Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Słuchajcie, jestem głęboko wzruszona troską o zadzieranie nogi Leona i lekcję poglądową 8)
ale mój pies jest wciąż obrażony i poniechał jakichkolwiek starań :-?
Asher mnie podniosła na duchu, będę się martwić, jak Leon skonczy półtora roku :D

A zdjęcie tego biedaka z kolcami już gdzieś widziałam i jestem co najmniej wzburzona. Jaki właściciel na to pozwolił? :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']a teraz żeby nas Evelina nie wyprosiła :wink:
[img]http://img208.imageshack.us/img208/7951/ozzylecy1sj.jpg[/img]
:wink:[/quote]
on ma super ta rozowa plamke-tylko calowac :P :P :P ..no i ta glowa-matko-stosunkowo niski pies do leonow,ale zaloze sie ze bije je na glowe :o :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011'][quote name='Alicjarydzewska']nie raczej na fotomontaż nie wygląda :roll:[/quote]
no ale kto by takie foty robil zamiast pedzic do weta???????? :o :o :o ja nie mialam czasu zrobic fot jak mi sie leony na zolto pomalowaly-a to o wiele mnie powazny przypadek byl :o[/quote] może to właśnie fota u weta :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011'][quote name='Alicjarydzewska']nie raczej na fotomontaż nie wygląda :roll:[/quote]
no ale kto by takie foty robil zamiast pedzic do weta???????? :o :o :o ja nie mialam czasu zrobic fot jak mi sie leony na zolto pomalowaly-a to o wiele mnie powazny przypadek byl :o[/quote] może to właśnie fota u weta :-?[/quote]

O matko, to chyba nie fotomontaż :o
Ala, aż mi sie sprzatać odechciało .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...