Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska']Daga u nas już grzeją kaloryferki :wink:
Oj do Wawki w grudniu nie da rady / lokum jeszcze nie gotowe 8) /
jeszcze raz wrzucam link :wink:
[url]http://www.dapbt.org/American_Pit_Bull_Terriers/flash_detected.html[/url][/quote]
no u mnie grzeja od dwoch tygodni ale dzis cos mi bylo zimno-temperatura pokazywala 24 stopnie :o ..jak podkrecilam to w calym domu skoczylo do 28 w pol godziny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011'][quote name='Alicjarydzewska']http://www.dapbt.org/American_Pit_Bull_Terriers/flash_detected.html

obejrzyjcie naprawdę warto :wink:
:iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:[/quote]
a jaka wzruszjaca muze do tego zalaczyli-piekne :D :P ..zupelnie inny obraz niz rozpowszechniony przez media :cry:[/quote]
Daga u mnie nawet moi panowie siedzieli i oglądali 8)
Co do kaloryferków to w domu mi grzeją a o ironio w przedszkolu dziś wymarzłam jak pingwin :-? , a najdziwniejsze jest to że ten sam dostawca ciepła jest :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']moze przedszkole za ogrzewanie nie zaplacilo????? :lol: ..nie wiem-ja od dziecka na swoim ogrzewaniu-albo wegiel byl,potem gaz :roll: zaleta jest jedna-ja decyduje kiedy ogrzewanie jest wlaczone.....a wada :-? ..rachunki :x :lol:[/quote]
to raczej niemożliwe , ale to już jest inne osiedle i może nie chcieli jeszcze włączać :roll:
A rachunki ti ja płacę cały rok w czynszu :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayma'][quote name='daga10011']a mojego TZ nawet ten filmik nie ruszyl :roll: ...a dla mnie zrobili to tak,ze pity sa jeszcze sympayczniejsze :D :P[/quote]

nie ruszył?? :o :roll: :evil: to gdzie on ma serducho :-? 8) :)[/quote]TZ Dagi jest zimny jak książe Karol :roll: :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma'][quote name='daga10011']a mojego TZ nawet ten filmik nie ruszyl :roll: ...a dla mnie zrobili to tak,ze pity sa jeszcze sympayczniejsze :D :P[/quote]

nie ruszył?? :o :roll: :evil: to gdzie on ma serducho :-? 8) :)[/quote]TZ Dagi jest zimny jak książe Karol :roll: :-?[/quote]


Eeee tam ... Alutka, ale jak on ( Karol) goraco kocha 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma'][quote name='daga10011']a mojego TZ nawet ten filmik nie ruszyl :roll: ...a dla mnie zrobili to tak,ze pity sa jeszcze sympayczniejsze :D :P[/quote]

nie ruszył?? :o :roll: :evil: to gdzie on ma serducho :-? 8) :)[/quote]TZ Dagi jest zimny jak książe Karol :roll: :-?[/quote]


Eeee tam ... Alutka, ale jak on ( Karol) goraco kocha 8)[/quote]Hania :o a skąd Ty to wiesz 8) < a oglądałaś filmik :-? >

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][b]A tak sobotę spędza Ozzy [/b] :roll:
[img]http://img21.imageshack.us/img21/6637/panicznakanapie2qw.jpg[/img]
:wink:[/quote]
A na spacer z psem wyjść przy sobocie :evil: A nie tak na kanapie caly dzień i doospko rosnie :evil:

:wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][b]A tak sobotę spędza Ozzy [/b] :roll:
[img]http://img21.imageshack.us/img21/6637/panicznakanapie2qw.jpg[/img]
:wink:[/quote]
A na spacer z psem wyjść przy sobocie :evil: A nie tak na kanapie caly dzień i doospko rosnie :evil:

:wink:[/quote]
a o doopsko ci idzie Moje czy Ozzulca :oops: :wink:
Ozzy nie lubi mnie z odkurzaczem bo mu przeszkadzam leżeć na kanapie i fotelach / depiluję je :wink: /
A spacerek był tylko mało ciekawy bo nie było zadnego kumpla :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...