Jump to content
Dogomania

Klubówka Jamników - Gąsawa


paolinka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wszystkim wybierającym się na klubówkę życzę powodzenia , samych tytułow Zw.Kl'05, BIS-ów itp.
Ja niestety nie jadę w tym roku , ale nie załuję , gdyż dlatego nie jadę bo mam aktualnie 5 dniowe szczeniaczki, długo oczekiwane.
Powodzenia i zróbcie dużo zdjęc , i bawcie się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

No to mogę Wam troche przybliżyć wystawę i podać choć parę wyników długowłosych.Króliki:NOBEL Elpidia Kiani1-wszyDOSK,CWC;JEŻYNA Corigentia 1-wsza DOSK,CWC podobnie ETOLA Figoland i CYNTHIA Dagnasta.Miniatury mi przeleciały bo na innym ringu debiutowała córka Carellego-FLORA Gufila WO w kl baby.Standardy psy:BENSON Słodki UrwisMŁ Zw Klubu,SANTORINI Światołdycz 1DOSK,CWC,AJAX Słodki Urwis 1DOSKCWC,RIMINI z Turanskej obory 1DOSKCWC,BEN v.Dorotheental1DOSKCWC(mój Carelli w championach2DOSK).Suki:GABRIELA SABATINI Teoria Spisku MłZwKl,ALISON v Cranger Tor 1DOSK,ARIELKA Słodki Urwis 1DOSKCWC,w champ wygrała RIGPA z Turanskej obory.A teraz mój cukiereczek!!!Suki wygrywa ARIELKA,pokonując już 2-gi raz ZwEu z Bratysławy RIGPE :laola: BOB dla BENA.Uff,jestem dumna i mam kaca!Kazali mi pić z pucharu,sporo tam wchodzi,bo i puchar spory!Chyba muszę odespać. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu -Urwisie ,bardzo się cieszy moje stadko ,,szrych kociubów z brodami ,, z wygranej Arieli .Miło ,że tytuł i pucharek nie poszły na zmarnowanie .Będzie ogromnym zaszczytem zabrać,kiedyś tego KOCIUBA i jego właścicielkę na wystawę po następne ,,TYTUŁY,,.-w rejs wystawowy dookoła świata ,a co nie można ?????.Jeszcze raz moc buziaków dla CIEBIE i smyrań dla Arieli . :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...