Jump to content
Dogomania

V Zlot Buldogów Francuskich 16.10.2005 Warszawa


anutka

Recommended Posts

Co prawda do nastepnego zlotu jeszcze sporo czasu, ale już teraz chciałam Was zaprosić :) . Odbędzie się 16 października w Warszawie w Parku Szczęśliwickim jak zwykle o godzinie 12.
Jeżeli macie jakieś pomysły co do organizacji jestem otwarta na propozycję.
Ja mam już kilka, ale o nich napisze z czasem.

Wszystkim zainteresowanym zlotem z poza Warszawy mogę podać listę hoteli z dogodnym dojazdem na miejsce spotkania

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tym razem wybierając date patrzyłam też czy nie ma zadnych popularnych imienin ;)
Poczęstunek byłby trudny do zorganizowania - nawet ze względu na miejsce. Ten park się sprawdził przy poprzednich zlotach, więc wydaje mi się, że nie ma sensu zmieniać miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Możnabybyło zaprosić któreś ze stoisk z kiełbaskami , szaszłykami itd, które normalnie są na wszystkich wystawach w Warszawie. Napewno chętnie się zgodzą, bo przy okazji zarobią trochę gosza, a my wrazie zimna rozgrzejemy się ciepłą herbatą, czy kawą no i nie będziemy musieli jeżdzić z własnym prowiantem

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nadzieje, że tym razem pogoda dopisze i nie będzie trzeba się rozgrzewać.
W takim razie jeszcze o tym pomyśle.
Przy poprzednich zlotach myślałam jeszcze o prrezentacji i reklamie karm. Nawte nawiązałam kontakt z firmą Royal Canin. Niestety okazało się, że tego samego dnia były targi zoologiczne i niestety nie udało się.

Link to comment
Share on other sites

Draczyn-no Warszawa daleko.Ja mam nadzieje,ze dojade...choc to jakies 300km. :shake: Zobaczymy jak to bedzie.
Draczyn-a Ty z jakimi psami masz zamiar sie wybrac?


Ja popieram Draczyn za grillem-jedzonkiem,mmmaniam.
Oczywiscie bulwa tez skorzysta-anutka ,pamietaj! :eating:
Ja bym zaproponowala jakies konkursy dla wlasciceli,bac dla wlasciceli z psami,albo dla samych buldozerow-z nagrodami pocieszenia-jakis przysmaczek po prostu.
P.S Draczyn wybiercie sie na wystawe do Poznania-pytam z ciekawosci.

Link to comment
Share on other sites

Wybiramy siędo Warszawy Zabrza, Legionowa i Poznania, a ty Moloska skąd jesteś? Pytam dlatego żeby Ci coś poradzić z tą tresurą, bo ddobry treser wszystkiego może sa nauczyć. A z tymi konkursami dla buldożków to dobry pomysł, my możemy ufundowa jakieś nagrody

Link to comment
Share on other sites

Może nie najpiękniejszego, bo to by było tak jak na wystawie, ale może np miss i mister oto oraz miss i mistr gracja, a wtedy nawet nienajpiękniejszy pies mógłby zdobyć jakąś nagrodę, bo te najpiękniejsze i tak na każdej wystawie są nagradzane. Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Draczyn ja juz bylam u bardzo dobrego tresera poradzil mi jak mam pkazywac,ze ja zadzce.
Niestety ja musze go prztulic-bo nie moge wytrzmac,a ten buldog juz mysli,ze zadzi!
Dlatego musimy sie ostro wziasc za robote.
A Bostus idzie coraz dalej-tzn jak nie kaze mu wziasc czegos co celowo mi spadlo-to na mnie warczy-zuca sie-doslownie-jak chce go dotknac.
Zreszta ogolnie jest strasznym dominantem
A co do wybrania naj...psa to rewelacyjny pomysl!
jestem ZA

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Moloska żę zadaję takie pytanie, ale czy wy w domu między sobą sę nie kłócicie przy psie, bo często zdarza się tak , że psy biorą przykład ze swoich właścicieli, a jeśli tak nie jest, to przedewszystkim z psem trzeba postępować konsekwentnie, tak jak z dzieckiem no i nie można go za bardzo rozpieszczać. Pies musi wiedieć kto w domu rządzi. Oczywiście tak jak i u ludzi zdarzają się osobniki psychiczne i wtedy wystarczy dawać mu coś na uspokojenie

Link to comment
Share on other sites

Draczyn,nie klocimy sie,ale gdyby i n awet to pies nie ma prawa sie tak zachowywac.
Zdaniem pisego psychologa pies jest rozpieszczany.
I jeszcze jedno co do konkursu-jezeli bedziemy wybierac juz psy najladniejsz-to chyba wizulanie,a nie jak na wystawie,bo przeciez nierodowodowe maja czesto niezgodnosci ze wzorcem.
...mam nadzieje,ze przyjade.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że tym razem na zlot nie przyjdę sama i będe mogła porobić zdjęcia. Gdybym jednak nie miała takiej możliwości to postaram się zorganizowac od innych. Na relację możesz na pewno liczyć :)
A dla przypomnienia link do zdjęć z poprzedniego zlotu [url]www.artinfo.pl/buldozki[/url]

Link to comment
Share on other sites

Anutko to nie na ten zlot, ale na przyszłosć. jak będziesz na Bemowie to rozejżyj się w lasku bemowskim za kościókiem jest piękny teren na taki zlot. Są tam miejsca na ogniska (wolno je tam palić) są stoliki i ławy drewniane oraz szałasy gdzie można się schować przed deszczem. Na przyszłość warto, żebyś to zobaczyła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...