Jump to content
Dogomania

Pustka, która boli


szajbus

Recommended Posts

Sylwester to nie tylko trauma dla wielu psiaków ale i ich właścicieli. Żadna to przyjemność cieszyć się Sylwestrem patrząc na strach własnego psa. U nas najlepiej sprawdza się łazienka, radio i my jako dodatek do całości. W tym roku było ze Zuzią raczej znośnie. Były dwa ataki paniki, które udało nam się szybciutko pokonać. Nie obyło się także bez łez, bo patrząc na Zuzię śpiącą we wannie zabrakło mi tam Balbisi.  

20171231_180218 — kopia.jpg

20171231_182720 — kopia.jpg

 

Moje kochane psinki biegajcie szczęśliwie za TM i opiekujcie się Zuzia nieustannie. 

359zczs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie lubię sylwestrowego szaleństwa. Nasze pożegnane sunie bardzo się bały huku fajerwerków, zawsze ten dzień (i dni poprzedzające) były koszmarem. Smutno mi się zrobiło, gdy przeczytałem o pustce w wannie. Są takie momenty, gdy nieobecność boli bardziej niż zwykle.

Norciu, Saruśko też opiekujcie się Zuzią.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziękuję.  Jeszcze kaszlemy, ale jet o wiele lepiej. Jak ten czas szybko biegnie. Już marzec. Za 9 dni miną dwa lata jak Balbisia pobiegła do Psoni i innych moich suniek.

Czas mija, tylko ból nie chce.

Kocham Was moje maleństwa

 29063510_1131217573681950_2105090336513589248_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani co się dzieje z dogo? Nie przerzucają mi się w ogóle strony - na żadnym wątku. Nie ogarniam tego. Znowu jakieś zmiany? Oświećcie mnie .

Cudem mi się udało wejść i cokolwiek napisać. 

 

Balbisiu, kochany nasz maluszku -  to już 2 lata  jak pobiegłaś za Tęczowy Most. Dwa lata, a serce wciąż  boli.

 

k4gi6c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dogo kiepsko działa od soboty. Między stronami wątku można się przemieszczać na dwa sposoby. Albo naciskając numer strony nie przyciskiem, a rolką myszki (wtedy otworzy się w nowej karcie), albo wpisując ręcznie numer strony w pasku adresu

https://www.dogomania.com/forum/topic/5194-pustka-która-boli/?page=123

Tam gdzie jest ?page=123 wpisujemy ten numerek, który jest nam potrzebny. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...