Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

O 7.11.2016 o 09:23, Katerinas napisał:

hehe, wycina małe dziury? Bawi się w krawcową artystkę? ;) Może uważa, że potrzebujecie wywietrzniki w pościeli? ;)

pewnie tak , bo śpi z nami i ,,dymi ,, ;)

O 7.11.2016 o 16:01, Tyś(ka) napisał:

Witamy się po raz pierwszy ;)
Mijałyśmy się w różnych wątkach, więc pomyślałam - wpadnę :)

witam :)

O 7.11.2016 o 16:45, mar....ka napisał:

no właśnie na śpiącym zdjęciu animek hehe, a Ty narzekasz. W ogóle gdzie byliście w górach???? Jak już dawno nie widziałam Twoich zdjęć Alu, włosy zapuściłaś!!!!

hahaha , byliśmy w BB , ano zapuściłam się ;)

O 7.11.2016 o 19:25, GabiM napisał:

Poważny Pan Pies się robi z chłopaka, o ile o TTB można powiedzieć, że robią się kiedykolwiek poważne.

 

powaga to jego drugie imię :D :D :D

O 7.11.2016 o 23:43, Paulina94 napisał:

Fajny :D

:)

O 8.11.2016 o 16:17, Oscar Patric napisał:

ależ On jest piękny,nie mogę się napatrzeć :)

śmieszny ;)

O 10.11.2016 o 15:54, mar....ka napisał:

boshe nie wiem skąd mi się wzięło animek hehe, miało być ANIOŁEK!!!!

oj tam , niewielka różnica

 

 

Odpisywałam już na te posty ale wetło :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej! Dzisiaj poznałam dwa staffiki sąsiadów. Genialne, jeden przyszedł do mnie i zaczął się przymilać, drugiemu też latała cała dupcia, ale odwołany, poszedł do właściciela. ;) I jak tak na nie spojrzałam to pomyślałam od razu o Was. I kurcze, chyba staffików nie da się nie lubić. ;)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Hej! Dzisiaj poznałam dwa staffiki sąsiadów. Genialne, jeden przyszedł do mnie i zaczął się przymilać, drugiemu też latała cała dupcia, ale odwołany, poszedł do właściciela. ;) I jak tak na nie spojrzałam to pomyślałam od razu o Was. I kurcze, chyba staffików nie da się nie lubić. ;)

Fajne stworzonka :D

Link to comment
Share on other sites

O 22.11.2016 o 18:46, mar....ka napisał:

hej Alciu

heyka :)

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Hej! Dzisiaj poznałam dwa staffiki sąsiadów. Genialne, jeden przyszedł do mnie i zaczął się przymilać, drugiemu też latała cała dupcia, ale odwołany, poszedł do właściciela. ;) I jak tak na nie spojrzałam to pomyślałam od razu o Was. I kurcze, chyba staffików nie da się nie lubić. ;)

to są takie klauniki :) , w sumie majac staffika chyba nie można się nie śmiać ;)

2 godziny temu, angineuuka napisał:

Fajne stworzonka :D

pocieszne są ,aczkolwiek trzeba się do nich przyzwyczaic ;)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ja lubię psy z poczuciem humoru . :) Ale szkoda, że jednak czuję, że staffiki nie są dla mnie.

 

musiałabyś pobyć trochę z takim psem ;)

3 godziny temu, Ania :) napisał:

Ja jestem bardzo zakochana w staffikach :)  tylko dla mnie maja chyba za duże ADHD i balabym się, że tego nie ogarnę :) 

czy ja wiem , czy nie ogarnęłabyś ? chyba trzeba tylko troszkę podejścia zmienić a potem już wszystko gra

my nie jesteśmy młodzieniaszkami , ale ten pies nam dodał powera ;)

Godzinę temu, Katerinas napisał:

To staffiki mają aż takie ADHD?

 

mają Kasiu , mają :D

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Alicja napisał:

czy ja wiem , czy nie ogarnęłabyś ? chyba trzeba tylko troszkę podejścia zmienić a potem już wszystko gra

my nie jesteśmy młodzieniaszkami , ale ten pies nam dodał powera ;)

Musiałabym poznać na żywo te psy, trochę z nimi pobyć, bo niestety po za wystawami, nie bylo okazji :) 

Link to comment
Share on other sites

O 25.11.2016 o 06:55, Katerinas napisał:

Alicja... To zupełnie jak cairny :))

Ich tempo samo- nakręcenia się jest ekspresowe. :))

Zawsze miałam jako tako spokojne psy... A tu doszło do tego, że zastanawiam się nad kupnem rolek :)) 

ha ha .... przy Tytusie rolki to zły pomysł byłby :D

O 25.11.2016 o 07:00, Ania :) napisał:

Musiałabym poznać na żywo te psy, trochę z nimi pobyć, bo niestety po za wystawami, nie bylo okazji :) 

to nic tylko  to uczynić 

Pożyczyć Tytuska :) ?

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Katerinas napisał:

hehe, czyżby dobrze ciągnął? ;)

idzie jak przeciąg :)

20 godzin temu, Ania :) napisał:

Z chęcią go przyjmę :D 

ale reklamacji za zniszczenia nie przyjmuję ;)

8 godzin temu, GabiM napisał:

Oj mi by się czasem taki Tytus przydał, bo na tej mojej wsi to ciężko o psie towarzystwo. 

to możemy się wymieniac  ;) 2 tygodnie Ty 2 psy , 2 ja ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ania :) napisał:

Spoko, mam klatkę, jak będzie przesadzal to go zamknę :p 

klatkę zna , na początku mieszkał w niej , a potem pańcio stwierdził , ze klatka przeszkadza a piesełek grzeczny ...no i odgryzł kawałek fotela :P i listwę z szafy ściągnął :)

Godzinę temu, Katerinas napisał:

Wykorzystaj...będzie Cię ciągnał. :)

muszę pomyśleć ;)

Godzinę temu, Katerinas napisał:

Moje "szczurki" też zachowują się jak psy pociągowe :) Zupełnie jakby miały we krwi domieszkę husky. :D

mi się aż wierzyć nie chce , ze takie małe a tyle siły toto ma w sobie , Ozzy to wiadomo było go widać i masa była a to waga piórkowa wg niego

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alicja napisał:

klatkę zna , na początku mieszkał w niej , a potem pańcio stwierdził , ze klatka przeszkadza a piesełek grzeczny ...no i odgryzł kawałek fotela :P i listwę z szafy ściągnął :)

No zupełnie, jakbym czytała o swoich "szczurkach". 

Jak jeszcze Lexi była sama, to było ok. Ale Legenda to rozrabiak pierwszej ligi. I nakręca Lexi. Więc... moje wkładki z butów wyjedzona / ciekawe, że tylko moje ...wrrr ;) to chyba z miłości, że zabieram je na długie spacery .... /, drewniana część fotela nadjedzona.... 

Czy aby ja na pewno mam cairny? ;)

mi się aż wierzyć nie chce , ze takie małe a tyle siły toto ma w sobie , Ozzy to wiadomo było go widać i masa była a to waga piórkowa wg niego

Ja też się dziwię, skąd te moje maluchy mają tyle siły. Jak kiedyś wzięłam je na rower, to nie musiałam pedałować... ciągnęły wariatki. :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...