Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']a ja w tym tygodniu kupiłam specjalnie Rzeczypospolita, bo tam jest kurs obróbki zdjęc z PS:)
ale jeszcze nawet nie oglądnęłam tej CD...

Pzdr.[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]o kurcze ... a w który dzień była Rzepa z programem ?? Moze w saloniku będą jeszcze mieli to poślę mamę aby mi kupiła .[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]o kurcze ... a w który dzień była Rzepa z programem ?? Moze w saloniku będą jeszcze mieli to poślę mamę aby mi kupiła .[/B][/COLOR][/QUOTE]
Widziałam w kiosku sam program do kupienia.Zawsze mozesz spróbować w Katowicach na stoiskach ze starymi gazetami.A jak nie, to ja Ci moge kupić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Widziałam w kiosku sam program do kupienia.Zawsze mozesz spróbować w Katowicach na stoiskach ze starymi gazetami.A jak nie, to ja Ci moge kupić[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]do Katosów to mi sie nie chce popylać po płytke ;)
Rano będę wiedziała czy są w saloniku a jak nie to będe cię po 10 jutro molestować o zakup ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]o kurcze ... a w który dzień była Rzepa z programem ?? Moze w saloniku będą jeszcze mieli to poślę mamę aby mi kupiła .[/B][/COLOR][/QUOTE]
Wydaje mi się, że we wtorek... Nie pamiętam dokładnie, bo Rzepę przeczytałam i wyrzuciłam...

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]do Katosów to mi sie nie chce popylać po płytke ;)
Rano będę wiedziała czy są w saloniku a jak nie to będe cię po 10 jutro molestować o zakup ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]
A jak nie - to podaj adres - wyślę. Skopiujesz sobie i odeślesz...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wydaje mi się, że we wtorek... Nie pamiętam dokładnie, bo Rzepę przeczytałam i wyrzuciłam...


A jak nie - to podaj adres - wyślę. Skopiujesz sobie i odeślesz...

pzdr.[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]damy radę ;) póki co nagrywarka się zemściła i nie działa w laptopie .....technika mnie nie lubi :diabloti:
jak nie będzie już to się zgłoszę ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Asiaczek'][B]Alicjo [/B]- tym razem ja prosze o pomoc. Wklejam link do bazarku, do którego przyłozyłam kilka fantów:)

Zapraszam:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196214-Bi%C5%BCu-francuski-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Kajtuna-i-na-Rysia-do-14.-11[/url]

Pzdr.[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]za chwilkę zajrzę ;)[/B][/COLOR]

[quote name='fioneczka'][url]http://global.images8.fotosik.pl/546/046a0417be08f9b2.jpg[/url] mój pakerek :loveu:
ależ on ma klatę :crazyeye::crazyeye:[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
to po mnie ;) [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Alu, czy mogę Ci za spamować wątek :oops: ;)


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195725-HOTEL-dla-ps%C3%B3w-bezdomnych-Stowarzyszenia-Obrona-Zwierz%C4%85t-woj.-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie[/URL].[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]spamuj kochana , ja już też skopiowałam link do wątku o tym Hoteliku i idę rozsyłać , myślę , ze szybciutko znajdą się pensjonariusze :)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]spamuj kochana , ja już też skopiowałam link do wątku o tym Hoteliku i idę rozsyłać , myślę , ze szybciutko znajdą się pensjonariusze :)[/B][/COLOR][/QUOTE]

Powiem Ci, że to jak dla mnie zadziwiające Stowarzyszenie, takie mikroskopijne w sumie, ale jak prężnie działające i z jakimi pozytywnymi wynikami. Jestem pod ich ciągłym wrażeniem, jak można świetnie wszystko organizować i ciągle rozwijać swoją działalność np: teraz tym hotelikiem. Oby więcej takich było, gdzie dobro zwierząt jest ważniejsze jak kasa, ambicje i w ogóle chciejstwo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Powiem Ci, że to jak dla mnie zadziwiające Stowarzyszenie, takie mikroskopijne w sumie, ale jak prężnie działające i z jakimi pozytywnymi wynikami. Jestem pod ich ciągłym wrażeniem, jak można świetnie wszystko organizować i ciągle rozwijać swoją działalność np: teraz tym hotelikiem. Oby więcej takich było, gdzie dobro zwierząt jest ważniejsze jak kasa, ambicje i w ogóle chciejstwo ;)[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
licze że im się uda i nic się nie zmieni a pójdzie tylko do przodu :cool2:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ice_t']doberek, zajrzalam w wolnej chwili - podziwiałam jak zwykle Alu Twoje fotki :) jak dla mnie rewelacja[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]dzięki Izuniu :)[/B][/COLOR]

[quote name='deer_1987']sporo sie przytylo sie Ozziemu...:roll:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]jak i wielu innym psom i sukom na dogo :) tylko że ja o tym wiem i staram się go odchudzić ;) , pisałam przecież że 5 kg narzucił po kastracji , a właściwie od czerwca do września :roll:[/B][/COLOR]

[quote name='zuzolandia'][url]http://global.images8.fotosik.pl/546/450a6edd45b9746a.jpg[/url]

[I][B]Alee maaa długasny ozorek ;-) hihiihi nic ino do galarety albo do sosu chrzanowego ...;-)

buziam wieczorowoo!!!!!!!!!!![/B][/I][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]no i zgłodniałam ;)[/B][/COLOR]

[COLOR=Navy][B]Witaj :hand:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']:crazyeye: nikogo tu dziś nie było - niemożliwe :shake: ;)

Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B][FONT=Arial]:calus: Ivciu ..jak to nikogo ....TY JESTEŚ :)


pewnie sie wystraszyli że znów wstawię linka na bazarek ;)[/FONT]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']dzień dobry :p

chciałam powiedzieć że chyba "cenzura" wycięła mój wczorajszy post :roll:

a ja przecież napisałam tylko ze jak Ozzulek ma klatę po Tobie to czy Mona ma cycki po mnie? :roll:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]czyżby ktoś zaraportował :hmmmm:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...