Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

O 7.09.2016 o 22:19, Alicja napisał:

wśród moich znajomych zeszły rok był tragiczny , bardzo dużo psów odeszło , Tuffi miał raka kości i zdiagnozowano go 3 miesiące temu , poszedł galopująco , Tuffik był wiekowym psiakiem , miał chyba 14 lat poznał i naszego Harleya i Ozzulka , no i Tytusa , przeżył Mimi ,sunię astkę zięcia właścicieli i poznał też staffika który nastał po Mimi , nestor wśród psich Przyjaciół

straszne te lata......wśród ludzi też niestety raczydło zbiera swoje plony, 2-3 miesiące i po człowieku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 25.09.2016 o 20:34, majoka napisał:

straszne te lata......wśród ludzi też niestety raczydło zbiera swoje plony, 2-3 miesiące i po człowieku

no  właśnie i wśród ludzi strasznie dużo :(

Żyjemy , w pędzie stafficzym :D . Mały już nie taki mały bo za kilka dni ,18 października , skończy rok .

Ja mam w pracy nową dyrektorkę . Bardzo pozytywna zmiana . Pomimo masy pracy i zmęczenia chce sie pracować :) .

Na L4 idę w listopadzie bo od 24 mam rehabilitację , więc nie da się pogodzić biegania do pracy , a i chwila odpoczynku się przyda .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O 10.10.2016 o 16:50, mar....ka napisał:

super z dyrektorką, może wreszcie dzieci będą mogły przez chwilę same uczyć się organizować zabawy (dziwne to dla mnie było, że nie było czasu dla nich- oczywiście pod Waszym okiem- ale siedzących z boku)

ejjjj, jakie UTRAPIENIE, toż to sama radość heheh

to jest właśnie ewenement że teraz mogę usiąść , jak człowiek , na dużym nawet krześle w czasie pracy a tak nie wolno mi było , chyba , ze COŚ robiłam z dziećmi

 

Mały urwisuje , biega z psami , sporadycznie nas słucha ,w końcu hormony biją do głowy więc rękę na pulsie cza trzymać ;)

waży to to 16 ,9 kg , taki okruch wg Ozzulka

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Katerinas napisał:

Cześć Alu :) Odnalazłam wątek. Próbuję się odnaleźć w dogo na nowo. ;)

Tytusik jest boski :) Naoglądałam się teraz fotek. 

 

Ciężko się odnaleźć , no i mało ,,starych,, bywalców już pozostało

Tynio dziękuje za zachwyt :)

Link to comment
Share on other sites

Oj jest utrapienie , oj jest :)

Małe , ruchliwe , pyskate :)

Póki co nadal udziela się towarzysko na psiej łączce , cały czas pilnujemy ale fajnie by było jakby tych psich znajomych miał jak najwięcej . Póki co bawi się z kilkoma suczkami ( stale ) i 4-5 samcami , w tym 1 szczeniak AST , ten Ozzulkopodobny .

Mariolka , ja się cieszę , ze mały ma niecałe 17 kg bo nie wyobrażam sobie go w większej wadze

Link to comment
Share on other sites

Wiem już gdzie, ale myślę co napisać. ;)

Nie mogę w tytule ominąć Saby i Gajki, bo to moje życie... Szczególnie Gaja, moja kochana Gajeczka. 

A tytuł trzeba zmienić, bo teraz domem rządzi Dora :) a do tego rozrabiają i plączą się między nogami Lexi i Legenda. ;))

Dziś postaram się zmienić tytuł i dodać fotki. :)

A jak tam Tytusek, też rozrabiak? ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...