasze schronisko (to zn. przez wolontariuszy, czyli teraz tez mnie :P ) ??

Tak :)

Kiedy następna

Za rok ;)

czy tez będę mogła wziąść udział?? :D

No jasne :)

Pozdrawiam,

Dalmati & Maja

Wika bez psa :(

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194171-Zapraszamy-na-I-love-mój-YORK-w-Gdańsku[/URL]

[QUOTE]
[INDENT]A tak BTW to przeczytałem regulamin i...

[FONT=Calibri]
[LEFT]Uczestnikiem konkursu może być każdy pies rasy yorkshire terrier, który zgłoszony będzie
zgodnie z podanym terminem zgłoszeń. O dopuszczeniu psa do konkursu decyduje jury. W
dniu konkursu właściciel zobowiązany jest do przyniesienia karty szczepień (ewentualnie
książeczki zdrowia psa). Impreza ma charakter rozrywkowy, nie wystawowy. Konkurs jest
otwarty zarówno dla psów z rodowodem [COLOR=red]jak i bez rodowodu.[/COLOR] Każdy piesek musi być
prowadzony na smyczy, należy zachować ostrożność ze względu na bezpieczeństwo innych
osób na terenie Galerii Alfa w Gdańsku.[/LEFT]
[/FONT]


czyli mądre kundeleczki schroniskowe "w typie" mają szansę! [/INDENT][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...